Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Veranda Palmar Beach Resort

Na východním pobřeží ostrova Mauricius, na jedné z nejkrásnějších plážích ostrova se nalézá tříhvězdičkový hotel Veranda Palmar Beach Resort. Hosté zaujme svým přímořským kouzlem, kdy se od budov s doškovými střechami odráží paprsky slunce a jemný vánek si hraje s vlnkami na hladině Tichého oceánu. Veranda Palmar Beach Resort je ideálním resortem pro hosty, kteří hledají kompromis mezi cenou a exkluzivní polohou na východním pobřeží.

Obecný popis

Veranda Palmar Beach Resort ***

All inclusive tříhvězdičkový hotel Veranda Palmar Beach Resort nacházející se na východním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům 77 pokojů rozdělených do dvou kategorií, 2 restaurace, bar, spa lázně, nabídku vodních i pozemních aktivit a dětský klub.

Zábava

Pro hosty hotelu Veranda Palmar Beach Resort jsou k dispozici 2 restaurace, bar, spa lázně, bazén, šnorchlování, lodě s proskleným dnem, aquagym, windsurfing, kajaky, šlapadla, stolní tenis, posilovna, plážový volejbal, šipky a petanque. Jednou týdně se pořádá tématický večer.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s all inclusive.

Pláž

Resort má k dispozici krásnou pláž s bílým pískem.

Poloha

Hotel Veranda Palmar Beach se nachází východním pobřeží ostrova Mauricius, přibližně 50 km od mezinárodního letiště a 40 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

Veranda Palmar Beach má pro své hosty připraveno 77 pokojů dvou kategorií, 2 restaurace - Regatta, hlavní restaurace s místní a mezinárodní kuchyní a útulná á la carte restaurace Horizon, 1 bar, posilovnu, stolní tenis, širokou nabídku vodních i pozemní sportů, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, dětský klub, obchod a wifi. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Veranda Palmar Beach má pro své hosty připraveno 77 pokojů rozdělených do dvou kategorií. Jako základní typ ubytování nabízíme Comfort Room s vlastní terasou či balkonem. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky ve věku od 3 do 11ti let je k dispozici dětský klub Timono & Friends s bohatou nabídkou každodenních aktivit a interaktivních her. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí do 3 let věku za poplatek.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Hotel Veranda Palmar Beach Resort nabízí ubytování ve dvou kategoriích pokojů a to Comfort Room s výhledem do zahrad nebo na bazén a Comfort Sea View Room s výhledem na Indický oceán.

Comfort Room (36 m2)

Pokoje typu Comfort s vlastní terasou či balkonem mají výhled do zahrad nebo na bazén. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V pokoji lze ubytovat až 2 dospělé osoby a 2 děti mladší 12ti let nebo 3 dospělé osoby.

Comfort Sea View Room (36 m2)

Pokoje typu Comfort Sea View s vlastní terasou či balkonem mají výhled na Indický oceán. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V pokoji lze ubytovat až 2 dospělé osoby a 2 děti mladší 12ti let nebo 3 dospělé osoby.

Počasí tento měsíc
22 °C Polojasno
24 °C Teplota vody
106 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Veranda Palmar Beach Resort***


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.