Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Constance Prince Maurice

Na východním pobřeží ostrova Mauricius, v oblasti Belle Mare, se ukrývá jeden z nejkrásnějších luxusních resortů Indického oceánu. Pětihvězdičkový hotel Constance Prince Maurice vtáhne své návštěvníky od prvního okamžiku do světa dokonalosti a úžasu. Nádherná písčitá pláž s běloskvoucím pískem, tyrkysová laguna od níž se odráží paprsky slunce, tropické zahrady skýtající potřebný stín a ubytování v tradičním mauricijském stylu jsou jen zlomkem toho co tento výjimečný resort svým hostům nabízí.

Obecný popis

Constance Prince Maurice *****

Pětihvězdičkový luxusní resort Constance Prince Maurice na východním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům ubytování v 76 suitách dvou kategorií a 13 soukromých vil s bazénem, 3 tématické restaurace, 3 bary, vinný sklep, spa lázně, širokou nabídku vodních i pozemních aktivit, sportovní centrum, dětský klub, knihovnu, obchody a konferenční místnost.

Zábava

Pro hosty hotelu Constance Prince Maurice jsou k dispozici 3 restaurace a 2 bary, vinný sklep, spa lázně s širokou nabídkou procedur, bohatá nabídka vodních sportů jako je windsurfing, kajak, šnorchlování, vodní lyžování, šlapadla, potápěčské centrum a další. Dále jsou k dispozici 2 tenisové kurty, bicykly, posilovna a skupinové lekce jógy. Pro milovníky golfu jsou k dispozici dvě 18ti jamková golfová hřiště u hotelu Constance Belle Mare Plage.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno se snídaní. Za příplatek možnost polopenze.

Pláž

Resort leží přímo na soukromé písčité pláži s bílým pískem.

Poloha

Hotel Constance Le Prince Maurice se nachází na východním pobřeží ostrova v oblasti Poste de Flacq. Hlavní město Port Louis je vzdáleno 35 km a mezinárodní letiště 52 km.

Vybavení

Pohádkový resort Constance Prince Maurice nabízí svým hostům ubytování v 76 suitách různých kategorií a 13 soukromých vil s bazénem, 3 tématické restaurace - hlavní á la carte restaurace s mezinárodní kuchyní L´Archipel, unikátní plovoucí restaurace Le Barachois a Asian Restaurant zaměřený na speciality asijské kuchyně, 3 bary, vinný sklep, U Spa by Constance, sportovní centrum, dětský klub, obchody, půjčovnu automobilů, knihovnu, wifi, konferenční centrum a dvě 18ti jamková golfová hřiště u hotelu Constance Belle Mare Plage. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Constance Prince Maurice má pro své hosty připraveno 76 suit rozdělených do dvou kategorií a 13 soukromých vil s bazénem. Jako základní typ ubytování nabízíme prostorné Junior Suity, které jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. Všechny suity jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, Apple Mac Mini, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětský klub Constance Kids Club, který je určen pro děti ve věku od 4 do 11ti let věku. Program i vybavení klubu je přizpůsobeno věku dětí.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Costance Prince Maurice si zakládá na pohodlí a soukromí svých návštěvníků, proto má pro své hosty připraveno několik kategorií ubytování. Od prostorných Junior Suit vhodných pro zamilované páry, přes Family Suity, které jsou dokonalým zázemím pro rodiny s dětmi až po privátní vily se soukromým bazénem. Pro klienty, kteří hledají opravdu exkluzivní ubytování rádi připravíme nabídku na jedinou Knížecí vilu, kterou resort nabízí.

Junior Suite (70 m2)

Základní typ ubytování. Prostorné Junior Suity mají k dispozici vlastní terasou či balkón. Všechny suity jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, Apple Mac Mini, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. V Junior Suitách lze ubytovat 2 dospělé osoby a dítě mladší 13ti let.

Family Suite (86 m2)

Ideální ubytování pro rodiny s dětmi. Family Suity mají k dispozici hlavní místnost a dětský pokoj s palandou a vlastní koupelnou, samozřejmostí je vlastní terasu či balkón. Všechny suity jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, Apple Mac Mini, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy. Ve Family Suitách lze ubytovat 2 dospělé osoby a dvě děti mladší 13ti let.

Villa (130 m2)

Pro nejnáročnější klientelu jsou v Prince Maurice k dipozici privátní vily s vyhřívaným bazénem rozlehlou terasou a přímým vstupem na pláž. Do základního vybavení vili patří wifi, klimatizace, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar, set pro přípravu čaje a kávy, Apple Mac Mini a whirlpool v koupelně. Vily se skládají z ložnice s koupelnou a odděleného obývacího pokoje s toaletou pro hosty. Ve vile lze ubytovat až 2 dospělé osoby a dvě děti mladší 13ti let.

Počasí tento měsíc
22 °C Polojasno
24 °C Teplota vody
106 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Constance Prince Maurice*****

Toto je fotogalerie hotelu.


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.