Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Kuredu Island Resort & Spa

Luxusní čtyřhvězdičkový Kuredu Island Resort & Spa se nachází na atolu Lhaviyani, který je známý pro svůj úžasný podmořský svět. Na ostrově se také nachází tři kilometry dlouhá pláž s bílým pískem. Exotické maledivské propojené bungalovy, plážové vily a vodní vily dokreslují prostředí tropického ráje.

Obecný popis

Kuredu Island Resort & Spa ****

Luxusní čtyřhvězdičový resort Kuredu Island Resort & Spa, který se nachází na atolu Lhaviyani nabízí svým hostům ubytování v 387 bungalovů a vilách různých kategorií, čtyři restaurace, několik barů, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, pětihvězdičkové potápěčské PADI centrum, zábavní centrum s širokou nabídkou aktivit, kurty na plážový volejbal, badminton, hřiště na kriket, půjčovnu kol a fotbalové hřiště, centrum vodních sportů, nabídku aktivit s průvodcem a Wi-Fi.

Zábava

Hotel pořádá řadu výletů a exkurzí (poznávání dalších ostrovů, hlavního města atolu Lhaviyani, továrny na zpracování ryb, projížďka na luxusní jachtě Britt, výlety při západu slunce, noční výlet na ostrov Robinson, rybářské výlety atd.). Dále můžete využít služeb centra vodních sportů a potápěčského centra, lázní, posilovny atd.

Stravování

Ubytování je nabízeno s plnou penzí či all inclusive.

Pláž

Kuredu Island Resort & Spa se nachází přímo na 3 kilometry dlouhé pláži s bílým pískem.

Poloha

Tento ostrov se nachází na atolu Lhaviyani, 80 mil severně od mezinárodního letiště Hulhule. Je rozdělen na dvě části – Kuredu Maldives Resort a Sangu Resort. Transfer z letiště trvá zhruba 50 minut letu hydroplánem.

Vybavení

V resortu naleznete prostorný bazén, posilovnu, lázně, tenisové a volejbalové kurty, golfové hřiště, centrum vodních sportů (windsurfing, katamarány, kanoe, vodní lyže atd.), potápěčské centrum, centrum pořádání exkurzí a výletů a diskotéku. Užít si můžete i večery s živou hudbou či lekce aerobiku. Využít můžete také hotelových služby organizování svateb a líbánek. V resortu se nachází také několik restaurací a barů, ve kterých budete moci ochutnat místní speciality, asijskou i mezinárodní kuchyni a různé alko a nealko nápoje dle vlastního výběru. V hotelu se mimo jiné nachází recepce, společenská místnost s televizí a knihovnou, obchod se suvenýry, zlatnictví, foto obchod, obchod s potápěčským vybavením, lékař a prádelna. V hotelu je zdarma k dispozici připojení na internet.

Ubytování

Jako základní typ ubytování nabízíme plážové vily (na vyžádání levnější zahradní nebo plážový bungalov - tyto ale bývají několik měsíců dopředu vyprodány). Za příplatek nabízíme vodní vily. Plážové (beach) vily jsou velmi prostorné a nachází se kolem celého ostrova. Na pokojích jen několik metrů od moře naleznete klimatizaci, větrák, CD přehrávač, TV, trezor, minibar, příslušenství na vaření kávy a čaje, k dispozici je zdarma připojení k internetu. Před vilkou je malá terasa s výhledem na moře. Obsazenost maximálně 3 dospělé osoby, případě 2 dospělí a 1 dítě.

Naše zkušenosti

Perfektní resort vhodný pro aktivní i pasivní návštěvníky, kteří dokáží ocenit vysoký standard služeb. Velmi vhodné pro rodiny s dětmi, vynikající šnorchlování na "house reef", i potápění. Krásné písečné pláže (velmi jemný bílý písek). Dobrý bar a sportovní vybavení. Nádherný písečný výběžek (západy slunce). Resort má jedinou nevýhodu - je velmi často plně obsazen.

All inclusive

Za příplatek je možné zajistit stravování formou All Inclusive Plus: v ceně zahrnuta snídaně, oběd a večeře ve Vaší hlavní restauraci, plus nápoje (voda, limonáda, coca cola, tonic, sprite, fanta, čaj, ledový čaj, káva, balené ovocné džusy, rozlévané víno - červené, bílé, rosé; pivo, Whiskey, Vodka, Gin, Rum, Tequila, Brandy a denní nabídka koktejlů). V ceně je zahrnuta také limitovaná konzumace nápojů z minibaru: voda, nealkoholické nápoje, pivo, čaj, káva, ledový čaj, ledová káva. V ceně balíčku All Inclusive Plus je dále zahrnut vstup do fitness centra, denně vstup na tenisový kurt, badminton a volejbalové hřiště, stolní tenis, billiard, kulečník, šipky, fotbal, zapůjčení kajaků a prken na windsurfing. Pro hosty je dále zdarma 1 půlhodinová lekce windsurfingu, 1 půlhodinová lekce golfu (driving range), půlhodinové šnorchlování (všechny aktivity v rámci skupiny) a sunset cruise.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Kuredu Island Resort & Spa má pro své hosty připravenou širokou škálu ubytování. Od zahradních bungalovů schovaných uprostřed tropických zahrad, přes plážové bungalovy, plážové vily s jacuzzi nebo bez až po exkluzivní vodní vily nad hladinou Indického oceánu.

Beach Bungalow (54 m2)

Příjemné ubytování s privátní terasou na severním cípu ostrova. Všechny bungalovy jsou vybaveny klimatizací, postelí s nebesy, telefonem, minibarem, TV/SAT, CD přehrávačem, setem pro přípravu kávy a čaje, kávovarem Nespresso, trezorem a koupelnou s vysoušečem vlasů.

Garden Bungalow (54 m2)

Základní typ ubytování s privátní terasou nacházející se uprostřed tropických zahrad. Všechny bungalovy jsou vybaveny klimatizací, postelí velikosti Queen, telefonem, minibarem, TV/SAT, CD přehrávačem, setem pro přípravu kávy a čaje, kávovarem Nespresso, trezorem a koupelnou s vysoušečem vlasů.

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
86 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Kuredu Island Resort & Spa****


Video


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.