Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Kanuhura

Luxus v čistě přírodní eleganci. Čas je jen váš. Čarovná příroda. Ryzí okouzlení. Každá chvilka v tomto privátním nespoutaném ráji je naplněna rozkoší. Na tomto místě neskutečné krásy se elegance a luxus harmonicky snoubí s úchvatnou přírodou maledivských ostrovů. Ostrov Kanuhura, vzácný drahokam, se nachází v srdci jednoho z nejpůsobivějších maledivských atolů – atolu Lhaviyani – a je považován za jeden z nejikoničtějších plážových resortů v celém Indickém oceánu. Nadčasový resort Kanuhura byl navržen v naprosté harmonii se svým tropickým prostředím a nabízí to nejdokonalejší pětihvězdičkové ubytování.

Obecný popis

Kanuhura *****

Zábava

Resort nabízí nejrůznější vzrušující vodní i suchozemské sportovní či volnočasové aktivity pro všechny. Pokud lenošení budete chtít vystřídat pohybem a dobrodružstvím, těšte se na úžasný sladkovodní bazén, dva osvětlené tenisové kurty, klimatizované squashové kurty, exkurze a výlety po okolí, rybaření, pikniky na privátním ostrově, projížďky na lodi při západu slunce, mini fotbal, vodní sporty (například kitesurfing, vodní lyžování, parasailing a další), nákupy v butiku, jízdu na kole i svatební salón. Chcete-li spálit nabrané kalorie z výtečných gastronomických zážitků v některém z našich podniků, navštivte plně vybavené fitness centrum, které vám pomůže dostat se znovu do kondice a nalézt fyzickou i duševní pohodu. Týdenní program zahrnuje lekce jógy, meditace a stretchingu, nebo využijte služeb osobního trenéra, který vám připraví fitness program přímo na míru. V neposlední řadě není zapomínáno ani na milovníky podmořského světa, které prostřednictvím potápěčského centra čekají v tomto mořském ráji vzrušující potápěčské kurzy, exkurze či výlety spojené se šnorchlování.

Stravování

Snídaně. Za příplatek možnost polopenze nebo plné penze.

Pláž

Nádherná písčitá kolem celého atolu.

Poloha

Hotel se nachází v severovýchodní části atolu Lhaviyani. Transfer trvá asi 50 minut hydroplánem z letiště Hulhule. Atol je přibližně kilometr dlouhý a 200 metrů široký.

Ubytování

Kanuhura je domovem 110 vil, které se vyznačují prvky s moderním nádechem a jemné sofistikovanosti. Okázalé vily a suity navržené v dokonalé harmonii se svým tropickým prostředím se vinou po světově vyhlášené pláži Kanuhura Beach a chlubí se dechberoucími výhledy na tyrkysovou lagunu. Jsou situovány buď na východní, nebo západní straně ostrova. Dominují jim přírodní materiály, polootevřené koupelny s vanou a oddělenou vnitřní i venkovní sprchou a obsahují základní příslušenství v podobě vysoušeče vlasů, županů, televize, telefonu, připojení k internetu, klimatizace, stropního větráku, minibaru a bezpečnostního sejfu. Vodní vily se navíc vyznačují privátní dřevěnou terasou s přímým přístupem do pokojných vod laguny.

Naše zkušenosti

Nádherný resort v opuštěném ráji, ve kterém se ale rozhodně nebudete nudit. Perfektní pro líbánky.

Pro děti

K Club nabízí imaginativní prázdninové zážitky a nezapomenutelná ostrovní dobrodružství pro děti ve věku od 4 do 11. Děti se mohou těšit na jedinečný program plný zábavných i vzdělávacích aktivit. Teens Club se pro změnu zaměřuje na děti ve věku od 12 do 17 let, pro které připravuje speciální program naplněný sportovními a rekreačními aktivitami, jakož i nejrůznějšími exkurzemi.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Resort Kanuhura má pro své hosty připraveno 80 vkusně zařízených vil rozdělených do několika kategorií, které uspokojí jak rodiny s dětmi, zamilované páry či novomanžele toužící po doteku tropického ráje s pohodlím moderních technologií.

Beach Bungalow (75 m2)

Plážové bungalovy, zasazené do svěží zeleně resortu, mají přímý vstup na bělostnou pláž ze soukromé terasy. Všechny bungalovy mají k dispozici kolo pro pohodlný pohyb po resortu a jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, trezorem, budíkem, minibarem, Wi-Fi, plážovou taškou, osuškami a koupelnou s vanou a vysoušečem vlasů.

Beach Villa (90 m2)

Exkluzivní plážové vily se nacházejí na východní straně ostrova a mají přímý přístup k pohádkové pláži s bílým pískem a tyrkysové laguně z privátní terasy s příjemným posezením. Poskytují pohodlí a nebývalý prostor k odpočinku v naprostém soukromí. Plážové vily disponují prostornou koupelnou s venkovní sprchou a nejmodernějším luxusním vybavením.

Water Villa (125 m2)

Romantické vodní vily se tyčí na dřevěných pylonech nad tyrkysovou hladinou Indického oceánu a s hlavním ostrovem je spojuje dřevěný chodník. Všechny vily mají rozlehlou soukromou terasu s houpací sítí, která láká k lenošení pod paprsky slunce a přímý vstup do vody pod jejíž hladinou se nalézá magický podmořský život.

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
86 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.