Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Veranda Grand Baie Hotel & Spa

V oblíbeném turistickém centru Grand Baie se nachází kouzelný hotel Veranda Grand Baie Hotel & Spa, který je znám svou pohostinností a širokým množstvím aktivit pro své hosty. Užijte si tento jednoduchý a přesto energií sršící resort s malou pláží omývanou vodami Indického oceánu v nejznámější zátoce ostrova Mauricius.

Obecný popis

Veranda Grand Baie Hotel & Spa ***

Útulný tříhvězdičkový hotel Veranda Grand Baie Hotel & Spa nacházející se v turistickém centru Grand Baie na severním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům 94 pokojů rozdělených do několika kategorií, 2 restaurace, bar, spa lázně, nabídku vodních i pozemních aktivit.

Zábava

Pro hosty hotelu Veranda Grand Baie Hotel & Spa jsou k dispozici 2 restaurace, bar, spa lázně, 2 bazény, šnorchlování, lodě s proskleným dnem, aquagym, windsurfing, kajaky, šlapadla, tenisový kurt, stolní tenis, posilovna, šipky a petanque. Jednou týdně se pořádá tématický večer.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno se snídaní. Za příplatek možnost polopenze a all inclusive.

Pláž

Resort má k dispozici pláž s bílým pískem.

Poloha

Hotel Veranda Grand Baie se nachází v turistickém městečku Grand Baie na severním pobřeží ostrova Mauricius, přibližně 70 km od mezinárodního letiště a 20 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

Tříhvězdičkový hotel Veranda Grand Baie má pro své hosty připraveno 94 pokojů různých kategorií, 2 restaurace - Le Mon Plaisir, hlavní restaurace s místní a mezinárodní kuchyní a útulná á la carte restaurace Bellevue, 1 bar, posilovnu, tenisový kurt, stolní tenis, širokou nabídku vodních i pozemní sportů, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, dětský klub, obchod a wifi. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Veranda Grand Baie má pro své hosty připraveno 94 pokojů rozdělených do několika kategorií. Od Comfort pokojů až po suity. Jako základní typ ubytování nabízíme Comfort Room s vlastní terasou či balkonem. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky ve věku od 3 do 11ti let je k dispozici dětský klub Timono&Friends s bohatou nabídkou každodenních aktivit a interaktivních her. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí do 3 let věku za poplatek.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Pro hosty hotelu Veranda Grand Baie Hotel & Spa je připraveno několik kategorií ubytování. Od pokojů typu Comfort s výhledem do místních zahrad až po Privilege Suites s výhledem na pláž. Rodiny s dětmi ocení pokoje typu Superior, Comfort Family nebo Privilege.

Comfort Room (32 m2)

Základní typ ubytování v hotelu je Comfort Room s vlastní terasou či balkonem a výhledem do místních zahrad. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V pokoji typu Comfort lze ubytovat dvě dospělé osoby.

Superior Room (36 m2)

Superior Room s vlastní terasou či balkonem a výhledem do místních zahrad či na bazén jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Všechny pokoje typu Superior jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V pokoji typu Superior lze ubytovat dvě dospělé osoby a dvě děti mladší 12ti let.

Privilege Room (55 m2)

Privilege Room s vlastní terasou či balkonem a výhledem do místních zahrad či na bazén jsou ocení všichni, kteří mají rádi více prostoru. Všechny pokoje typu jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V pokoji typu Privilege lze ubytovat dvě dospělé osoby a dvě děti mladší 12ti let.

Počasí tento měsíc
22 °C Polojasno
24 °C Teplota vody
106 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Veranda Grand Baie Hotel & Spa***


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.