Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Filitheyo Island Resort

Jediný resort na kouzelném atolu Faafu, který je pokryt bujnou tropickou vegetací a pod hladinou tyrkysového oceánu ho obklopuje korálový útes. Filitheyo Island Resort svým hostům nabízí nedotknutou přírodní krásu Malediv a je opravdovou oázou klidu a odpočinku.

Obecný popis

Filitheyo Island Resort ****

Zábava

Hotel pořádá různé výlety po okolí, např. prohlídka a poznávání okolních ostrovů či večerní rybaření. Dále můžete využít služeb lázní, centra vodních sportů (windsurfing, katamarány, kanoe atd.), potápěčského centra a posilovny. Zahrát si můžete také volejbal, fotbal, stolní tenis či biliár nebo šipky.

Pláž

Bílá písčitá.

Poloha

Tento ostrov se nachází na atolu Faafu, cca 121 km od mezinárodního letiště Hulhule. Ostrov je dlouhý 900 metrů a široký 300 metrů.

Vybavení

V resortu se nachází hotelová restaurace, Sunset bar u bazénu a kavárna, která nabízí různé svačiny, ale i hlavní jídla dle jídelního lístku; dále tradiční maledivské lázně, ve kterých můžete vyzkoušet např. masáž celého těla, krční masáž či masáž obličeje a řadu dalších léčebných a relaxačních procedur, které přispějí k harmonii duše i těla. Dále zde najdete bazén, centrum vodních sportů, potápěčské centrum, centrum pořádání exkurzí a výletů či posilovna. Mimo jiné zde také naleznete obchod se suvenýry, prádelnu a k dispozici je i lékař, který je neustále přítomen na ostrově.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v elegantních, ale účelně zařízených pokojích různých kategorií (84 superior pokojů, 15 deluxe vil a 16 vodních vil). Ve všech pokojích se nachází klimatizace, koupelna se studenou a teplou vodou, telefon s mezinárodní předvolbou, TV se satelitními programy, CD přehrávač, trezor, mini bar a vysoušeč vlasů. Ve vodních vilách je navíc příslušenství na vaření kávy a čaje. U všech bungalovů se nachází terasa s lehátky, stolkem a židlemi.

Naše zkušenosti

Opravdová oáza klidu s perfektním vybavením.

All inclusive

Snídaně, oběd a večeře v hlavní restauraci. Odpolední káva nebo čaj + snacky. Nápojový lístek AI je k dispozici v hlavním baru (v ceně točené pivo, víno rozlévané do sklenic, gin, vodka, whisky, brandy, tequilla, rum, arak, martini; nealko nápoje – voda, káva, čaj, džusy, tonik, soda. Nápoje objednané po půlnoci budou hostům přičteny na účet.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Superior Villa (56 m2)

Water Villa (90 m2)

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
66 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Filitheyo Island Resort****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.