Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Mauricia Beachcomber Resort & Spa

Na severním pobřeží ostrova Mauricius, v pěší vzdálenosti od turistického centra Grand Baie se nachází čtyřhvězdičkový hotel Mauricia Beachcomber Resort & Spa, který je kosmopolitní, uvolněný, jednoduchý, ale přesto příjemně útulný. Architektura ve které byl vybudován evokuje tradiční středomořský styl, kde veškeré veřejné prostory jsou koncipovány tak, aby nabízely jedinečné výhledy na zátoku. Mauricia Beachcomber Resort & Spa je vhodným místem pro všechny, kteří chtějí prožít dovolenou v pohodovém mauricijském stylu.

Obecný popis

Mauricia Beachcomber Resort & Spa ****

Pohodový čtyřhvězdičkový resort Mauricia Beachcomber Resort & Spa na severním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům ubytování v 236 pokojích různých kategorií a jedné vile, 2 restaurace, bar, spa lázně, širokou nabídku vodních i pozemních aktivit, sportovní centrum, dětský klub a konferenční místnosti.

Zábava

Pro hosty hotelu Mauricia Beachcomber Resort & Spa jsou k dispozici 2 restaurace a jeden bar, spa s širokou nabídkou procedur, bohatá nabídka vodních sportů v jedinečné laguně Grand Baie jako je stand up paddle boarding, kajaky, loď se skleněným dnem, šnorchlování, šlapadla a mnoho dalších. Dále jsou k dipozici 3 tenisové kurty, stolní tenis, hřiště na voljebal, šipky, sportovní centrum s cardio zónou, tureckými lázněnim hammam a saunou. Nespornou výhodou pro hosty hotelu je jeho umístění v blízkosti turistického centra Grand Baie s nepřeberným množstvím restaurací, obchodů a živého nočního života.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s polopenzí. Za příplatek možnost all inclusive.

Pláž

Resort se nachází přímo na pláži s bílým pískem.

Poloha

Hotel Mauricia Beachcomber Resort & Spa se nachází na severním pobřeží ostrova Mauricius v turisticky oblíbené oblasti Grand Baie, přibližně 75 km od mezinárodního letiště a 25 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

Čtyřhvězdičkový resort Mauricia Beachcomber Resort & Spa nabízí svým hostům ubytování ve 236 pokojích různých kategorií a jedné vile, 2 tématické restaurace - Les Quais, hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní a restaurace Le Nautic zaměřená na přípravu mořských plodů a čerstvých ryb, bar Bay Watch, spa lázně, sportovní centrum s posilovnou a cardio zónou, dětský klub, obchody, půjčovnu automobilů, wifi a konferenční místnosti. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Mauricia Beachcomber Resort & Spa má pro své hosty připraveno 236 pokojů rozdělených do několika kategorií a jednu vilu. Jako základní typ ubytování nabízíme Standard Room. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky ve věku od 3 do 12ti let je k dispozici dětský klub (Kids club) s bohatou nabídkou každodenních aktivit a interaktivních her . Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí do 3 let věku za poplatek.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Hotel Mauricia Beachcomber Golf Resort & Spa nabízí svým hostům 236 pokojů dělených do několika kategorií a jednu vilu. Pokoje mají výhledy do hotelové tropické zahrady, zálivu Grand Baie nebo na Tichý oceán. Pro rodiny s dětmi starší 6 ti let jsou určeny pokoje typu Superior a vyšších kategorií.

Standard Room (32 m2)

Základní typ ubytování v hotelu Mauricia Beachomber Resort & Spa. Standard Room jsou vybaveny vlastním balkónem. V základním vybavení pokoje naleznete wifi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. Ve Standard Room lze ubytovat pouze 2 dospělé osoby a 1 dítě do 5ti let věku.

Superior Room (38 m2)

Jeden z velice populárních pokojů v hotelu Mauricia Beachomber Resort & Spa je prostorný Superior Room s vlastním terasou a soukromou zahradou. V základním vybavení pokoje naleznete wifi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. Ve Standard Room lze ubytovat pouze 2 dospělé osoby a 1 dítě (do 17ti let věku) nebo 3 dospělé osoby.

Appartment (70 m2)

Pro větší rodiny s dětmi nabízí hotel Mauricia Beachomber Resort & Spa 28 prostorný apartmánů se dvěma ložnicemi, které jsou vybaveny vlastním balkónem nebo terasou. V základním vybavení pokoje naleznete wifi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. Ve Standard Room lze ubytovat pouze 2 dospělé osoby a 1 dítě do 5ti let věku.

Počasí tento měsíc
23 °C Polojasno
25 °C Teplota vody
107 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.