Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Angsana Velavaru

Představte si ostrov vzdálený tisíce mil vynořující se z kobaltově modré vody s palmami, bílými plážemi a malebnou křišťálově čistou tyrkysovou lagunou třpytící se v tropickém slunci. Představte si teplý mořský vánek, ty nejpestrobarevnější ryby, které skotačí v překrásných korálových zahradách a romantický piknik na pláži. „Velavaru“ znamená v místním maledivském jazyce „želví ostrov“ a tento ostrov je, pokud se turismu týče, považován za stále neobjevenou a turismem nepolíbenou oblast. Mnoho z jeho potápěčských lokalit, útesů a ostrovů jsou doslova nedotčené a rozhodně stojí za prozkoumání.

Obecný popis

Angsana Velavaru *****

Pětihvězdičkový resort Angsana Velavaru se nachází na Jižním Nilandhe Atolu (Dhaalu Atol) a ostrově Velavaru. Svým hostům nabízí ubytování ve 142 vilách na pláži i nad hladinou Indického oceánu, tři tématické restaurace, dva bary, Angsana spa lázně s bohatou nabídkou procedur, sportovní centrum, širokou nabídku vodních sportů, 5* PADI potápěčské centrum, obchod, Wi-Fi a dětský klub.

Zábava

Hosté resortu Angsana Velavaru se mohou občerstvit a osvěžit ve 3 restauracích a 2 barech. Resort nabízí výběr z více než 100 aktivit, které jsou na ostrově k dispozici. Potápění se zázemím 5* PADI centra Gold Dive a široké možnosti šnorchlování - prozkoumejte magické hlubiny oceánu ve více než 30 lokalitách, které jsou zcela nedotčené a neprobádané. O podmořském světe se dozvíte více v Marine Conservation Lab. Vodní sporty – otestujte si svou sílu a odolnost při motorizovaných vodních sportech, jako je například jízda na vodních lyžích, wakeboarding, kneeboarding, jízda na banánu a fun tube, vodní lyžování naboso, projížďka na motorovém člunu s pozorováním delfínů, výlet rychlolodí na místní ostrov, a další. Pro nadšené rybáře se otevírají bohaté možnosti zarybařit si v hlubokých vodách, na udici či vlečnou síť, za úsvitu či soumraku. Jiné volnočasové aktivity – vydejte se s námi na vyhlídkový let hydroplánem a vystoupejte nad mělké laguny, nedotčené a neobydlené ostrovy, rybářské vesničky a hejna delfínů, mant a rejnoků hemžící se v křišťálově čistých vodách pod Vámi. Podnikněte s námi výlet a navštivte nedalekou domorodou vesnici a seznamte se s pravou maledivskou kulturou. Zacvičte si s námi ve fitness centru, zahrajte si plážový fotbal, pétanque, stolní tenis, vodní pólo, frisbee, či se vraťte do dětských let a pojďte s námi pouštět draky. Anebo si na chvíli odpočiňte od sportování a zúčastněte se hodiny vaření či se nechte rozmazlovat a hýčkat v místních lázních Angsana SPA s širokou nabídkou procedur.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno se snídaní, polopenzí, plnou penzí nebo i all inclusive.

Pláž

Písčitá pláž se táhne kolem ostrova.

Poloha

Angsana Velavaru se nachází na Jižním Nilandhe Atolu (Dhaalu Atol) a ostrově Velavaru přibližně 146 km od hlavního města Malé přibližně 45 minut letu hydroplán nebo vnitrostátním letem a člunem.

Vybavení

Angsana Velavaru nabízí svým hostům ubytování ve 142 vilách na pláži a v oceánu. Vyberte si prostředí a kuchyni přesně podle Vaší chuti a nálady. Dopřejte si skvělý pokrm v pohodlí své vily, dejte si delikátní večeři pod hvězdami či navštivte jednu z exkluzivních restaurací, které podávají celosvětovou kuchyni okořeněnou špetkou Malediv. V elegantním baru Kuredhi vykouzlí barman dokonalé koktejly, otevírá od 11:00 a zavírá s odchodem posledního hosta. Relaxujte na otevřené terase a kochejte se báječnými výhledy v restauraci a baru Azzurro. Restaurace se zaměřuje na italskou kuchyni a podává takové delikatesy, jako například carpaccio, těstovinové pokrmy, mořské plody, vynikající pizzu a zákusky. Povečeřte za svitu svíček pod širým nebem v restauraci Funa v obklopení vody a přesvědčte se na vlastní chuťové pohárky. V restauraci servírují čerstvé plody moře, mezinárodní pokrmy a excelentní pizzy pečené v troubě. Otevírá 5 dní v týdnu pouze v čase večeře. Restaurace Kaani Vás zve na gastronomickou cestu kontinentální kuchyní s příměsí Asie prostřednictvím bufetových stolů či à la carte menu. Speciální večeře nebo oběd může být za poplatek zorganizovaná na privátním ostrově, kam se dostanete člunem. Další zázemí hotelu: Angsana SPA lázně, sportovní centrum, dětský klub, obchod - galerie Angsana, Beach Pavillion - pořádání meetingů nebo svateb. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Angsana Velavaru má k dispozici 79 plážových vil a 63 vil v oceánu. Všechny vily jsou vybaveny budíkem, fénem, župany, přezuvkami, IDD telefonem, CD & DVD přehrávačem, televizorem, setem pro přípravu kávy nebo čaje, trezorem, žehlícím prknem, repelentem, baterkou a konvicí . Jako základní typ nabízíme Beachfront Vilu (88m2) s výhledem na oceán a privátní verandou a bezplatným připojením na Wi-Fi.

Pro děti

Resort poskytuje dokonalou rekreaci a zábavu nejen pro dospělé, ale i děti. V našem dětském klubu Ranger, který vedou zkušení profesionálové, zažijí Vaše děti mnohá dobrodružství a zabaví se vnitřními i venkovními aktivitami, jako je například stavění hradů z písku, nejrůznější rukodělná a řemeslná umění, malování na trička, plážové hry, honba za pokladem a dětské olympijské hry. Klub je určen dětem od 3 do 12 let. Služby dětského klubu jsou poskytovány zdarma, ačkoliv malý poplatek se vztahuje na podávané jídlo a speciální události. Děti mladší 3 let jsou rovněž vítány, avšak v doprovodu rodiče či chůvy. V potápěčském centru jsou pro děti ve věku 8 či 9 let dokonce připraveny hodiny potápění v mělké laguně

All inclusive

Resort nabízí za příplatek možnost programu all inclusive, který zahrnuje snídaně a oběd v restauraci Kaani nebo Azzurro případně ve vile, oběd se podává také v Kuredi Baru, večeři nabízí 3 restaurace (Azzurro, Kaani or Funa restaurant), Kuredi Bar nebo privátně ve vile – kombinace A la carte a tématických bufetů. Výběr rozlévaných alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech restauracích a barech, nealkoholické nápoje v minibaru se doplňují každý den, alkoholické nápoje v minibaru se doplňují každý třetí den, všechny nemotorizované i motorizované vodní sporty.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Angsana Velavaru má pro své hosty připraveno 79 plážových vil a 63 vil tyčících se nad hladinou Indického oceánu. Všechny vily jsou vybaveny klimatizací, budíkem, vysoušečem vlasů, župany, přezuvkami, IDD telefonem, DVD přehrávačem, televizorem, setem pro přípravu kávy nebo čaje, trezorem, žehlícím prknem, repelentem, baterkou a Wi-Fi.

Beachfront Villa (88 m2)

Základní typ ubytování v Angsana Velavaru. Prostorné plážové vily s výhledem na oceán a privátní verandou a bezplatným připojením na Wi-Fi. Všechny vily jsou vybaveny klimatizací, budíkem, vysoušečem vlasů, župany, přezuvkami, IDD telefonem, DVD přehrávačem, televizorem, setem pro přípravu kávy nebo čaje, trezorem, žehlícím prknem, repelentem a baterkou.

Deluxe Beachfront Pool Villa (207 m2)

Nádherné vily s vlastní tropickou zahradou a privátním bazénem. Všechny vily jsou vybaveny klimatizací, postelí velikosti king, budíkem, fénem, župany, přezuvkami, IDD telefonem, CD & DVD přehrávačem, televizorem, setem pro přípravu kávy nebo čaje, trezorem, žehlícím prknem, repelentem, baterkou a konvicí .

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
67 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.