Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Veranda Pointe Aux Biches

Čtyřhvězdičkový hotel s jedinečným konceptem "bosých nohou", kdy se můžete zbavit svých bot již po příjezdu do hotelu a užívat si písku po celou dobu dovolené. To je Veranda Pointe Aux Biches, hotel jež se hodí jak pro rodiny s dětmi, které se můžou ubytovat v rodinných pokojích, tak pro páry, pro které je určeno celé hotelové křídlo Sandy Lane Village.

Obecný popis

Veranda Pointe Aux Biches ****

Hotel Veranda Pointe Aux Biches nacházející se kousek od turistického centra Grand Baie na severovýchodním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům 85 pokojů rozdělených do několika kategorií, samostatné křídlo Sandy Lane určené pro dospělé osoby, 3 restaurace, 2 bary, wellness lounge, širokou nabídku vodních i pozemních aktivit.

Zábava

Pro hosty hotelu Veranda Pointe Aux Biches jsou k dispozici 3 restaurace, 2 bary, wellness lounge, 3 bazény, šnorchlování, lodě s proskleným dnem, aqua zumba, vodní polo, kajaky, šlapadla, stand up paddle boarding, šnorchlování, stolní tenis, posilovna, hřiště na plážový volejbal, šipky a petanque. Jednou týdně se pořádá tématický večer. Pětkrát týdně shuttle bus na pláž Trou Aux Biches.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s polopenzí. Za příplatek možnost all inclusive.

Pláž

Resort má k dispozici pláž s bílým pískem.

Poloha

Hotel Pointe Aux Biches se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova Mauricius, přibližně 55 km od mezinárodního letiště a 15 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

Čtyřhvězdičkový hotel Veranda Pointe Aux Biches má pro své hosty připraveno 85 pokojů různých kategorií, křídlo Sandy Lane určené pouze pro dospělé osoby, 3 restaurace - Senses, hlavní restaurace s místní a mezinárodní kuchyní a útulná restaurace Sun Deck a adults only restaurace Sandy Lane, 2 bary, 3 bazény, posilovnu, stolní tenis, širokou nabídku vodních i pozemní sportů, wellness lounge, dětský klub, obchod a wifi. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Veranda Pointe Aux Biches má pro své hosty připraveno 85 pokojů rozdělených do několika kategorií z toho 30 pokojů v křídle Sandy Lane, které je určené pouze pro dospělé osoby. Jako základní typ ubytování nabízíme Comfort Room s vlastní terasou či balkonem. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky ve věku od 3 do 11ti let je k dispozici dětský klub Timono&Friends s bohatou nabídkou každodenních aktivit a interaktivních her. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí do 3 let věku za poplatek.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Pro návštěvníky resortu Veranda Pointe Aux Biches je připraveno několik kategorií pokojů. Útulné pokoje typu Comfort v hlavním křídle. Rodiny s dětmi jistě ocení rodinné pokoje s oddělenou místnosti pro děti a zamilované páry zase pokoje typu Privilege, které se nachází v adults only křídle Sandy Lane.

Comfort Room (33 m2)

Jako základní typ ubytování nabízíme Comfort Room s vlastní terasou či balkonem. Comfort pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V pokojích typu Comfort lze ubytovat 2 dospělé osoby.

Family Room (43 m2)

Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje s vlastní terasou či balkonem a oddělenou místnosti pro děti s palandou. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V rodinných pokojích lze ubytovat až 2 dospělé osoby a 3 osoby ve věku do 17ti let.

Privilege Room (33 m2)

Privilege pokoje se nachází v křídle Sandy Lane, které je určené pouze pro dospělé osoby. Pokoje mají vlastní terasu či balkon. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V pokojích typu Privilege lze ubytovat 2 dospělé osoby.

Počasí tento měsíc
25 °C Polojasno
26 °C Teplota vody
132 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Veranda Pointe Aux Biches****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.