Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

The Oberoi Mauritius

Nádherný pětihvězdičkový hotel The Oberoi je známý svou pohostinnou atmosférou a skvělým servisem. Díky svému unikátnímu umístění mezi subtropickými zahradami a na břehy mořské rezervace Turtle Bay je místem, na které budete dlouho vzpomínat a rádi se sem vracet.

Obecný popis

The Oberoi Mauritius *****

Překrásný resort The Oberoi Mauritius se nalézá v nádherné zátoce Turtle Bay na severozápadním pobřeží ostrova Mauricia. Resort nabízí 71 prostorných vil různých kategorií, dvě restaurace s místní i mezinárodní kuchyní a bar, Oberoi spa lázně s širokou nabídkou procedur, posilovnu, dva bazény, dva tenisové kurty, boutique, konferenční místnosti a bohatý výběr vodních sportů jako je windsurfing, vodní lyžování, šnorchlování a plachtění.

Zábava

Pro hosty hotelu The Oberoi Mauritius jsou k dispozici dvě restaurace s místní i mezinárodní kuchyní a bar, Oberoi spa lázně s širokou nabídkou procedur, posilovna, dva bazény, dva tenisové kurty, boutique a bohatý výběr vodních sportů jako je windsurfing, vodní lyžování, kajaky, šnorchlování a plachtění. Dále je k dispozici knihovna s nabídkou deskových her, knih a DVD, půjčovna automobilů a salon krásy.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno se snídaní či polopenzí.

Pláž

The Oberoi Mauritius se nachází přímo u krásné 600 metrů dlouhé pláže s bílým pískem.

Poloha

Hotel The Oberoi má jedinečnou polohu v Turtle Bay na severozápadním pobřeží ostrova Mauricius a je obklopen subtropickými zahradami o rozloze 20 akrů. Hlavní město Port Louis je od hotelu vzdáleno přibližně 15 km.

Vybavení

Resort The Oberoi Mauritius má pro své hosty připraveno 71 prostorných vil různých kategorií, dvě restaurace s místní i mezinárodní kuchyní a bar, Oberoi spa lázně s širokou nabídkou procedur, posilovnu, dva bazény, dva tenisové kurty, boutique, konferenční místnosti a bohatý výběr vodních sportů jako je windsurfing, vodní lyžování, šnorchlování a plachtění, knihovnu s výběrem deskových her, knih a DVD, půjčovnu automobilů, salon krásy, směnárnu. službu hlídání dětí, čistírnu, Wi-Fi a concierge servis.

Ubytování

Pro návštěvníky resortu The Oberoi Mauritius je k dispozici 71 vil různých kategorií. Jako základní typ ubytování v The Oberoi nabízíme prostorné Luxury Paviliony, které mají výhled na Indický oceán. V základním vybavení pokoje naleznete klimatizaci, minibar, Wi-Fi, trezor, telefony, TV/SAT s předplacenou službou Netflix, možnost výběru nejvhodnějšího polštáře, pokojový servis 24/7 a výběr denního tisku. Koupelna je vybaveny vanou, sprchou, vysoušečem vlasů, županem a kosmetikou vyráběnou speciálně pro síť hotelů The Oberoi. Možnost ubytování v pokojích vyšších kategoriích či soukromých vilách.

Pro děti

Dětský klub pro děti od 3 do 12 let se zábavným a vzdělávacím programem pro děti.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Klidný resort The Oberoi Mauritius má pro své hosty připraveno 71 vil různých kategorií s důrazem na soukromí svých hostů. Od luxusní pavilonů, přes vily se soukromým bazénem až po prezidentskou a královskou vilu pro nejnáročnější klientelu. Nabídku na tyto prémiové vily rádi připravíme na vyžádání.

Luxury Pavilion (70 m2)

Základní typ ubytování v resortu The Oberoi Mauritius s privátní terasou s výhledem na Indický oceán a venkovní sprchou. Prostorné pokoje jsou vybaveny klimatizací, postelí velikosti king, minibarem, TV/SAT s předplacenou službou Netflix, trezorem, Wi-Fi, telefonem, kávovarem a vysoušečem vlasů.

Luxury Villa with Private Pool (300 m2)

Luxusní ubytování pro náročné klienty s privátním bazénem a nádhernou zahradou. Všechny vily jsou vybaveny privátním bazénem, klimatizací, postelí velikosti king, minibarem, TV/SAT s předplacenou službou Netflix, trezorem, Wi-Fi, telefonem, kávovarem a vysoušečem vlasů.

Počasí tento měsíc
22 °C Polojasno
24 °C Teplota vody
106 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od The Oberoi Mauritius*****


Video


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.