Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Velassaru

Přemýšlíte-li o úniku z všedních dnů do tropického ráje s krásnými plážemi s bílým pískem a tyrkysovým mořem, tak zajisté resort Velassaru překoná i ty nejodvážnější představy. Velassaru Maldives je luxusní resort, jenž se nachází na privátním korálovém ostrově, jehož břehy jsou omývány klidnými vodami Indického oceánu. Běloskvoucí pláže lákající ke klidnému odpočinku, dokonale zvládnuté kulinářské umění místních kuchařů a moderní ubytování udělají z dovolené album nezapomenutelných zážitků, na které budete vzpomínat ještě dlouho po návratu domů.

Obecný popis

Velassaru *****

Velassaru Maldives je pětihvězdičkový hotel nacházející se na Jižním Malé Atolu. Svým hostům nabízí výběr ze 129 různých typů ubytování od deluxe bungalovů až po luxusní vodní suity, 5 tématických restaurací, 2 bary, SPA lázně s bohatou nabídkou procedur, bazén, centrum vodních sportů s širokým výběrem aktivit, obchůdek a Wi-Fi.

Zábava

Pro hosty hotelu Velassaru Maldives je k dispozici 5 restaurací, 2 bary, nádherné SPA lázně s širokou nabídkou různých relaxačních i léčebných procedur, tenisový kurt, menší fitness centrum. Široký výběr vodních aktivit, kterým vládne šnorchlování – hosté mají k dispozici vybavení a dvakrát týdně se mohou zdarma vypravit s místním doprovodem na nedaleký útes. Pro ty, kteří prozkoumat hlubiny oceánu je možnost potápění s kyslíkovou bombou se zázemím PADI centra, dále na resortu slouží mořský biolog, který odborně zodpoví dotazy ohledně podmořské fauny a flory. Ve volném čase můžete využít i nabídku výletů (cruise, rybaření apod) V ceně ranní cruise (7:30 – 8:30), lekce jógy při západu slunce, Z vodních sportů můžete vyzkoušet například windsurfing, katamarány, wakeboarding, vodní lyže, parasailing, kite surfing, kajak, seabob nebo jet ski.

Stravování

V hotelu Velassaru Maldives si můžete vybrat snídani, polopenzi, plnou penzi nebo all inclusive zvané Velassaru Indulgence.

Velassaru Indulgence

Snídaně se podávají v hlavní restauraci Vela, obědy v restauraci dle výběru (Infinity, Turquoise, Fen Baru nebo Chill Bar) a večeře v Etesian,  Teppanyaki, Turquoise, Sand nebo Vela. Nápoje jsou servírovány ve všech restauracích a barech v provozní době, nealkoholické a alkoholické nápoje (voda, džusy, místní točené pivo, výběr vín, likérů a koktejlů). Ssport: vybavení na šnorchlování, půjčení kajaku / 2 hodiny každý den. Za poplatek: stravování ve vile, minibar, private dining.

Pláž

Velassaru Maldives se může pochlubit písčitou pláží s bílým pískem a lagunou kolem celého ostrova.

Poloha

Velassaru Maldives se nachází na Jižním Malé Atolu, jen 12 km od mezi národního letiště Velana, cca 25 minut rychlou lodí.

Vybavení

Hotel Velassaru Maldives nabízí svým hostům ubytování ve 129 různých typech pokojů, vil a bungalovů, 5 restaurací a 2 bary: hlavní restaurace Vela (kombinace bufetu a servírovaného menu, úprava ryb a mořských plodů), středomořská restaurace, Turquoise (mezinárodní kuchyně s asijskými vlivy) , Teppanyaki (japonská kuchyně), Sand (nádherné výhledy na západ slunce, gril, pan-indické speciality), Etesian (sea food), Fen Bar a Chill Bar, za poplatek možnost večeře na pláži nebo na pokoji, infinity bazén, SPA lázně, manikúra, pedikúra, pára, praní prádla, zdarma Wi-Fi, obchůdek, služby fotografa a lékaře, směnárna a organizace obnovení manželského slibu. V hotelu lze platit kreditními kartami (vyjma Dinners Club).

Ubytování

Velassaru Maldives má pro své hosty připraveno 129 různých typů pokojů od deluxe bugalovů přes různé kategorie plážových vil, vodních bungalovů a vil až po luxusní vodní suitu. Základním ubytováním jsou deluxe bungalovy (70m2), kterých je k dispozici celkem 7. Jsou umístěny nedaleko pláže, obklopuje je tropická zeleň a interiér mají ve stylu minimalismu s barevnými prvky. Všechny pokoje jsou moderně a vkusně zařízeny, mají klimatizaci a větrák, minibar, přístroje na přípravu kávy a čaje, LCD TV a DVD přehrávač, trezor, IDD telefon, připojení na internet, kabel pro připojení vlastního MP3 přehravače, župany a přezuvky, fén, kosmetické produkty L´Occitane, plážovou tašku a osušky na pláž a pitnou vodu.

Naše zkušenosti

Tomuto resortu není absolutně co vytknout. Skvělá pláž a laguna, výborné ubytování, bazén, relaxační prostory. Naprosto profesionální personál, výborné jídlo. Doporučujeme zejména párům v jakémkoli věku - vhodné jak na líbánky, tak k prožití klidné, ale velmi nadstandardní dovolené. Navíc je nedaleko letiště. Skvělá volba! Jediná nevýhoda - jídlo a pití na místě jsou poněkud dražší.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Velassaru Maldives má pro své hosty připraveno 129 různých typů pokojů od deluxe bugalovů přes různé kategorie plážových vil, vodních bungalovů a vil až po luxusní vodní suitu. Všechny pokoje jsou moderně a vkusně zařízeny, mají klimatizaci a větrák, minibar, přístroje na přípravu kávy a čaje, LCD TV a DVD přehrávač, trezor, IDD telefon, připojení na internet, kabel pro připojení vlastního MP3 přehravače, župany a přezuvky, fén, kosmetické produkty L´Occitane, plážovou tašku a osušky na pláž a pitnou vodu.

Deluxe Bungalow (70 m2)

Základní typ ubytování v resortu Velassaru, který se nachází uprostřed místních zahrad. Všechny bungalovy jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, trezorem, TV/SAT se zábavním systémem, minibarem, Wi-Fi, telefonem, setem pro přípravu kávy a čaje, županem, vysoušečem vlasů a produkty L´Occitane.

Water Villa (112 m2)

Romantické vodní vily tyčící se nad hladinou Indického oceánu. Všechny vily jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, trezorem, TV/SAT se zábavním systémem, minibarem, Wi-Fi, telefonem, setem pro přípravu kávy a čaje, županem, vysoušečem vlasů a produkty L´Occitane.

Beach Villa (96 m2)

Prostorné vily, které se nachází přímo na pobřeží jen pár kroků od oceánu. Všechny vily jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, trezorem, TV/SAT se zábavním systémem, minibarem, Wi-Fi, telefonem, setem pro přípravu kávy a čaje, županem, vysoušečem vlasů a produkty L´Occitane.

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
66 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.