Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Coin de Mire Attitude

Na severním cípu ostrova Mauricius, mezi rybářskou vesnicí Cap Malheureux a turisticky aktivním městečkem Grand Bay se nachází rodinný hotel Coin de Mire Attitude. Příjemný jednoduchý hotel, z kterého hosté mohou obdivovat dominantu oblasti skálu Coin de Mire vystupující na horizontu z Tichého oceánu.

Obecný popis

Coin de Mire Attitude ***

Malý rodinný hotel Coin de Mire Attitude se nachází na severním pobřeží ostrova Mauricius, v těsné blízkosti turisticky oblíbeného letoviska Grand Baie. Hotel nabízí svým hostům ubytování ve 122 pokojích různých kategorií, 3 tématické restaurace, 1 bar, spa lázně, širokou nabídku vodních i pozemních aktivit, posilovnu a dětský klub.

Zábava

Pro hosty hotelu Coin de Mire Attitude jsou k dispozici 3 restaurace a 1 bar, spa lázně s širokou nabídkou procedur, 2 bazény, bohatá nabídka vodních sportů jako jsou šlapadla, kajaky, šnorchlování, lodě s proskleným dnem, stand up paddle boarding, kitesurfing a další. Dále je k dispozici tenisový kurt, stolní tenis, šipky, posilovna a petanque.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s polopenzí. Za příplatek možnost all inclusive.

Pláž

Resort má k dispozici pláž s bílým pískem, oddělenou od hotelu nepříliš rušnou komunikací.

Poloha

Hotel Coin de Mire Attitude se nachází na severním pobřeží ostrova Mauricius, přibližně 80 km od mezinárodního letiště a 35 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

Coin de Mire Attitude má pro své hosty připraveno 122 pokojů různých kategorií, 3 tématické restaurace - Le Cap, hlavní restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, útulná restaurace Kot Nou nabízející večeře v mauricijském stylu 4 dny v týdnu a jedinečné Taba-J nabízející místní street food od 11:00 do 18:00, 1 bar, plážový servis, posilovnu, tenisový kurt, stolní tenis, širokou nabídku vodních i pozemní sportů, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, dětský klub, obchod a wifi. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Coin de Mire Attitude má pro své hosty připraveno 122 pokojů rozdělených do několika kategorií. Od superior pokojů až po rodinné apartmány. Jako základní typ ubytování nabízíme Superior Room s vlastní terasou či balkonem. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky ve věku od 3 do 12ti let je k dispozici dětský klub Ayo Le Dodo s bohatou nabídkou každodenních aktivit a interaktivních her. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí do 3 let věku za poplatek.

All inclusive

Za příplatek hotel nabízí možnost all inclusive. All-in all-out program zahrnuje snídaně, obědy a večeře, neomezenou konzumaci vybraných nealkoholických a lokálních alkoholický nápojů. Veškeré nápoje a vybrané snacky z minibaru. Piknikový koš v dnech výletů a 20% slevu na jednu "Mauricijskou masáž"

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Hotel Coin de Mire Attitude svým hostům nabízí čtyři varianty ubytování zařízené v pohodovém rustikálním stylu. Příjemné pokoje Superior a o něco větší pokoje typu Deluxe jsou vhodné pro páry a rodiny s jedním dítětem. Pro větší rodiny s dětmi jsou připraveny pokoje Deluxe Family a prostorné rodinné apartmány.

Superior Room (33 m2)

Základní typ ubytování v hotelu Coin de Mire Attitude. Pokoje typu Superior jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V pokojích typu Superior lze ubytovat 2 dospělé osoby a jedno ditě mladší 12ti let nebo 3 dospělé osoby.

Deluxe Room (35 m2)

Prostornější pokoje typu Deluxe jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V pokojích typu Superior lze ubytovat 2 dospělé osoby a jedno ditě mladší 12ti let nebo 3 dospělé osoby.

Family Appartment (60 m2)

Velice prostorné ubytování pro rodiny s dvěma dětmi nabízí rodinný apartmán s vlastní terasou či balkónem a kuchyňkou. Apartmány jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. Ke spaní pro nejmenší návštěvníky je k dispozici palanda. V rodinných apartmánech lze ubytovat 2 dospělé osoby a dvě děti mladší 12ti let.

Počasí tento měsíc
22 °C Polojasno
24 °C Teplota vody
106 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.