Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Royal Palm Beachcomber Luxury

Klidný tropický ráj na chráněném severozápadním pobřeží, jež se táhne podél nádherné pláže s bělostným pískem. Royal Palm Beachcomber Luxury patří mezi nejlepší hotely na celém ostrově Mauricius, kde můžete očekávat dokonalost od samého počátku pobytu až do dne odjezdu. Royal Palm Beach Luxury je jednoznačnou volbou pro všechny, kdo chtějí hotel s jedinečnou atmosférou, přírodním kouzlem a nadčasovou elegancí s nekompromisním závazkem k dokonalosti na jedné z nejprestižnějších adres na Mauriciu.

Obecný popis

Royal Palm Beachcomber Luxury *****

Luxusní resort Royal Palm Beachcomber Luxury, člen skupiny The Leading Hotels of the World, se nachází na severním pobřeží ostrova Mauricius v turisticky oblíbené oblasti Grand Baie a nabízí svým hostům ubytování v 69 suitách různých kategorií, 3 restaurace, 3 vyhřívané bazény, spa lázně Clarins s bohatou nabídkou procedur, sportovní centrum s posilovnou, cardio zónou a sály pro skupinové lekce, 3 tenisové kurty, kurt na squash, šipky, širokou nabídku vodních sportů, obchody, půjčovnu aut, helipad, wifi, concierge servis a dětský klub.

Zábava

Pro hosty hotelu Royal Palm Beachcomber Luxury jsou k dispozici 3 restaurace, 2 bary, spa lázně Clarins s širokou nabídkou procedur, bohatá nabídka vodních aktivit jako je vodní lyžování, windsurfing, plachtění, šnorchlování, jízda na kajaku, stand up paddle boarding, čluny se skleněným dnem, šlapadla, a potápění. Dále jsou k dispozici 3 tenisové kurty, stolní tenis, kurt na squash, sportovní centrum s posilovnou, cardio zónou a sály na skupinové lekce či osobní trénink. Pro milovníky golfu je 10 minut od hotelu 18ti jamkové golfové hřiště Mont Choisy Le Golf.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno se snídaní. Za příplatek možnost polopenze. Hotel nabízí tři restaurace: La Goélette, La Brezza a Le Bar Plage. Menu restaurací odráží obrovskou různorodost mauricijské kuchyně kombinující ručně sbírané ovoce a zeleninu z místních zahrad s čerstvě chycenými plody moře. Ze všech restaurací jsou krásné panoramatické výhledy do okolí.

Pláž

Resort Royal Palm Beachcomber Luxury se nachází přímo na jedné z nejkrásnějších pláži s bílým pískem na celém ostrově.

Poloha

Hotel Royal Palm Beachcomber Luxury se nachází na severním pobřeží ostrova Mauricius v turisticky oblíbené oblasti Grand Baie, přibližně 75 km od mezinárodního letiště a 25 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

Luxusní resort Royal Palm Beachcomber nabízí svým hostům ubytování ve 69 suitách různých kategorií, 3 tématické a mezinárodně oceňované restaurace - gastronomická restaurace La Goélette nabízející mezinárodní kuchyni a místní speciality, italská restaurace La Brezza a restaurace Le Bar Plage s uvolněnou a pohodovou atmosférou, 2 bary, spa lázně Clarins, sportovní centrum s posilovnou, cardio zónou a sály pro skupinové lekce, 3 tenisové kurty, kurt na squash, dětský klub "Ti Royal", širokou nabídku vodních sportů, obchody, wifi a helipad. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Royal Palm Beachcomber Luxury se nachází v tropických zahradách a je výjimečným architektonickým dílem spojujícím kámen a dřevo s mauricijským dekorem. Pro své hosty má připraveno 69 suit různých kategorií, kterou jsou zařízeny v přírodních tónech s prvky mramoru. Všechny suity mají k dispozici terasu či balkon, ze které je úžasný výhled na oceán. Jako základní typ ubytování nabízíme Junior Suite. Všechny suity jsou vybaveny klimatizací, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje, trezorem, televizí, telefonem, šatnou, wifi a prostornou koupelnou vybavenou sprchovým koutem, vanou, WC a vysoušečem vlasů.

Pro děti

Pro nejmenší hosty ve věku od 3 do 12ti let je k dispozici dětský klub "Ti Royal" s bohatou nabídkou aktivit a interaktivních her. Hotel nabízí i možnost hlídání dětí do 3 let na vyžádání.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Royal Palm Beachcomber Luxury nabízí pro své klienty opravdu bohaté možnosti ubytování. Od útulných Junior suit a Tropical suit, přes prostorné Garden Suite až po jedinečný Penthouse a ztělesnění luxusu a dokonalosti Royal Suite, který uspokojí určitě i ty nejnáročnější klienty.

Junior Suite (60 m2)

Základní typ ubytování v resortu Royal Palm Beachcomber Luxury. Junior Suity jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. V základní vybavení všech suit naleznete wifi, klimatizaci, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. V suitách lze ubytovat 2 dospělé osoby a jedno dítě mladší 12ti let.

Garden Suite (140 m2)

Resort Royal Palm Beachcomber Luxury nabízí tyto prostorné Garden Suity primárně pro větší rodiny. Garden Suity jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. V základní vybavení všech suit naleznete wifi, klimatizaci, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. V suitách lze ubytovat 2 dospělé osoby a dvě děti mladší 12ti let.

Royal Suite (385 m2)

Symbol luxusu a soukromí. Jedno z neluxusnějších ubytování na celém Mauriciu. Za majestátním dřevěnými dveřmi se nachází 385 metrů čtverečních dřeva a kůže, které dodávají tomuto apartmánu jedinečný styl a unikátní charakter. Jasné tóny modré a oranžové doplňují šedé koberce a elegantní nábytek. Směs moderních a tradičních vlivů vytváří svým hostům sofistikované útočiště. V přízemí hosté naleznou prostorný obývací pokoj, který plynule přechází v prostornou terasu s altánem a soukromým bazénem s přímým výhledem na písčitou pláž a nekonečný oceán. Prvnímu patru dominuje hlavní ložnice se vstupem na soukromou terasu a jedinečným výhledem na lagunu a druhá ložnice s vlastním balkónem. Obě ložnice mají vlastní koupelnu a sociální zařízení. V Royal Suite lze ubytovat až 4 dospělé osoby.

Počasí tento měsíc
23 °C Polojasno
25 °C Teplota vody
107 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Royal Palm Beachcomber Luxury*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.