Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Heritage Awali Golf & Spa Resort

Magie luxusního all inclusive resortu Heritage Awali Golf & Spa Resort se nachází v perfektní rovnováze mezi dostupným luxusem, jednoduchostí a přátelským prostředím, díky které dosáhnete dokonalé ničím nerušené dovolené. Perfektní polohou v kouzelné oblasti Domaine de Bel Ombre na jihu ostrova Mauricius, all inclusive konceptem a architekturou a výzdobou s patrnými africkými vlivy si získá srdce každého návštěvníka, ať už malého nebo dospělého. Heritage Awali Golf & Spa je luxusním pětihvězdičkovým resortem vhodným jak pro rodiny s dětmi i páry, které si chtějí užít pobytu bez jakýchkoliv starostí.

Obecný popis

Heritage Awali Golf & Spa Resort *****

Luxusní pětihvězdičkový all inclusive resort Heritage Awali Golf & Spa Resort na jihozápadním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům ubytování ve 159 pokojích různých kategorií a 1 vile, až 10 restaurací v kombinaci se sousedním resortem Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort, nejlepší 18ti jamkové golfové hřiště v Indickém oceánu, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, sportovní centrum s posilovnou a cardio zónou, 2 tenisové kurty, širokou nabídku vodních sportů, obchod, půjčovnu aut, Wi-Fi a dětský klub.

Zábava

Pro hosty hotelu Heritage Awali Golf & Spa Resort je k dispozici 6 restaurací, 2 bary, další možnosti stravování jsou v sesterském hotelu Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort, spa lázně s širokou nabídkou procedur, bohatá nabídka vodních aktivit jako je windsurfing, šnorchlování, jízda na kajaku, výlety na lodích se skleněným dnem, kitesurfing, potápění, rybaření v oceánu, výlety na katamaránech a rychlostních člunech. Dále jsou k dispozici 2 tenisové kurty, stolní tenis, šipky, lukostřelba, minigolf, hřiště na volejbal, sportovní centrum s posilovnou a cardio zónou či skupinové lekce jógy. Možnost výletů na horských kolech, hodiny golfu a tenisu s trenérem, projížďky na koních a mnoho dalších. Pro milovníky golfu je k dispozici nejlepší 18ti jamkové golfové hřiště v Indickém oceánu Heritage Golf Club.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s all inclusive.

Pláž

Heritage Awali Golf & Spa Resort se nachází přímo na pláži s bílým pískem.

Poloha

Hotel Heritage Awali Golf & Spa Resort se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Mauricius v nádherné oblasti Domaine de Bel Ombre, přibližně 45 km od mezinárodního letiště a 50 km od hlavního města Port Louis.

Vybavení

All inclusive resort Heritage Awali Golf & Spa Resort nabízí svým hostům ubytování ve 159 pokojích různých kategorií a 1 vile, 6 tématických restaurací - Savana, hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní, italská restaurace Kuzini, plážová restaurace Infinity Blue, restaurace Boma pod otevřeným nebem nabízí africké BBQ, restaurace Amafrooty nabízí snacky a saláty v době obědy a indická restaurace Zafarini, 2 bary, spa lázně, sportovní centrum, dětský klub, Wi-Fi, konferenční sál a nejlepší 18ti jamkové golfové hřiště v Indickém oceánu Heritage Golf Club. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Heritage Awali Golf & Spa Resort má pro své hosty připraveno 159 pokojů různých kategorií, které jsou protkány africkými motivy a 1 jedinečnou vilu. Jako základní typ ubytování nabízíme prostorné pokoje Deluxe Garden View, které jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. Všechny pokoje jsou vybaveny Wi-Fi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětský klub (Timono Kids club), který je určen pro děti ve věku od 3 do 11ti let a hotel zároveň připravuje program pro náctileté ve věku od 12 do 17ti let. Program a vybavení klubu je přizpůsobeno věku dětí. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí do 3 let věku za poplatek.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Heritage Awali Golf & Spa Resort má pro své hosty připraveno několik kategorií ubytování. Od Deluxe pokojů s výhledem do bujných zahrad resortu, přes suity umístěné přímo na pláží až po vilu se soukromým bazénem.

Deluxe Garden View (52 m2)

Základní typ ubytování v resortu Heritage Awali Golf & Spa Resort. Pokoje Deluxe Garden View jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. V základním vybavení pokoje naleznete Wi-Fi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. V pokojích typu Deluxe lze ubytovat 2 dospělé osoby a dvě děti mladší 12ti let nebo 3 dospělé osoby.

Senior Suite (100 m2)

Velice prostorné Suity s výhledem na Indický oceán. Senior Suity jsou vybaveny vlastní terasou s přímým vstupem na pláž nebo balkónem s výhledem na oceán. Kromě základního vybavení - Wi-Fi, klimatizace, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy - nabízí i dokovací stanici na iPod a vlastní Jacuzzi v koupelně. V suitách lze ubytovat 2 dospělé osoby a dvě děti mladší 12ti let nebo 3 dospělé osoby.

Villa Beachfront (310 m2)

Nejvyšší kategorií ubytování v hotelu je plážová vila s privátním bazénem, terasou s přímým vstupem na pláž a výhledem na Indický oceán. Do základního vybavení vily patří Wi-Fi, klimatizace, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, domácí kino, minibar, set pro přípravu čaje a kávy, dokovací stanici na iPod a vlastní Jacuzzi v koupelně. Vila se skládá z obývacího pokoje a jídelny, dvou ložnic s vlastní koupelnou a dětského pokoje. Ve vile lze ubytovat až 4 dospělé osoby a dvě osoby mladší 18ti let.

Počasí tento měsíc
23 °C Polojasno
25 °C Teplota vody
107 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Heritage Awali Golf & Spa Resort*****


Video


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.