Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Zilwa Attitude

Na severním cípu ostrova Mauricius, v oblasti Kalodyne se nachází resort Zilwa Attitude. Zilwa v kreolštině znamená ostrovan, který se stal inspirací pro celý koncept tohoto malebného hotelu. Od místní architektury a rustikálních dekorací, přes mauricijskou kuchyni a nezapomenutelné zážitky, je každý moment v resortu prodchnut přívětivým, ostrovním duchem. Celou atmosféru dokresluje i jedinečný výhled na pět sousedních ostrovů, které jakoby vystupovali z tyrkysových vod oceánu.

Obecný popis

Zilwa Attitude ****

Unikátní resort Zilwa Attitude se nachází na severním pobřeží ostrova Mauricius, v oblasti Kalodyne. Hotel nabízí svým hostům ubytování ve 214 pokojích různých kategorií, 7 tématických restaurací, 2 bary, spa lázně bohatou nabídkou procedur, širokou nabídku vodních i pozemních aktivit, posilovnu, tenisový kurt a dětský klub.

Zábava

Pro hosty hotelu Zilwa Attitude je k dispozici 7 restaurací a 2 bary, eco friendly spa lázně s širokou nabídkou procedur, 4 bazény, bohatá nabídka vodních sportů jako jsou šlapadla, kajaky, šnorchlování, lodě s proskleným dnem, stand up paddle boarding, wind surfing a další. Dále je k dispozici tenisový kurt, stolní tenis, plážový volejbal, posilovna, petanque a promítání filmů pod otevřeným nebem. Hotel pořádá tématické večery.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s polopenzí. Za příplatek možnost all inclusive.

Pláž

Resort má k dispozici malebnou pláž s bílým pískem.

Poloha

Hotel Zilwa Attitude se nachází na severním cípu ostrova Mauricius, kousek od rybářské vesničky Grand Gaube, přibližně 80 km od mezinárodního letiště a 30 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

Zilwa Attitude má pro své hosty připraveno 214 pokojů různých kategorií, 7 tématických restaurací - Karay, hlavní restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, asijská restaurace Siaw, indická restaurace Tadka, plážová restaurace Lor Disab, Gran Zil BBQ servírující přes oběd speciality z grilu, útulná restaurace Kot Nou nabízející večeře v mauricijském stylu a jedinečné Taba-J nabízející místní street food v odpoledních hodinách, 2 bary, plážový servis, posilovnu, tenisový kurt, stolní tenis, širokou nabídku vodních i pozemní sportů, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, dětský klub, obchod, wifi a konferenční místnosti. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Zilwa Attitude má pro své hosty připraveno 214 pokojů rozdělených do několika kategorií. Jako základní typ ubytování nabízíme Superior Room s vlastní terasou či balkonem. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Pro děti

Pro děti ve věku do 3 do 12 let je k dispozici zdarma dětský klub Ayo le Dodo, který je otevřen každý den. Za příplatek je možnost i baby sitting ve večerních hodinách.

All inclusive

Za příplatek hotel nabízí možnost all inclusive. All-in all-out program zahrnuje snídaně, obědy a večeře, neomezenou konzumaci vybraných nealkoholických a lokálních alkoholický nápojů. Veškeré nápoje a vybrané snacky z minibaru. Piknikový koš v dnech výletů a 20% slevu na jednu "Mauricijskou masáž"

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Zilwa Attitude má pro své hosty připraveno několik kategorií ubytování. Od pokojů typu Superior přes rodinné pokoje až po pokoje Couple, které jsou určeny pro zamilované páry. Všechny pokoje jsou zařízeny v příjemném rustikálním stylu.

Superior Room (35 m2)

Základní typ ubytování v hotelu Zilwa Attitude. Pokoje Superior mají k dispozici vlastní terasu či balkon. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V pokojích typu Superior lze ubytovat 2 dospělé osoby a jedno dítě do 12ti let věku.

Family Room (45 m2)

Prostorné rodinné pokoje mají k dispozici vlastní terasu či balkon. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V pokojích typu Superior lze ubytovat 2 dospělé osoby a dvě děti do 12ti let věku. Pro kalkulaci na tento typ pokoje nás neváhejte kontaktovat.

Couple Deluxe Room (40 m2)

Pro zamilované páry nabízí hotel pokoje Couple, které mají k dispozici vlastní terasu či balkon. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V pokojích typu Couple lze ubytovat 2 dospělé osoby.

Počasí tento měsíc
27 °C Oblačno
27 °C Teplota vody
196 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.