Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

JA Manafaru

Resort, který je považován za jeden z nejlepších a nejkrásnějších na celých Maledivách. Nádherné pláže s běloskvoucím pískem resortu JA Manafaru omývají křišťálově čisté vody Indického oceánu bohatého na podmořský život, který láká své návštěvníky k prozkoumání. K tomu unikátní koncept luxusního ubytování, kdy každá vila má privátní bazén, jedinečný servis a služby na nejvyšší možné úrovni dělají z pobytu unikátní zážitek i při opakovaném pobytu. Vydejte se na dovolenou do skutečného ráje a užívejte nezapomenutelné momenty plnými doušku v jednom z nejkvalitnějších resortů, jenž Maledivy nabízí.

Obecný popis

JA Manafaru *****

Zábava

Pro hosty JA Manafaru je k dispozici široká škála aktivit. Samozřejmostí jsou vodní sporty jako jsou vodní lyže, wakeboarding, kneeboarding, windsurfing, stand - up paddle boarding a mnoho dalších, dále je k dispozici pětihvězdičkové potápěčské centrum. Pro ty, kteří se nechtějí vydat do vln oceánu jsou připraveny dva bazény, kurty na plážový volejbal, tenisové kurty, stolní tenis, kurty na badminton, posilovna a multifunkční hřiště. Pro zrelaxování těla i duši lze navštívit místní lázně s širokou nabídkou procedur. V neposlední řadě mohou hosté navštívit některou z vybraných restaurací či vinný sklep s nabídkou nejlepších vín z celého světa.

Stravování

Snídaně. Za příplatek možnost polopenze či all inclusive. Pro hosty hotelu je k dispozici 7 restaurací a barů s vybraným stravováním. Hlavní restaurací je Kakuni restaurant, kde se podávají snídaně a připravují tématické večery. Širokou nabídku dokresluje Andiamo Bistro (středomořská kuchyně), Ocean Grill (mořské plody a masa na grilu), The Cellar (vinotéka a speciality připravované na lávovém kameni), White Orchid (mezinárodně oceňovaná asijská fusion restaurace), Horizon Lounge (místo pro večerní zábavu) a Infinity bar (lehké občerstvení, saláty, kanapky a míchané koktejly)

Pláž

Nádherná pláž s bílým pískem se rozprostírá kolem celého ostrova.

Poloha

Resort JA Manafaru se nachází na privátním ostrově o rozloze 35 akrů na atolu Haa Alif. Atol Haa Alif je vzdálen přibližně 75 minut letu hydroplánem z mezinárodního letiště v Malé nebo 45 minutový přelet místní linkou na letiště Hanimaadhoo a odtud 35 minut rychločlunem.

Vybavení

Hotel JA Manafaru svým hostům nabízí 69 vily a 15 suit různých kategorií, pět restaurací a barů, vinný sklep, lounge, calm spa, dětský klub, širokou nabídku volnočasových aktivit, vodní centrum, certifikované potápěčské centrum, boutique a širokou nabídku fakultativních výletů či možnost organizací svateb.

Ubytování

Jako základní typ ubytování nabízíme v hotelu JA Manafaru Plážový bungalow s privátním bazénem. Velice prostorný bungalow (150 metrů čtverečních) obklopený tropickou zelení se nachází pouhých pár kroků od písčité pláže, kde můžete nechat spočinout svému tělu na lehátku u břehů křišťálově čisté laguny. Hosté mají k dispozici vybavení na nejvyšší možné úrovni včetně wi-fi, kávovaru Nespresso, vinotéky se selekcí vín od someliéra, setu pro přípravu čaje a vlastních bicyklů. Hotel zároveň nabízí ubytování ve vilách vyšších kategorií, jejichž nabídka je na vyžádání.

Pro děti

Hotel nabízí pro nejmenší hosty (3 -12 let) dětský klub CoolZone Kids Club a pro větší děti ve věku 8 - 16 let ChillZone teens´Club s programem pod dohledem speciálně školené personálu. Dále je k dispozici dětský bazén a hlídání dětí od 12 měsíců věku.

All inclusive

Pro hosty, kteří nechtějí být během pobytu čímkoliv limitováni hotel nabízí program all inclusive, který zahrnuje veškeré stravování ve vybraných restauracích. Vybrané alkoholické i nealkoholické nápoje. Minibar a vinotéka ve vile, jež jsou doplňovány na denní bázi. Na restauraci "The Cellar", prémiové alkoholické nápoje, šampaňské, energetické drinky. exotické míchané nápoje a stravování ve vile se program all inclusive nevztahuje.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Beach Bungalow with private pool (150 m2)

Sunrise Water Villa (110 m2)

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
30 °C Teplota vody
144 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.