Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Amilla Fushi

Ústředním tématem tohoto luxusního intimního nadčasového resortu Amilla Fushi, jehož název v překladu znamená „můj ostrovní domov“, je životní styl. Nachází se v biosférické rezervaci UNESCO na atolu Baa, který je jedním z 26 přírodních atolů situovaných v Indickém oceánu. V resortu Amilla Fushi je čas posunutý o dvě hodiny dopředu před časem v hlavním městě Malé – a tak i když si trochu přispíte, žádné sluneční paprsky nezmeškáte!

Obecný popis

Amilla Fushi *****

Exkluzivní pětihvězdičkový resort Amilla Fushi nacházející se v chráněné biosférické rezervaci UNESCO Baa atolu nabízí svým hostům ubytování v 59 vilách a 8 rezidencích o několika pokojích, 7 výjimečných restaurací, 2 kavárny, 2 bary a vlastní vinný sklep s rozsáhlou nabídkou vín z celého světa, Javvu SPA lázně s bohatou nabídkou procedur, sportovní centrum s širokou nabídkou pozemních i vodních sportů, centrum H.U.B., obchod, Wi-Fi v celém resortu a dětský klub pro nejmenší návštěvníky.

Zábava

Resort nabízí širokou škálu aktivit a možností, které uspokojí chutě a zájmy všech návštěvníků. H.U.B. neboli domov podvodní biosféry je epicentrem široké nabídky vodních aktivit, včetně zajímavých exkurzí, fascinujícího programu mořské biologie, adrenalinových vodních sportů, fantastického potápění a privátních projížděk na lodi. Plně vybavené centrum vodních sportů a potápění nabízí také širokou škálu aktivit, které jsou vhodné pro celou rodinu. Užijte si projížďku na katamaránu nebo vyzkoušejte windsurfing, vodní lyžování, vodní skútr, jízdu na banánu, wakeboarding, kneeboarding, kajaking, paddle boarding, parasailing a další adrenalinové aktivity. Budete-li chtít strávit také chvilku na souši, můžete navštívit nádherné lázně nebo si zahrát tenis, badminton, plážový volejbal či mini futsal a večer navštívit venkovní kino.

Stravování

Resort Amilla Fushi nabízí svým hostům snídaně, polopenzi i plnou penzi. Plná penze se skládá z oběda o dvou chodech a večeře o třech chodech v restauraci Bazaar. Hosté s plnou penzí mohou zajít jednou za pobyt na večeři do japonské restaurace Feeling Koi a v ostatních a la carte restauracích se mohou stravovat za poloviční ceny oproti stálému menu.

Pláž

Amilla Fushi obklopuje nádherná pláž s bělostným pískem.

Poloha

Amilla Fushi se nachází v chráněné biosférické rezervaci UNESCO Baa atolu. Do tohoto výjimečného maledivského resortu se z mezinárodního letiště v Malé dostanete hydroplánem za pouhých 30 minut nebo můžete absolvovat 15ti minutový let na Dharavandhoo letiště na atolu Baa a následnou krátkou 10ti minutovou jízdou motorovým člunem.

Ubytování

Resort Amilla Fushi nabízí výběr z honosných ostrovních domů, které se vznáší nad křišťálově průzračnými vodami oceánu, hnízdí v zelených korunách stromů nebo objímají břehy nedotčené sněhobílé písečné pláže. Mezi základní příslušenství těchto luxusních vil patří klimatizace, stropní větráky, luxusní bavlněné ložní prádlo a ručníky, vysoušeč vlasů, satelitní televize, telefon, trezor, privátní bar či dokovací stanice pro iPod a připojení Wi-Fi. Jako základní kategorii nabízíme Ocean Reef House 250 m2. Jako bonus pro hosty zůstávající déle než 4 noci hotel poskytuje dospělým návštěvníkům jet leg proceduru v místních lázních pro uvolnění po dlouhém letu (nutno využít do 48 hod po příjezdu).

Pro děti

Amilla Fushi je maledivským resortem, který se dokonale hodí pro rodiny s dětmi. Zabezpečuje služby hlídání dětí, flexibilní ubytování, nekonečnou nabídku vodních i suchozemských aktivit a v neposlední řadě dětský klub Sultan´s Village. V resortu jsou vyhrazeny dvě zóny, které jsou určeny dětem každého věku. Pro ty mladší je zde nabízena široká škála inspirativních venkovních i vnitřních aktivit a ty větší potěší zóna s kulečníkem, stolním tenisem a dalšími vzrušujícími zábavnými aktivitami, při nichž se zaručeně dobře pobaví.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Nadčasový resort Amilla Fushi nabízí výběr z honosných ostrovních domů, které se vznáší nad křišťálově průzračnými vodami oceánu, hnízdí v zelených korunách stromů nebo objímají břehy nedotčené sněhobílé písečné pláže. Mezi základní příslušenství těchto luxusních vil patří klimatizace, stropní větráky, luxusní bavlněné ložní prádlo a ručníky, vysoušeč vlasů, satelitní televize, telefon, trezor, privátní bar či dokovací stanice pro iPod a připojení Wi-Fi.

Ocean Reef House (250 m2)

Základní typ ubytování v resortu Amilla Fushi s prostornou terasou a vlastním bazénem odkud můžete sledovat romantické západy slunce či se vrhnout do hlubin oceánu a vychutnat si bohatý podmořský život. Ve všech vilách se nachází klimatizace, stropní větrák, luxusní bavlněné ložní prádlo a ručníky, vysoušeč vlasů, TV/SAT, telefon, trezor, privátní bar či dokovací stanice pro iPod a připojení na Wi-Fi.

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
81 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.