Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Komandoo Island Resort

Okouzlující, maličký resort určený pouze dospělým návštěvníkům nadchne všechny co hledají romantický únik od moderního světa. Komandoo Island Resort je dokonalým místem pro novomanžele a zamilované páry.

Obecný popis

Komandoo Island Resort ****

Zábava

Lázně Duniye nabízející velký výběr z léčebných terapií čerpajících z maledivských tradic využívajících přírodní přístup k péči o pleť i tělo. K dispozici máte také malé fitness centrum, badmintonové a volejbalové hřiště, můžete si zahrát stolní tenis a šipky. Místo je také jako stvořené pro potápění. Součástí komplexu je PADI potápěčské centrum nabízející potápěčské kurzy i špičkové vybavení.

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta polopenze. Možnost plné penze nebo all inclusive za příplatek. All inclusive zahrnuje plnou penzi, odpolední čaj, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje běžných značek, všechny nápoje z minibaru (doplňován 1x denně), koktejly v baru, 50% slevu na balenou minerální vodu. Dále 1x za pobyt večeře v restauraci La-Aqua, 1 lekce potápění, 1 výlet lodí na moře. Volné použití kanoí a windsurfing.

Pláž

Nádherná písčitá pláž kolem celého atolu.

Poloha

Komandoo se nachází na atolu Lhaviyani asi 130 kilometrů severně od mezinárodního letiště v Malé. Přesun hydroplánem trvá asi 50 minut.

Vybavení

Restaurace, bar, recepce, prádelna, telefon, fax a internet na recepci, obchod se suvenýry.

Ubytování

Atraktivní plážové vily vystavěné ze dřeva s nádherným nábytkem. Součástí každé vily je prostorná terasa s výhledem na pláž, koupelna částečně pod širým nebem s toaletou, dvojitým umyvadlem a fénem. Další možností ubytování je deset Jaccuzi plážových vil, které nabízí romantický výhled na Indický oceán jen pár kroků od nádherné laguny. Každá vila má svou malou tropickou zahradu a vířivku. Tyto vily mají prostorné ložnice, deluxe koupelny a obývací část. Jsou vybaveny exkluzivním nábytkem. Posledním typem ubytování jsou Jacuzzi vodní vily vystavěné na dřevěných pilířích s romantickým výhledem z částečně zastřešené terasy. Užijte si výhled na Indický oceán nebo na mladé žraloky lovící rejnoky v laguně. Také tyto vily mají prostorné ložnice, obytnou část, vířivku s výhledem na tyrkysovou lagunu a jsou nádherně zařízeny týkovým nábytkem.

Naše zkušenosti

Pěkný hotel na maledivském atolu s výbornými možnostmi potápění, pozorování podmořského světa či jen relaxování na prosluněných plážích.

Pro děti

V resortu nemohou být ubytovány děti mladší 12 let.

All inclusive

Snídaně, oběd a večeře, vybrané rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje, nemotorizované vodní sporty.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Poklidný resort Komandoo Island má pro své hosty připraveno ubytování rozdělené do tří kategorií. Od prostorných plážových vil tyčících jen pár kroků od Indického oceánu, přes plážové vily se soukromou vířivkou až po jedinečné vodní vily s rozlehlou terasou s vířivkou pro zamilované páry.

Beach Villa (55 m2)

Základní typ ubytování v resortu Komandoo Island Resort. Romantické plážové vily oplývají bohatým prostorem a příjemný dřevěným interiérem a privátní terasou. Všechny vily jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, Wi-Fi, minibarem, trezorem, telefonem, TV/SAT, setem pro přípravu kávy a čaje a koupelnou s župany a plážovými osuškami.

Jacuzzi Water Villa (88 m2)

Signifikantní vodní vily s privátní vířivkou se tyčí nad tyrkysovou hladinou Indického oceánu a oplývají neopakovatelnou romantickou atmosférou s puncem jedinečnosti. Všechny vily jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, Wi-Fi, minibarem, trezorem, telefonem, TV/SAT, DVD přehrávačem, setem pro přípravu kávy a čaje, kávovarem Espresso, a koupelnou s kimony a plážovými osuškami.

Počasí tento měsíc
32 °C Slunečno
30 °C Teplota vody
50 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Komandoo Island Resort****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.