Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Adaaran Club Rannalhi

Oblíbený čtyřhvězdičkový resort pyšnící se exkluzivní polohou na špičce Jižního Male Atolu se snadným přístupem do hlavního města celých Malediv, do Male. Jeho poloha doslova vybízí k prozkoumávání přilehlých pláží ostatních ostrovů a poskytuje vynikajícím podmínky pro potápění. Vychutnejte si pohodovou atmosféru přes den a rušný noční život v noci v Adaaran Club Rannalhi.

Obecný popis

Adaaran Club Rannalhi ****

Hotel Adaaran Club Rannalhi nacházející se na Jižním Malé atolu nabízí svým hostům ubytování ve 130 pokojích a vodních bungalovech, hlavní restauraci a 2 bary, Chavana SPA s širokou nabídkou procedur, pestrou nabídku vodních a plážových sportů a výletů. Velikost ostrova cca 320 x 100 metrů.

Zábava

Pro návštěvníky hotelu Adaaran Club Rannalhi je k dispozici hlavní bufetová restaurace a 2 bary, Chavana SPA s nabídkou masáží, manikúrou a pedikúrou, centrum vodních sportů s možností potápění a šnorchlování, vyjížděk na katamaránu, jízdy na vodním banánu, windsurfing, kánoe či vodní lyžování. Po celý den jsou připraveny různé aktivity jako např. vodní aerobic, plážové hry, stolní tenis či plážový volejbal. Večer hraje místní DJ. Výběr z výletů – např. ranní či noční rybaření apod.

Stravování

Ubytování v resortu je nabízeno s all inclusive.

Pláž

Adaaran Club Rannalhi obklopuje krásná písčitá pláž s jemným pískem. Výborné šnorchlování téměř kolem celého ostrova.

Poloha

Resort Adaaran Club Rannalhi se nachází na Jižní Malé atolu, přibližně 34 km od mezinárodního letiště v Malé. Transfer rychločlunem trvá přibližně 45 minut.

Vybavení

Adaaran Club Rannalhi nabízí svým hostům ubytování v 96 pokojích typu standard a 34 vodních bungalovech, hlavní bufetovou restauraci, 2 bary, Chavana SPA. V hotelu lze platit kreditními kartami. Možnost uspořádání obnovy svatebního slibu.

Ubytování

Adaaran Club Rannalhi má k dispozici 96 pokojů standard a 34 vodních bungalovů. Jako základní typ ubytování nabízíme pokoje typu Standard s vlastním balkonem či terasou. Pokoje se nachází ve dvoupodlažních budovách (každá celkem 4 pokoje, 2 dole a 2 nahoře). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, stropním větrákem, TV/SAT, minibarem (za poplatek), trezorem, IDD telefonem a setem pro přípravu kávy a čaje.

Naše zkušenosti

Resort je velmi oblíbený zejména mezi italskou klientelou, jíž je do jisté míry přizpůsobeno stravování a zábava. Máte-li rádi rušnější noční život, možnosti sportu a zábavy, pak je Club Rannalhi skvělou volbou. Ubytování ve standardních pokojích je opravdu standardní, nečekejte přílišný luxus.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Adaaran Club Rannalhi má k dispozici 96 pokojů standard a 34 vodních bungalovů tyčících se nad tyrkysovou hladinou Indického oceánu. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, stropním větrákem, TV/SAT, minibarem, trezorem, IDD telefonem a setem pro přípravu kávy a čaje.

Standard Room (37 m2)

Základní typ ubytování s vlastním balkonem či terasou. Pokoje se nachází ve dvoupodlažních budovách (každá celkem 4 pokoje, 2 dole a 2 nahoře). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, stropním větrákem, TV/SAT, minibarem (za poplatek), trezorem, IDD telefonem a setem pro přípravu kávy a čaje.

Water Bungalow (67 m2)

Luxusní ubytování nad hladinou Indického oceánu s privátní sluneční terasou a přímým vstupem do oceánu. Všechny vodní bungalovy mají stejné vybavení jako pokoje Standard a navíc mají k dispozici Wi-Fi a DVD přehrávač. Některé vodní bungalovy jsou koncipovány jako duplex (2 pokoje nahoře a 2 v přízemí).

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
87 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Adaaran Club Rannalhi****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.