Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Adaaran Prestige Vadoo

Nádherný, luxusní resort vystavený v japonském stylu působí, že v něm čas neexistuje, jen šumění vln Indického oceánu narážející na břehy ostrova s jemným, bílým pískem. Nejednou ocenění resort Adaaran Prestige Vadoo jako je jeden z nejlepších resortů na Maledivách nadchne i ty nejnáročnější klienty, kterým dá spočinout od stresu každodenního života a umožní si vychutnat skutečný ráj na Zemi plnými doušky.

Obecný popis

Adaaran Prestige Vadoo *****

Hotel Adaaran Prestige Vadoo se nachází na Jižním Malé atolu jen 15 minut jízdy rychločlunem z mezinárodní letiště v Malé, ubytování je možné v 50 vodních vilách, stravování ve 2 restauracích a 2 barech. Odpočinek může být aktivní v rámci centra vodních sportů, na pláži nebo poklidný a relaxační v Chavana SPA. Pro hosty je také k dispozici obchod a Wi-Fi.

Zábava

Pro hosty hotelu Adaaran Prestige Vadoo jsou k dispozici 2 restaurace a 2 bary, certifikované PADI potápěčské centrum, dále také centrum vodních sportů (jízda na katamaránu, šnorchlování, windsurfing, vodní lyže) a volejbalové kurty. Pravou harmonii zažijete v místních lázních Chavana SPA, kde Vám převážně balijské terapeutky připraví ozdravnou kůru. V hotelu je bazén s výhledem na lagunu a malá posilovna. Kromě tradičních večeří se dočkáte i speciálních tematických nocí a barbeque na pláži a pro oživení se konají večery s DJ. Hotel pořádá řadu výletů, např. výlet do hlavního města Malé, večerní rybaření, poznávání místních maledivských vesnic či okolních ostrůvků.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s all inclusive.

Pláž

Bílá písčitá se táhne kolem celého ostrova. Ze všech bungalovů je přímý vstup do moře.

Poloha

Adaaran Prestige Vadoo se nachází na jižním Male atolu. Ostrov je vzdálen 8 km od mezinárodního letiště Male, transfer rychlou lodí trvá 15 min.

Vybavení

Hotel Adaaran Prestige Vadoo má k dispozici 50 vodních vil, 2 restaurace a 2 bary. Hlavní fine dinning restaurace Farivalhu servíruje rozmanité pokrmy inspirované asijskou i mezinárodní kuchyni a zaměřuje se na čerstvé ryby a plody moře. Vychutnat si z ní můžete nádherné výhledy na oceán. Kithajima restaurace je zaměřena na japonskou kuchyni a její speciality jakou jsou sushi, tempura a sashimi. Pokrm můžete doplnit i japonským pivem či saké. Hlavní bar s rozsáhlou terasou, která je vystavěna nad vodní hladinou nabízí kromě vybraných drinků krásné výhledy na oceán, je to tedy perfektní místo pro relaxaci. Dále můžete využít bazén, tělocvičnu a Chavana SPA s produkty Elemis a obchod se suvenýry a dárky. Resort je rovněž vybaven přístupem na internet. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Adaaran Prestige Vadoo nabízí ubytování v 50ti luxusních vodních vilách se službami butlera. V každé vile je na uvítanou připraveno čerstvé ovoce a oříšky, večer pak kanapky. Všechny prostorné vily jsou vybaveny privátní jacuzzi s výhledem na oceán, bazénem (plunge pool) na terase, dřevěnou podlahou, klimatizací, proskleným dnem za účelem pozorování podmořského světa, TV-SAT, DVD přehrávačem, IDD telefonem, trezorem, vysoušečem vlasů. přístrojem na přípravu espresso, minibarem, připojením na Wi-Fi (zdarma) . Ze všech pokojů je přímý přístup do moře. Jako základní typ nabízíme Sun Rise Villa.

Naše zkušenosti

Vadoo Island je luxusní romantický ostrůvek pro všechny, kteří hledají naprostý klid a perfektní servis. Zahrada v japonském stylu ZEN a skvělá gastronomie dodávají hotelu dokonalost. Jedno z nejlepších míst na odpočinek nedaleko letiště, velmi vhodné i na kratší pobyty (průměrný pobyt na ostrůvku činí 5-7 nocí).

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Adaaran Prestige Vadoo nabízí ubytování v 50ti luxusních vodních vilách se službami butlera. V každé vile je na uvítanou připraveno čerstvé ovoce a oříšky, večer pak kanapky. Všechny prostorné vily jsou vybaveny privátní jacuzzi s výhledem na oceán, bazénem (plunge pool) na terase, dřevěnou podlahou, klimatizací, proskleným dnem za účelem pozorování podmořského světa, TV-SAT, DVD přehrávačem, IDD telefonem, trezorem, vysoušečem vlasů. přístrojem na přípravu espresso, minibarem, připojením na Wi-Fi (zdarma) . Ze všech pokojů je přímý přístup do moře.

Sunrise Villa (91 m2)

Luxusní vodní vila se službami butlera s výhledy na východ slunce. V každé vile je na uvítanou připraveno čerstvé ovoce a oříšky, večer pak kanapky. Všechny prostorné vily jsou vybaveny privátní jacuzzi s výhledem na oceán, bazénem (plunge pool) na terase, dřevěnou podlahou, klimatizací, proskleným dnem za účelem pozorování podmořského světa, TV-SAT, DVD přehrávačem, IDD telefonem, trezorem, vysoušečem vlasů. přístrojem na přípravu espresso, minibarem, připojením na Wi-Fi (zdarma) . Ze všech pokojů je přímý přístup do moře.

Sunset Villa (91 m2)

Luxusní vodní vila se službami butlera s výhledy na západ slunce. V každé vile je na uvítanou připraveno čerstvé ovoce a oříšky, večer pak kanapky. Všechny prostorné vily jsou vybaveny privátní jacuzzi s výhledem na oceán, bazénem (plunge pool) na terase, dřevěnou podlahou, klimatizací, proskleným dnem za účelem pozorování podmořského světa, TV-SAT, DVD přehrávačem, IDD telefonem, trezorem, vysoušečem vlasů. přístrojem na přípravu espresso, minibarem, připojením na Wi-Fi (zdarma) . Ze všech pokojů je přímý přístup do moře.

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
66 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Adaaran Prestige Vadoo*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.