Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa

Jeden z nejlepších rodinných resortů na ostrově Mauricius. To je hotel Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa, který se hrdě tyčí mezi tropickými zahradami na malém poloostrově na severním cípu Mauricia. Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa je známý pro svou autentickou mauricijskou atmosféru, dechberoucí výhledy na severní ostrovy a písčité pláže s množstvím oddělených zátok, které jsou ideální pro vodní radovánky v třpytivém oceánu.

Obecný popis

Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa ****

Rodinný resort Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa na severozápadě ostrova Mauricius nabízí svým hostům ubytování v 283 pokojích různých kategorií, 3 tématické restaurace, 2 bary, spa lázně, širokou nabídku vodních i pozemních aktivit, posilovnu, dětský klub a 18ti jamkové golfové hřiště Mont Choisy Le Golf.

Zábava

Pro hosty hotelu Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa jsou k dispozici 3 restaurace a 2 bary, spa s širokou nabídkou procedur, bohatá nabídka vodních sportů jako je stand up paddle boarding, kajak, šnorchlování, vodní lyžování, windsurfing a další. Dále jsou k dispozici 3 tenisové kurty, stolní tenis, hřiště na volejbal, lukostřelba, posilovna či hodiny jógy. Místní hudební skupina vystupuje 6 večerů během týdne. Pro milovníky golfu je k dispozici 18ti jamkové golfové hřiště Mont Choisy Le Golf za poplatek.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s polopenzí. Za příplatek možnost all inclusive.

Pláž

Resort má k dispozici 3 pláže s bílým pískem.

Poloha

Hotel Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Mauricius, přibližně 75 km od mezinárodního letiště a 25 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

Rodinný resort Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa nabízí svým hostům ubytování v 283 pokojích různých kategorií, 3 tématické restaurace - Frangipanier hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní, á la carte restaurace Navigator a útulná restaurace s italskou kuchyní Serenata, 2 bary, spa lázně, posilovnu, dětský klub a klub pro náctileté, obchody, půjčovnu automobilů, wifi, konferenční místnost a 18ti jamkové golfové hřiště Mont Choisy Le Golf. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa má pro své hosty připraveno 283 pokojů rozdělených do několika kategorií. Od standardních pokojů až po prostorné rodinné apartmány. Jako základní typ ubytování nabízíme Standard Garden Room. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky jsou k dispozici 2 kluby. Dětský klub (Kids club) je určen pro děti ve věku od 3 do 12ti let a klub pro náctileté (Teens club) je od 13 do 17ti let. Program a vybavení klubů je přizpůsobeno věku dětí. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí do 3 let věku za poplatek.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Hotel Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa nabízí svým hostům 283 pokojů dělených do několika kategorií. Pokoje mají výhledy do tropické zahrady nebo na Tichý oceán. Pro rodiny s dětmi starší 6 ti let jsou určeny pokoje typu Superior a vyšších kategorií.

Standard Garden Room (24 m2)

Základní typ ubytování v hotelu Canonnier Beachomber Golf Resort & Spa. Standard Garden Room jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. V základním vybavení pokoje naleznete wifi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. Ve Standard Garden Room lze ubytovat 2 dospělé osoby s jedním dítětem (mladší 6ti let věku)

Superior Garden Room (28 m2)

Canonnier Beachomber Golf Resort & Spa disponuje 50ti pokoji typu Superior Garden Room, které jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. V základním vybavení pokoje naleznete wifi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. Ve Superior Garden Room lze ubytovat 2 dospělé osoby s jedním dítětem (mladší 17ti let věku) nebo 3 dospělé osoby.

Family Duplex Garden Room (32 m2)

Pro rodiny s dětmi toužících po větším soukromí Canonnier Beachomber Golf Resort & Spa nabízí pokoje Family Duplex Garden Room s oddělenou ložnicí a mezaninem s oddělenými lůžky pro děti. V základním vybavení pokoje naleznete wifi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. Ve Family Duplex Garden Room lze ubytovat 2 dospělé osoby až se třemi dětmi (mladší 17ti let věku). Pro kalkulaci na tento typ pokoje nás neváhejte kontaktovat.

Počasí tento měsíc
23 °C Polojasno
25 °C Teplota vody
107 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.