Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Cocoon Maldives Resort

Nádherný resort Cocoon Maldives Resort je jedinečným místem pro strávení dokonalé a stylové dovolené na atolu Lhavyiani. Průzračné vody Indického oceánu bohatého na podmořský život, pláže s běloskvoucím pískem, vybraná gastronomie, ale hlavně klid a nezapomenutelné zážitky ve skutečném ráji na Zemi.

Obecný popis

Cocoon Maldives Resort *****

Zábava

Návštěvníci resortu Cocoon si kromě jedinečných okamžiků na pláži a v průzračném moři mohou vychutnat kvalitní gastronomii v jedné z restaurací, užít si drink při západu slunce v jednom z barů. Dát odpočinout znaveným svalům při některé z procedur v lázních nebo se vydat na některý z výletů.

Stravování

Polopenze s nápoji. Za příplatek možnost all inclusive.

Pláž

Nádherná pláž s bílým pískem.

Poloha

Resort Cocoon se nachází na ostrově Ookolhufinolhu na atolu Lhaviyani pouhých 30 minut letu hydroplánem z hlavního letiště v Malé.

Vybavení

Hosté resortu Cocoon mají k dispozici tři restaurace (Octopus - hlavní restaurace, Manta - a la carte restaurace a Palm Grill), dva bary (Lobi Lobi Bar a Kurumba Bar), recepce 24/7, knihovna, wi-fi ve společných prostorech i ve vilách, boutique, hlídání dětí, prádelna, směnárna, potápěčské centrum, centrum vodních sportů, spa s širokou nabídkou procedur a široká nabídka výletů.

Ubytování

Jako základní typ ubytování v resortu Cocoon nabízíme plážové vily. Prostorné vily s přímým vstupem na pláž jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, trezorem, telefonem, minibarem, sadou pro přípravu čaje či kávy a luxusní koupelnou. Možnost ubytování ve vilách vyšších kategorií.

Pro děti

Resort Cocoon Maldives má pro nejmenší hosty k dispozici dětský klub.

All inclusive

Příplatek za all inclusive zahrnuje: Snídaně, oběd a večeře v hlavní restauraci. Odpolední káva či čaj se zákuskem servírované od 16:30 do 18:00 Mini bar - nealkoholické nápoje a voda (bar je doplňován denně) Od 10:00 do 23:59 je k dispozici balená voda, lahvové nápoje zahrnující nealkoholické nápoje, pivo, vybraná vína a vybrané alkoholické a míchané nápoje. Po půlnoci jsou nápoje zpoplatněny. 10% sleva na procedury ve Spa

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Cocoon Maldives Resort má pro své hosty připraveno stylovém ubytování rozdělené do několika kategorií. Všechny vily a apartmány byli postaveny v exkluzivním italském stylu v kombinaci s moderními technologiemi. Dokonalé ubytování v dokonalém maledivském resortu.

Beach Villa (50 m2)

Základní typ ubytování v Cocoon Maldives Resort. Padesát plážových vil s přímým vstupem na panenskou pláž omývanou Indickým oceánem. Všechny prostorné vily jsou plné světla a jsou zařízeny v elegantním italském stylu se stylovým vybavením, které vytvoří dokonalé zázemí pro nezapomenutelný pobyt v maledivském ráji.

Beach Suite (70 m2)

Nádherné plážové apartmány byli exkluzivně navrženy společností LAGO. Bohatý prostor, spousta světla a dechberoucí výhledy zajistí dokonalý zážitek z ubytování. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, postelí velikosti King, telefonem, minibarem, trezorem, TV/SAT, setem pro přípravu kávy a čaje a prostornou koupelnou s vysoušečem vlasů.

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
86 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.