Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Olhuveli Beach & Spa Maldives

Luxusní vily tyčící se nad tyrkysovou hladinou Indického oceánu, pláže s bělostným pískem vedoucí k dechberoucím výhledům a tradiční architektura s moderními prvky. Malý kousek ráje, kde život utíká pomalu a každý zapomíná na okolní svět. To je jedinečný resort Olhuveli Beach & Spa Maldives.

Obecný popis

Olhuveli Beach & Spa Maldives ****

Zábava

Centrum vodních sportů a potápění, dále tenis, stolní tenis, volejbal, badminton, kulečník. Večerní zábavu zajišťuje diskotéka, živá hudba, živá představení a karaoke. Pro odpočinek těla i duše jsou zde sauna, parní lázeň, posilovna, dva bazény a lázně.

Stravování

Plná penze.

Pláž

Písčitá pláž je okolo celého ostrova.

Poloha

Resort leží na jižním Malé atolu a je od letiště vzdálen asi 50 minut plavby motorovým člunem.

Vybavení

3 restaurace – japonská „Sakura“, mezinárodní „Laguna“ a „Sunset“, 3 bary, prádelna, hotelový lékař, internet a obchod se suvenýry a šperky.

Ubytování

V základní ceně je ubytování v pokoji deluxe s balkonem, koupelnou s fénem a toaletními potřebami, stropním větrákem, klimatizací, minibarem, telefonem, satelitní televizí a sejfem; dále je zde 8 luxusních plážových vil s venkovní koupelnou a terasou; 21 vodních vil, které mají navíc kávovar a CD přehrávač, 32 jacuzzi vodních vil a 5 Honeymoon vodních vil.

Naše zkušenosti

Prvotřídní resort s luxusním ubytováním na úžasném ostrově, který Vás rozhodně nezklame.

Pro děti

Dětský bazén.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Deluxe Room (50 m2)

Grand Deluxe Room (64 m2)

Deluxe Water Villa (64 m2)

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
87 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.