Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

The Ravenala Attitude

The Ravenala Attitude je první čtyřhvězdičkový all suite resort na ostrově Mauricius. Svojí dokonalou polohou na severozápadním pobřeží, kde je zasazen uprostřed tropických zahrad mezi Indickým oceánem a řekou s majestátními štíty hor v pozadí. The Ravenala Attitude je díky unikátnímu stylu, který reflektuje koloniální dědictví, divokou přírodu a mauricijský styl, a nespočtu možností aktivit ideálním místem jak pro rodiny s dětmi, tak zamilované páry, pro které je připravena adults only část, jež má i svou vlastní restauraci.

Obecný popis

The Ravenala Attitude ****

All Suite hotel The Ravenala Attitude, který se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům ubytování v 272 suitách různých kategorií včetně křídla pouze pro dospělé osoby, 10 tématických restaurací, 7 barů, spa lázně, sportovní centrum s posilovnou, 2 tenisové kurty, 2 bazény, širokou nabídku vodních i pozemních aktivit, dětský klub a klub pro náctileté a konferenční místnosti.

Zábava

Pro hosty hotelu The Ravenala Attitude je k dispozici 10 restaurací a 7 barů, spa lázně s širokou nabídkou procedur, 2 bazény, bohatá nabídka vodních sportů jako jsou šlapadla, kajaky, šnorchlování, lodě s proskleným dnem, stand up paddle boarding, windsurfing, šlapadla, aqua gym, vodní lyžování a další. Dále jsou k dispozici 2 tenisové kurty, stolní tenis, petanque, sportovní centrum s posilovnou. Během večerů hraje živá hudba, živá představení a pool party každou sobotu.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s polopenzí. Za příplatek možnost all inclusive.

Pláž

Resort má k dispozici pláž s bílým pískem.

Poloha

The Ravenala Attitude se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Mauricius. Přibližně 60 km od mezinárodního letiště a 15 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

The Ravenala Attitude má pro své hosty připraveno 272 suit, 10 tématických restaurací - Mozaik, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, útulná restaurace italská restaurace A Tavola!, asijská restaurace Madame Ming, plážová restaurace Ö, Beach BBQ pro milovníky grilování, japonská restaurace Lime, plovoucí á la carte restaurace Riviera, The Bistrot zaměřená na saláty a burgery, Kot Nou s mauricijskou kuchyní a jedinečné Taba-J nabízející místní street food od 12:00 do 17:00, 7 barů, sportovní centrum s posilovnou, 2 tenisové kurty, plážový servis, stolní tenis, šipky, kurt na plážový volejbal, 2 bazény, nabídku vodních i pozemní sportů, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, obchod, wifi, dětský klub, klub pro náctileté a konferenční místnosti. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

The Ravenala Attitude má pro své hosty připraveno 272 suit rozdělených do tří kategorií. Jako základní typ ubytování nabízíme Couple Suite s vlastní terasou či balkonem. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, wifi, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky ve věku od 3 do 12ti let je k dispozici dětský klub Ayo Le Dodo s bohatou nabídkou každodenních aktivit a interaktivních her, pro náctileté ve věku od 13ti do 17ti let je k dispozici klub Teen Republic. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí do 3 let věku za poplatek.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

The Ravenala Attitude nabízí ubytování pouze v prostorných suitách, což jistě ocení každý z hotelových hostí. Pro klienty jsou připraveny tři kategorie ubytování. Couple suity bohaté na prostor, Executive Seafront Adult Suity určené pouze pro dospělé osoby s concierge službami a pro rodiny s více dětmi jsou připraveny nádherné rodinné suity.

Couple Suite (64 m2)

Základní typ ubytování v hotelu The Ravenala Attitude. Couple Suity mají vlastní terasu či balkon. Všechny suity jsou vybaveny klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, wifi, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V suitách typu Couple lze ubytovat dvě dospělé osoby a 1 osobu mladší 17ti let.

Executive Seafront Adult Suite (64 m2)

Pouze pro dospělé osoby je připraveno 40 Executive Seafront Adult Suit, které mají k dispozici soukromou pláž, restauraci i bar a concierge service. Všechny suity jsou vybaveny klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, wifi, kávovarem, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V suitách lze ubytovat dvě dospělé osoby.

Family Suite (72 m2)

Pro větší rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné suity s oddělenou místnosti pro děti. Všechny suity jsou vybaveny klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, wifi, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V rodinných suitách lze ubytovat dvě dospělé osoby a 3 děti mladší 12ti let. Pro přesnou kalkulaci tohoto pokoje nás neváhejte kontaktovat.

Počasí tento měsíc
25 °C Polojasno
26 °C Teplota vody
132 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od The Ravenala Attitude****


VideoNáš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.