Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Dhevanafushi Maldives Luxury Resort

Luxusní, ostrovní butikový resort Dhevanafushi Maldives Luxury Resort leží na osamoceném ostrově maledivského atolu Gaafu Alifu. Hostům tak dělá společnost jen sněhobílý písek, tropické palmy, korálové útesy a širé vody Indického oceánu. Prostorné, designové plážové a ostrovní vily doplňuje úžasná vesnička 16 vodních vil, která se vznáší přímo nad mořskou hladinou, která nabízí ideální podmínky k potápění a šnorchlování.

Obecný popis

Dhevanafushi Maldives Luxury Resort *****

Zábava

Nezapomenutelné místo láká k nezapomenutelným aktivitám, ať už jde o obdivování podmořského života při potápění či šnorchlování, piknik na opuštěném tropickém ostrově při západu slunce, rybaření na volném moři nebo windsurfing na tyrkysových vodách Indického oceánu.

Stravování

Snídaně. Možná polopenze za příplatek

Pláž

Nádherná, sněhobílá písčitá pláž ověnčuje celý ostrov.

Poloha

Ostrov je součástí atolu Gaafu Alifu, který najdeme 400 kilometrů jižně od hlavního města Malé. Přesun z mezinárodního letiště zabere 55 minut letu a 15 minut jízdy motorovým člunem.

Vybavení

Pro uspokojení veškerých chuťových tužeb hostů slouží hlavní restaurace Azara, plážový gril Mumayaz a nad mořem se nacházející kulinářská restaurace Johara. Výborné koktejly je možné ochutnat ve stylovém baru, absolutní uvolnění se podává v lázeňském centru se saunou a parní lázní. Dále jsou k dispozici dva plavecké bazény, posilovna, pavilon na jógu nebo centrum vodních sportů a potápění.

Ubytování

Ubytování, jež tento resort nabízí, se vyznačuje skutečně neopakovatelným přepychem. Volit je dokonce možné ze dvou variant: kromě samotného ostrova je ve vzdálenosti několika set metrů připravena ještě úžasná vesnička 16 vodních vil postavená přímo nad oceánem. Dvaadvacet plážových a ostrovních vil je neobyčejně prostorných, skvěle situovaných a vybavených nejvyšším luxusem, který zahrnuje soukromou pláž, vlastní bazén, terasu s dešťovou sprchou, mramorovou koupelnu s vanou, studovnu a velikou ložnici, klimatizaci, satelitní televizi, zvukový systém, bezdrátové připojení k internetu, bar s kávovarem nebo náladové osvětlení. Ke každé vile je navíc k dispozici personalizovaný servis osobního sluhy.

Naše zkušenosti

Tento luxusní, ostrovní resort butikového typu je určen pro ty nejnáročnější zákazníky hledající dokonalý klid a mír. Kdo jednou okusí kouzlo tohoto odlehlého ostrovního ráje, už nebude toužit po ničem jiném.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
67 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Dhevanafushi Maldives Luxury Resort*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.