Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

La Pirogue

Na západním pobřeží ostrova Mauricius se nachází neuvěřitelný čtyřhvězdičkový resort La Pirogue. Inspirován tradiční mauricijskou rybářskou vesnicí, kde doškové střechy bungalovů vytváří dojem rozvinuté plachty rybářského člunu od něhož má odvozeno i své romantické jméno. Vychutnejte si tento autentický resort s bezkonkurenčním kouzlem, který je obklopen tropickými zahradami a kokosovým hájem s rodinou nebo jen v páru.

Obecný popis

La Pirogue ****

Jedinečný čtyřhvězdičkový resort La Pirogue na západním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům ubytování v 248 pokojích různých kategorií, až 7 restaurací v kombinaci se sesterským resortem Sugar Beach, unikátní 18ti jamkové golfové hřiště Ile Aux Cerf, které se nachází na stejnojmenném ostrově, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, sportovní centrum s posilovnou a cardio zónou, širokou nabídku vodních sportů, hudební studio, konferenční místnosti, obchody, wifi a dětský klub.

Zábava

Pro hosty hotelu La Pirogue je k dispozici 3 restaurace, 3 bary z toho jeden vinný s nabídkou vín z celého světa, další možnosti stravování jsou v sesterském hotelu Sugar Beach, spa lázně s širokou nabídkou procedur, bohatá nabídka vodních aktivit jako je windsurfing, stand up paddle boarding, jízda na kajaku, výlety na lodích se skleněným dnem, vodní pólo, potápění, rybaření v oceánu, výlety na katamaránech a rychlostních člunech. Dále jsou k dispozici hodiny aerobiku, stolní tenis, minigolf, hřiště na volejbal, sportovní centrum s posilovnou a cardio zónou či skupinové lekce jógy. Možnost výletů výletů v národní parku Back River, hodiny golfu nebo tenisu s trenérem a mnoho dalších. Pro milovníky hudby je k dispozici hudební studio a golfisté jistě ocení unikátní 18ti jamkové golfové hřiště Ile Aux Cerfs na stejnojmenném ostrově

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s polopenzí. Za příplatek možnost plné penze či all inclusive.

Pláž

Nádherná pláž s bílým pískem přímo u hotelu.

Poloha

Hotel La Pirogue se nachází na západním pobřeží ostrova Mauricius v nádherné oblasti Flic en Flace, přibližně 50 km od mezinárodního letiště a 35 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

Příjemný resort La Pirogue nabízí svým hostům ubytování v 248 pokojích různých kategorií, 3 tématických restaurací - Wolmar, hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní, restaurace Magenta zaměřená na pokrmy z ryb a mořských plodů a plážová restaurace a bar Le Morne Beach bar, kde si můžete vychutnat oběd a lehká jídla v odpoledních hodinách, 3 bary z nichž jeden ocení hlavně milovníci vína, spa lázně, sportovní centrum, hudební studio, dětský klub, wifi, konferenční sál a 18ti jamkové golfové hřiště Ile Aux Cerf. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

La Pirogue má pro své hosty připraveno 248 pokojů různých kategorií. Pokoje jsou jednoduše ale velice příjemně zařízeny. Využívají přírodních barevných tónů pro dokreslení relaxační atmosféry a jsou zařízené stylovým asijským nábytkem. Jako základní typ ubytování nabízíme Deluxe Bungalovy, které mají k dispozici vlastní terasu. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Naše zkušenosti

Příjemný a oblíbený hotel, který si získal svou dobrou pověst přátelským personálem, krásným bazénem, lázněmi a vybavením pro děti. Oblast Flic and Flac má krásné pláže a jsou zde i možnosti nočního života, barů, nakupování, procházek....

Pro děti

Hotel je pravým rájem pro děti, neboť se jim o program během dovolené postarají profesionálové v dětském klubu. Ten je vhodný pro děti od 2- 11 let, pro děti mladší od 2 do 4 let je vyžadován doprovod rodičů. Pro děti je připravována řada zábavných aktivit (sbírání mušlí, soutěže, základy vodních sportů atd.). Za poplatek je k dispozici i služba hlídání dětí.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

La Pirogue má pro své hosty připraveno několik kategorií ubytování. Od Garden Bungalovů s výhledem do bujných zahrad resortu, přes Beach Pavilions umístěné přímo na pláží až po elegantní Senior Suite Pavilion.

Garden Bungalow (25 m2)

Základní typ ubytování. Příjemné Garden Bungalovy s výhledem na kokosový háj a soukromou terasou. V základní vybavení pokoje naleznete wifi, klimatizaci, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. V zahradních bungalovech lze ubytovat 2 dospělé osoby a jedno dítě mladší 11ti let nebo 3 dospělé osoby.

Beach Pavilion (35 m2)

Samostatně stojící Beach Paviliony z jejichž privátní terasy je to jen pár kroků na písčitou pláž. V základní vybavení pokoje naleznete wifi, klimatizaci, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. V zahradních bungalovech lze ubytovat 2 dospělé osoby a jedno dítě mladší 11ti let nebo 3 dospělé osoby.

Garden Family Bungalow (50 m2)

Perfektní ubytování pro rodiny s více dětmi. Ve skutečnosti se jedná o dva propojené Garden Bungalovy, které nabízejí dostatek prostoru pro všechny hosty. Výhled na kokosový háj a soukromá terasa zpříjemní každodenní pobyt. V základní vybavení pokoje naleznete wifi, klimatizaci, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. V zahradních bungalovech lze ubytovat 2 dospělé osoby a až čtyři děti mladší 11ti let.

Senior Suite Pavilion (78 m2)

Nejvyšší typ ubytování v resortu La Pirogue. Luxusní Senior Suite Paviliony s odděleným obývacím pokojem a jídelnou nabízí dostatek prostoru a komfortu pro náročnější klienty. V základní vybavení pokoje naleznete wifi, klimatizaci, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. V zahradních bungalovech lze ubytovat 2 dospělé osoby.

Počasí tento měsíc
23 °C Polojasno
25 °C Teplota vody
107 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.