Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Lux Belle Mare

Dechberoucí výhledy na třpytivou lagunu lemovanou bílým pískem jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, neklidný mořský vánek proplétající se mezi listy tropických květin, tradiční mauricijská architektura a pohostinnost. To jsou jen střípky toho co nabízí pětihvězdičkový deluxe resort LUX Belle Mare, který se nachází ve stejnojmenné části na východě ostrova Mauricius. Resort nabízí skutečný ráj na Zemi pro luxusní dovolenou pro rodiny s dětmi nebo novomanžele.

Obecný popis

Lux Belle Mare *****

Pětihvězdičkový deluxe resort LUX Belle Mare na východním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům ubytování ve 174 suitách různých kategorií a 12 soukromých vil s bazénem, 4 tématické restaurace, 2 bary, jeden z největších bazénů na Mauriciu, spa lázně, širokou nabídku vodních i pozemních aktivit, sportovní centrum, dětský klub, klub pro náctileté a konferenční místnost.

Zábava

Pro hosty hotelu LUX Belle Mare jsou k dispozici 4 restaurace a 2 bary, spa lázně s širokou nabídkou procedur, bohatá nabídka vodních sportů jako je stand up paddle boarding, kajak, šnorchlování, vodní lyžování, windsurfing, aqua gym, potápěčské centrum a další. Dále je k dispozici tenisový kurt, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, posilovna a skupinové lekce jógy a tai chi. Každý den se pořádá tématický večer a vystoupení profesionálních místních umělců. Pro milovníky golfu se v okolí resortu nachází několik golfových hřišť.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno se snídaní. Za příplatek možnost polopenze, plné penze i all inclusive.

Pláž

Resort se nachází u nádherné pláže s bílým pískem.

Poloha

Hotel LUX Belle Mare se nachází na východním pobřeží ostrova Mauricius, přibližně 45 km od mezinárodního letiště a 50 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

Deluxe resort LUX Belle Mare nabízí svým hostům ubytování v 174 suitách různých kategorií a 12 soukromých vil s bazénem, 4 tématické restaurace - hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní MIXE, á la carte restaurace a lounge Beach Rouge, asijskou kuchyni nabízí restaurace Duck Laundry a exkluzivní indická restaurace Amari by Vineet s recepty od chef kuchaře Vineet Bhatia, který byl oceněn Michelinskou hvězdou, 2 bary, tea house, kavárna Café LUX*, spa lázně, posilovna, dětský klub a klub pro náctileté, obchody, půjčovnu automobilů, wifi, konferenční místnost a concierge servis. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

LUX Belle Mare má pro své hosty připraveno 174 suit různých kategorií a 12 vil s privátním bazénem. Jako základní typ ubytování nabízíme prostorné Junior Suity, které jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. Všechny suity jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky jsou k dispozici 2 kluby. Dětský klub (Play) je určen pro děti ve věku od 3 do 11ti let a klub pro náctileté (Studio 17) je od 12 do 17ti let. Program a vybavení klubů je přizpůsobeno věku dětí. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí do 3 let věku za poplatek.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

LUX Belle Mare má pro své hosty připraveno 174 suit různých kategorií, od Junior Suite pro páry přes Family Suity určené pro větší rodiny s dětmi až po luxusní suitu The LUX. Pro klienty, kteří hledají větší soukromí je k dispozici 12 vil s privátním bazénem.

Junior Suite (60 m2)

Základním typem ubytování jsou prostorné Junior Suity, které jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. Všechny suity jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V Junior suitách lze ubytovat 2 dospělé osoby a dvě děti mladší 11ti let nebo 3 dospělé osoby.

Ocean Suite (90 m2)

Designérka Kelly Hoppen navrhla nádherné Ocean Suity, které jsou unikátní kombinací prostoru, luxusu a komfortu. Všechny suity jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V Ocean suitách lze ubytovat 2 dospělé osoby.

Family Suite (120 m2)

Pro větší rodiny s dětmi je připraveno 14 Family Suit, které vznikly propojením dvou Junior Suit. Všechny suity jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. Ve Family suitách lze ubytovat až 2 dospělé osoby a šest dětí mladších 11ti let nebo 4 dospělé osoby.

Počasí tento měsíc
25 °C Polojasno
26 °C Teplota vody
132 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.