Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Adaaran Meedhupparu Resort

Objevte nedotčené útesy, atoly a úchvatný mořský svět v okolí jediného resortu na atolu Raa. Adaaran Meedhupparu s nádhernou písčitou pláží nabízí jedinečné ubytování a luxus všem svým návštěvníkům, kteří odsud odjíždí s nezapomenutelnými zážitky, které vydrží po celý život.

Obecný popis

Adaaran Meedhupparu Resort ****

Hotel Adaaran Select Meedhupparu nacházející se na Jižním Malé atolu nabízí svým hostům ubytování ve 214 plážových vilách a jedné suitě, 2 bufetové restaurace, kavárnu, 2 bary, bohatou nabídku plážových i vodních aktivit, výlety, obchůdek, lékaře a ve veřejných prostorech Wi-Fi zdarma.

Zábava

Pro hosty hotelu Adaaran Select Meedhupparu jsou k dispozici 2 restaurace, kavárna, 2 bary, stolní tenis, plážový volejbal, plážový fotbal, bazén, tělocvična, šipky, kulečník. K odpočinku zvou lázně Chavana SPA se saunou a párou, manikúrou a pedikúrou. Večer se můžete uvolnit při poslechu hudby, kterou zajišťuje DJ, karaoke nebo živá kapela. Výběr z výletů - např. ranní či noční rybaření, nakupování v Malé, ap.. V centru vodních sportů najdete veškeré vybavení pro potápění a šnorchlování, vyjížďky na katamaránu, kánoe, jízdu na vodním banánu, windsurfing či vodní lyžování.

Stravování

Ubytování v resortu je s all inclusive.

Pláž

Adaaran Select Meedhupparu se pyšní písečnou pláží s jemným bílým pískem.

Poloha

Adaaran Select Meedhupparu se nachází na Jižním Malé atolu, přibližně 136 km severovýchodně od mezinárodního letiště v Malé. Transfer hydroplánem trvá přibližně 45 minut.

Vybavení

Hotel Adaaran Select Meedhupparu disponuje 214 plážovými vilami a 1 suitou, stravování a občerstvení zajišťují 2 restaurace, kavárna a 2 bary. Hlavní restaurace Sufura nabízí širokou škálu pokrmů, večeře je vždy připravena v tématickém stylu - středomořská, italská, indická apod. Dále je pro hosty k dispozici hotelový lékař, služba praní prádla a ve veřejných prostorech Wi-Fi zdarma. Nakupovat je možno v místním butiku či zlatnictví. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Adaaran Select Meedhupparu má pro své hosty 214 plážových a 1 prostorný apartmán. Jako základní nabízíme kategorii Beach Villa. Všechny vily jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vysoušečem vlasů, manželskou postelí nebo 2 oddělenými postelemi, IDD telefonem, TV-SAT, minibarem, klimatizací, stropním větrákem, setem pro přípravu kávy a čaje, trezorem, terasou oddělenou přepážkou a Wi-Fi (za poplatek).

Naše zkušenosti

Perfektní služby, přátelský personál - skvěle vybavený resort v tropickém ráji.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Adaaran Select Meedhupparu má pro své hosty připraveno 214 plážových a 1 prostorný apartmán. Jako základní nabízíme kategorii Beach villa. Všechny vily jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vysoušečem vlasů, manželskou postelí nebo 2 oddělenými postelemi, IDD telefonem, TV-SAT, minibarem, klimatizací, stropním větrákem, setem pro přípravu kávy a čaje, trezorem, terasou oddělenou přepážkou a Wi-Fi (za poplatek).

Beach Villa (47 m2)

Základní typ ubytování v hotelu Adaaran Meedhupparu Resort. Všechny vily jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vysoušečem vlasů, manželskou postelí nebo 2 oddělenými postelemi, IDD telefonem, TV-SAT, minibarem, klimatizací, stropním větrákem, setem pro přípravu kávy a čaje, trezorem, terasou oddělenou přepážkou a Wi-Fi (za poplatek).

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
90 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.