Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Na soukromém poloostrově v nedotčené části na jihu ostrova Mauricius se na březích Tichého oceánu nachází příjemný pětihvězdičkový all inclusive resort Shandrani Beachcomber Resort & Spa. Svojí jedinečnou polohou přímo u mořského přírodního parku Blue Bay Marine Park bohatého na různorodý mořský život láká nejen milovníky podmořského světa, ale i páry a rodiny s dětmi, které si chtějí splnit sen o dokonalé dovolené na jednom z nejkrásnějších míst planety.

Obecný popis

Shandrani Beachcomber Resort & Spa *****

All inclusive resort Shandrani Beachcomber Golf Resort & Spa na jihovýchodě ostrova Mauricius nabízí svým hostům ubytování v 327 pokojích různých kategorií, 4 tématické restaurace, 2 bary, spa lázně, širokou nabídku vodních i pozemních aktivit, posilovnu, dětský klub, konferenční místnosti a 9ti jamkové golfové hřiště.

Zábava

Pro hosty hotelu Shandrani Beachcomber Golf Resort & Spa jsou k dispozici 4 restaurace a 2 bary, spa lázně s širokou nabídkou procedur, bohatá nabídka vodních sportů jako je stand up paddle boarding, kajak, šnorchlování, vodní lyžování, windsurfing a další. Dále je k dispozici 6 tenisových kurtů, stolní tenis, sportovní centrum s posilovnou,cardio zónou a saunou. Každý večer hraje místní skupina nebo DJ. Pro milovníky golfu je k dispozici 9ti jamkové golfové hřiště.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s all inclusive.

Pláž

Resort má k dispozici 3 pláže s bílým pískem.

Poloha

Hotel Shandrani Beachcomber Resort & Spa se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova Mauricius, přibližně 6 km od mezinárodního letiště a 40 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

Shandrani Beachcomber Resort & Spa má pro své hosty připraveno 327 pokojů různých kategorií, 4 tématické restaurace - Le Grand-Port, hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní, útulná restaurace Ponte Vecchio nabízející italskou kuchyni, restaurace Le Sirius s mezinárodní kuchyní a jedinečným výhledem na Blue Bay Marine Park a thajská restaurace Teak Elephant, 2 bary, sportovní centrum s posilovnou, cardio zónou a saunou, 6 tenisových kurtů, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, 9-ti jamkové golfové hřiště (par 30), které je pro hotelové hosty zdarma, turistické centrum, dětský klub, obchody a půjčovna automobilů. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Shandrani Beachcomber Resort & Spa má pro své hosty připraveno 327 pokojů rozdělených do několika kategorií. Od standardních pokojů až po prostorné rodinné apartmány. Jako základní typ ubytování nabízíme Superior Room. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky ve věku od 3 do 12ti let je k dispozici dětský klub (Kids club) s bohatou nabídkou každodenních aktivit a interaktivních her. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí do 3 let věku za poplatek.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Shandrani Beachcomber Resort & Spa má pro své hosty připraveno několik kategorií ubytování. Od příjemných Superior pokojů s vlastní terasou či balkonem, přes romantické Senior Suity až po prostorné rodinné apartmány pro dokonalé pohodlí větších rodin.

Superior Room (50 m2)

Základní typ ubytování v hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa. Pokoje Superior mají k dispozici vlastní terasu nebo balkon. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V pokojích typu Superior lze ubytovat 2 dospělé osoby a osobu mladší 17ti let.

Family Appartment (75 m2)

Ideální ubytování pro rodiny s dětmi. Rodinné apartmány mají k dispozici 2 ložnice a 2 koupelny, dále vlastní terasu nebo balkon. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V pokojích typu Superior lze ubytovat až 2 dospělé osoby a 3 osoby mladší 17ti let. Pro kalkulaci na tento typ pokoje nás neváhejte kontaktovat.

Senior Suite (110 m2)

Nejvyšší typ ubytování v hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa. Velice prostorné Senior Suity mají k dispozici vlastní terasu nebo balkon a oddělený obývací pokoj. Všechny suity jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, DVD přehrávačem, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V suitách typu Senior lze ubytovat 2 dospělé osoby.

Počasí tento měsíc
25 °C Polojasno
26 °C Teplota vody
132 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.