Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Constance Belle Mare Plage

Pláž s jemným bílým pískem omývaná tyrkysovými vodami Tichého oceánu, modré nebe poseté bílými obláčky a svěží mořský vánek líně pohupující větvemi palem. To je prostředí, ve kterém se nachází jeden z nejlepších pětihvězdičkových resortů ostrova Mauricius, Constance Belle Mare Plage. Resort, který se stal dokonalým místem pro milovníky luxusu, služeb na nejvyšší úrovni a golfové nadšence. V hotelu Constance Belle Mare Plage naleznou skutečný ráj na Zemi jak rodiny s dětmi, tak zamilované páry toužící po romantické dovolené.

Obecný popis

Constance Belle Mare Plage *****

Nádherný pětihvězdičkový resort Constance Belle Mare Plage na východním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům ubytování v 259 pokojích a suitách a 19 vilách různých kategorií, 7 restaurací, 6 barů, spa lázně, širokou nabídku vodních i pozemních aktivit, sportovní centrum, 2 km dlouhou pláž s bílým pískem, 4 bazény a dvě 18ti jamková golfová hřiště.

Zábava

Hosté hotelu Constance Belle Mare Plage mohou vybírat ze široké nabídky vodních aktivit jako je vodní lyžování, jízda ve člunu se skleněným dnem, windsurfing, jízda na kajacích, šnorchlování, parasailing, kitesurfing, potápění či rybaření. Dále je k dispozici půjčovna kol, dvě 18ti jamková golfová hřiště, minigolf, tenisové kurty s možností tréninku s trenérem, stolní tenis, bowling, kurty na plážový volejbal a golfová akademie. Laguna s korálovými útesy zase láká k pěším výletům či vyjížďce na kole.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s polopenzí, plnou penzí či all inclusive.

Pláž

Hotel Constance Belle Mare Plage se nachází na nádherné 2 kilometry dlouhé pláži s bílým pískem, lagunou a korálovými útesy.

Poloha

Hotelový resort Constance Belle Mare Plage se nachází na východním pobřeží ostrova Mauricius, přibližně 55 km od mezinárodního letiště a 40 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

Jedinečný resort Constance Belle Mare Plage nabízí svým hostům 278 luxusních pokojů, apartmánů a vil různých kategorií, 7 tématických restaurací, které vaří chutnou domácí, ale i mezinárodní a výběrovou kuchyni, šest barů, obchodní galerii, konferenční sál s potřebným audiovizuálním vybavením, U Spa by Constance s širokou nabídkou procedur, posilovnu, bazény, saunu, skupinové lekce yogy a Tai Chi, čistírnu, půjčovnu aut, dvě nádherná 18ti jamková golfová hřiště, golfovou akademii a mnoho dalšího. V resortu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Costance Belle Mare Plage nabízí ubytování v luxusních pokojích a suitách. K dispozici jsou i vily se soukromým bazénem. Standardní Prestige pokoje o velikosti 45 metrů čtverečních jsou vybaveny klimatizací, Apple Mac mini, TV/SAT, Wi-Fi, minibarem a trezorem, vlastní prostornou koupelnou s vanou a odděleným sprchovým koutem a vysoušečem vlasů. V případě zájmu o bližší informace k pronájmu suit či vil nás neváhejte kontaktovat.

Pro děti

Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, pro nejmenší ve věku od 4 do 11 let je k dispozici Constance Kids Club, kde najdeme dětský bazén, venkovní hřiště, herní místnost a animační programy rozvíjející dovednosti a znalosti dětí. Dále hotel nabízí hlídání dětí a speciální dětské menu v restauraci. Všechny pokoje jsou přizpůsobeny rodinám s dětmi (dětská kolébka, dětská vanička, hračky).

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Constance Belle Mare Plage má pro své hosty připraveno několik kategorií ubytování. Od útulných Prestige pokojů, přes prostorné suity a vily se soukromým bazénem až po dvoupatrovou prezidentskou vilu s vlastním majordomem.

Prestige Room (45 m2)

Základní typ ubytování v resortu Constance Belle Mare Plage. Pokoje Prestige jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. V základní vybavení pokoje naleznete wifi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar, kávovar Nespresso a set pro přípravu čaje a kávy. V pokojích typu Prestige lze ubytovat 2 dospělé osoby a jedno dítě mladší 12ti let nebo 3 dospělé osoby.

Junior Suite (68 m2)

Junior Suity jsou situovány směrem k Indickému oceánu. Suity jsou vybaveny vlastní rozlehlou terasou nebo balkónem. V základní vybavení pokoje naleznete wifi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar, kávovar Nespresso a set pro přípravu čaje a kávy. V Junior Suitách lze ubytovat 2 dospělé osoby a dvě děti mladší 12ti let nebo 3 dospělé osoby.

Deluxe Suite (96 m2)

Prostorné Deluxe Suity s odděleným obývacím pokojem jsou situovány směrem k Indickému oceánu. Suity jsou vybaveny vlastní rozlehlou terasou nebo balkónem. V základní vybavení pokoje naleznete wifi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar, kávovar Nespresso a set pro přípravu čaje a kávy. V Deluxe Suitách lze ubytovat 2 dospělé osoby a dvě děti mladší 12ti let nebo 3 dospělé osoby.

Villa with private pool (375 - 525 m2)

Dvou až tříložnicové vily se soukromým bazénem pro nejnáročnější klienty. Privilegovaný check in, butler servis a mnoho dalších benefitů. Vily jsou vždy dvoupatrové. V základní vybavení pokoje naleznete wifi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar, kávovar Nespresso a set pro přípravu čaje a kávy.

Počasí tento měsíc
23 °C Polojasno
25 °C Teplota vody
107 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.