Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Sunrise Attitude

Dokonalý zážitek z dovolené čeká na všechny návštěvníky na východním pobřeží ostrova Mauricius, kde se nachází hotel Sunrise Attitude, který je určen pouze pro dospělé osoby. Na nádherné pláži s jemným bílým pískem, smaragdová laguna s tyrkysovou vodou stojí tento oblíbený resort, který je vhodný pro všechny cestovatele i zamilované páry toužící prožít nezapomenutelnou dovolenou v oblasti Belle Mare.

Obecný popis

Sunrise Attitude ****

Přívětivý hotel Sunrise Attitude nacházející se u jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově, jež hosty uchvátí kombinací bílého písku a tyrkysového oceánu. Hotel byl postaven s použitím množství přírodních materiálů, které tvoří stylové a zároveň sympatické prostředí a svým hostům nabízí 153 pokojů čtyř kategorií, 3 tématické restaurace, 4 bary, spa lázně, nabídku vodních i pozemních aktivit. Sunrise Attitude je určen pouze pro dospělé osoby.

Zábava

Pro hosty hotelu Sunrise Attitude jsou k dispozici 3 restaurace a 4 bary, spa lázně, 2 bazény, šnorchlování, lodě s proskleným dnem, stolní tenis, šipky a petanque. Třikrát týdně se pořádá tématický večer.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s polopenzí či all inclusive.

Pláž

Resort má k dispozici malebnou pláž s bílým pískem, oddělenou od hotelu nepříliš rušnou komunikací.

Poloha

Hotel Sunrise Attitude se nachází na východním pobřeží ostrova Mauricius, přibližně 55 km od mezinárodního letiště a 35 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

Sunrise Attitude má pro své hosty připraveno 153 pokojů rozdělených do 4 kategorií včetně 4 vil s privátním bazénem, 4 tématické restaurace - Spirit of a marketplace, hlavní restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, útulná restaurace Kot Nou nabízející večeře v mauricijském stylu 6 dní v týdnu a jedinečné Taba-J nabízející místní street food od 12:00 do 17:00, 4 bary, plážový servis, stolní tenis, šipky, kurt na plážový volejbal, 2 bazény, nabídku vodních i pozemní sportů, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, obchod a wifi u recepce a baru. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Sunrise Attitude má pro své hosty připraveno 153 pokojů rozdělených do čtyř kategorií. Jako základní typ ubytování nabízí Couple Room s vlastní terasou či balkonem. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

All inclusive

All-in all-out program zahrnuje snídaně, obědy a večeře, neomezenou konzumaci vybraných nealkoholických a lokálních alkoholický nápojů. Vybrané nápoje z minibaru a 20% slevu na jednu "Mauricijskou masáž"

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Hotel Sunrise Attitude nabízí ubytování ve čtyřech kategoriích pokojů. Základní typ pokojů Couple room a Couple Partial Sea View, dále Couple Swim up, který nabízí přímý vstup do bazénu rovnou z terasy a 8 vil s privátním bazénem.

Couple Room (31 m2)

Základní typ ubytování Couple Room s vlastní terasou či balkonem se nachází v přízemí či první patře. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Couple Partial Sea View (31 m2)

Couple Partial Sea View s vlastní terasou či terasou nabízí částečný výhled oceán a nachází se v prvním či druhém patře. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, DVD, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Počasí tento měsíc
22 °C Polojasno
24 °C Teplota vody
106 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Sunrise Attitude****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.