Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Hideaway Beach Resort & Spa Maldives

Exkluzivní tropický resort nacházející se na panenském ostrově Dhonakuli v severní části atolu Haa Alifu nabízí výjimečné ubytování v tropických zahradách či ve vilách nad tyrkysovou hladinou Indického oceánu, které jsou dokonalým útočištěm při útěku před zraky okolního světa.

Obecný popis

Hideaway Beach Resort & Spa Maldives *****

Exkluzivní tropický resort se nachází na soukromém, panenském ostrově Dhonakulhi v severní části Malediv. Pro hosty zde od roku 2005 nabízí 46 výjimečných, luxusních vil. Všechny obklopuje zahrada a kromě dokonalého pohodlí se tak vyznačují naprostým soukromím. Dále jsou k dispozici dvě vynikající restaurace, lázně a centrum vodních sportů a potápění.

Zábava

S více jak 20 místy vhodnými k potápění zde ideální podmínky naleznou milovníci potápění. Dále je možno věnovat se rozličným vodním sportům nebo rybaření, povečeřet na pláži, vydat se na výlet či jinou exkurzi, zahrát si tenis nebo relaxovat na pláži či v lázních.

Stravování

Snídaně.

Pláž

Krásná pláž s bílým pískem obepíná kolem dokola celý ostrov.

Poloha

Nachází se na ostrově Dhonakulhi, jež je součástí atolu Haa Alifu. Od mezinárodního letiště v Malé ho dělí 50 minut letu na letiště v Hanimaadhoo a pak krátká 20minutová plavba motorovým člunem.

Vybavení

V resortu najdeme dvě gurmánské restaurace podávající speciality mezinárodní, maledivské a dalších asijských kuchyní, stejně jako ryby a plody moře, dva bary, infinity bazén s vířivkou a dětskou částí, fitness centrum, dva osvětlené tenisové kurty, rozlehlé lázně nabízející množství masáží a procedur, centrum vodních sportů a potápění, stolní tenis, kulečník nebo několik obchůdků.

Ubytování

V tomto exklusivním resortu je pro hosty k dispozici 46 výjimečně prostorných vil, jejichž užitná plocha začíná na 176 m2 v případě plážového pavilonu Funa s vlastní zahradu. Nejpočetněji zastoupené jsou rezidence Dhonakulhi postavená v zahradě o rozloze neuvěřitelných 550 m2. Naprosté soukromí je tak zaručeno. Rezidence se dále pyšní otevřeným obývacím pokojem s venkovním posezením, venkovním bazénem s vířivkou, zahradní pavilonem a střešní terasou. Jejich vybavení zahrnuje klimatizaci, stropní větrák, televizi s DVD přehrávačem, minibar či telefon. Ke každé z vil náleží také služby osobního sluhy.

Naše zkušenosti

Jedná se o skutečný unikát určený pro nejnáročnější klienty, kteří požadují nejvyšší kvalitu služeb v dokonalém poklidu a soukromí.

Pro děti

Pro nejmenší hosty je připraven dětský klub s hřištěm a množstvím zábavních aktivit.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Sunset Beach Villa (130 m2)

Deluxe Water Villa with Pool (190 m2)

Počasí tento měsíc
31 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
135 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Hideaway Beach Resort & Spa Maldives*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.