Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort

Elegantní pětihvězdičkový resort Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort, jež je členem skupiny Small Luxury Hotels of the World se nachází na nedotčeném jižním pobřeží ostrova Mauricius. Heritage Le Telfair Golf & Welness Resort nabízí na 2500 hektarech širokou paletu luxusních zážitků namíchanou z dokonalé pláže s bílým pískem, panenské přírody oblasti Domaine de Bel Ombre, bohaté historie a nezapomenutelných dobrodružství. Tento jedinečný resort se může pochlubit nejlepším golfovým hřištěm v Indickém oceánu, pestrou kulinářskou nabídkou, výjimečnými lázněmi, přírodní rezervací a architekturou inspirovanou plantážovými domy 19. století.

Obecný popis

Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort *****

Luxusní pětihvězdičkový hotel Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort na jihozápadním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům ubytování ve 158 suitách různých kategorií a 20 soukromých vilách, až 10 restaurací v kombinaci se sousedním resortem Heritage Awali Golf & Spa Resort, jedinečný dine around koncept Gourmet Bliss, nejlepší 18ti jamkové golfové hřiště v Indickém oceánu, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, sportovní centrum s posilovnou a cardio zónou, 3 tenisové kurty, širokou nabídku vodních sportů, obchod, concierge servis, půjčovnu aut, Wi-Fi a dětský klub.

Zábava

Pro hosty hotelu Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort je k dispozici 5 restaurací, 2 bary a lounge club, další možnosti stravování jsou v sesterském hotelu Heritage Awali Golf Resort & Spa, spa lázně s širokou nabídkou procedur, bohatá nabídka vodních aktivit jako je windsurfing, šnorchlování, jízda na kajaku, výlety na lodích se skleněným dnem, kitesurfing, potápění, rybaření v oceánu, výlety na katamaránech a rychlostních člunech. Dále jsou k dispozici 3 tenisové kurty, stolní tenis, hřiště na volejbal, sportovní centrum s posilovnou a cardio zónou či skupinové lekce jógy. Možnost výletů na horských kolech, hodiny golfu s trenérem, projížďky na koních a mnoho dalších. Pro milovníky golfu je k dispozici nejlepší 18ti jamkové golfové hřiště v Indickém oceánu Heritage Golf Club.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno se snídaní. Za příplatek možnost polopenze či Gourmet Bliss.

Pláž

Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort se nachází přímo na pláži s bílým pískem.

Poloha

Hotel Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Mauricius v nádherné oblasti Domaine de Bel Ombre, přibližně 45 km od mezinárodního letiště a 50 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

Luxusní resort Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort nabízí svým hostům ubytování ve 158 suitách různých kategorií, 20 privátní vil, 5 tématických restaurací - Annabella´s, hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní, plážová restaurace Le Palmier, útulná restaurace s jedinečnou asijskou kuchyní Gin´Ja, steakhouse v Golf Club Restaurant & Bar a unikátní á la carte restaurace Heritage Le Chateau, 2 bary, spa lázně, sportovní centrum, dětský klub, concierge servis, Wi-Fi, konferenční sál a nejlepší 18ti jamkové golfové hřiště v Indickém oceánu Heritage Golf Club. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort má pro své hosty připraveno 158 suit různých kategorií a 20 privátní vil. Jako základní typ ubytování nabízíme prostorné Garden View Suity, které jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. Všechny suity jsou vybaveny Wi-Fi, klimatizací, vysoušečem vlasů, žehlícím prknem a žehličkou, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem, kávovarem Nespresso a setem pro přípravu čaje a kávy.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětský klub (Timono Kids club), který je určen pro děti ve věku od 3 do 11ti let a hotel zároveň připravuje program pro náctileté ve věku od 12 do 17ti let. Program a vybavení klubu je přizpůsobeno věku dětí. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí do 3 let věku za poplatek.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort nabízí široké možnosti ubytování. Od prostorných suit, které jsou rozděleny do několika kategorií, ze kterých si vyberou jak páry tak rodiny s dětmi až po víceložnicové vily se soukromým bazénem, které uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníka ostrova.

Garden Suite (62 m2)

Základní typ ubytování v resortu Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort. Suity Garden View / Sea View / Beachfront jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. V základní vybavení pokoje naleznete Wi-Fi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar, kávovar Nespresso a set pro přípravu čaje a kávy. V suitách lze ubytovat 2 dospělé osoby a dvě děti mladší 12ti let nebo 3 dospělé osoby.

Junior Suite (81 m2)

Prostorné Junior Suity s výhledem do zahrad (Garden View) nebo na Indický oceán (Sea View) jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. V základní vybavení naleznete Wi-Fi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar, kávovar Nespresso a set pro přípravu čaje a kávy. V suitách lze ubytovat 2 dospělé osoby a dítě do dvou let věku.

Senior Suite (102 m2)

Nejlepší volba pro rodiny s dětmi nebo hosty, kteří preferují ubytování bohaté na prostor. Senior Suity s výhledem do zahrad (Garden View) nebo na Indický oceán (Sea View) jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. V základní vybavení naleznete Wi-Fi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar, kávovar Nespresso a set pro přípravu čaje a kávy. V suitách lze ubytovat 2 dospělé osoby a 2 děti mladší 12ti let nebo 3 dospělé osoby.

Villa (160 - 350 m2)

Rodiny, větší skupiny přátel a golfisté jistě ocení možnost ubytování v jedné z 20ti soukromých vil, kde mohou relaxovat v nádherném prostředí s výhledem na přírodní rezervací Fréderica a Indický oceán. Hosté vil mohou využívat služeb služeb a vybavení obou pětihvězdičkových resortů Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort i Heritage Awali Golf & Spa Resort, trendového plážového klubu a nejlepšího golfového hřiště Indického oceánu Heritage.

Počasí tento měsíc
22 °C Polojasno
24 °C Teplota vody
106 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.