Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Sun Island Resort & Spa

Příjemný pětihvězdičkový resort Sun Island Resort & Spa je členem maledivské sítě hotelů Villa Hotels, jejíž hotely patří mezi nejprodávanější na českém trhu. Není překvapením, že hned na první pohled zaujme svou štědrou rozlohou, je totiž jedním z nejrozlehlejší resortů na celých Maledivách, příjemnou ostrovní atmosférou a širokou nabídkou variant ubytování.

Obecný popis

Sun Island Resort & Spa ****

Sun Island Resort & Spa na okraji jižního Ari atolu ostrově Nalaguraidhoo nabízí svým hostům ubytování ve 458 pokojů různých kategorií. Svojí rozlohou patří mezi nejrozlehlejší maledivské resorty. Obklopuje ho azurové moře a bílá písečná pláž. Ve volném čase možnost vyzkoušet vodní a plážové sporty či relaxovat v Aramu SPA.

Zábava

Pro hosty Sun Island Resort & Spa je k dispozici hlavní bufetová restaurace Maaniya pro hosty ubytované na pláži a Southern Star pro hosty ubytované ve vodních bungalovech, dále výběr z dalších tří restaurací, pěti barů a kavárna Vaani Coffee Shop. Potápěčské centrum PADI, šnorchlovací výlety, pozorování žraloka obrovského (Whaleshark) a delfínů, plavání s mantami, windsurfing, katamarány, kanoe, vodní lyže, parasailing, fun tubing, kneeboard, plachtění, wake board, jet ski, bazén o velikosti 1800 m3, pořádání výletů (poznávání ostrovů, šnorchlování a barbeque během výletů, návštěva neobydleného ostrova, ranní i noční rybaření, výlet lodí s proskleným dnem), hudební večery, maledivské kulturní show (Boduberu), karaoke večery, večer v baru DJ, volejbal, biliard, tenis, badminton, stolní tenis, basketbal, fotbal, squash, game center, šipky, posilovna, půjčovna kol. Relaxovat můžete v Aramu SPA s nabídkou různých masáží, tělových i obličejových procedur, saunou, párou, jacuzzi a manikurou a pedikurou. Večer doporučujeme krmení rejnoků. Sun Islandu Resort & Spa je hned vedle Holiday Island Resort & Spa a mezi oběma resorty jezdí 2-3 denně člun, takže hosté mohou navštívit i sousední resort.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s polopenzí, plnou penzí i all inclusive.

All inclusive

Zahrnuje plnou penzi, nealkoholické rozlévané nápoje, rozlévané džusy, balenou vodu, běžné značky alkoholických nápojů (whisky, gin, vodka), rozlévané stolní víno, pivo. Klasická káva – speciální druhy káv za příplatek. V ceně jsou dále zahrnuty plážové aktivity (volejbal, šnorchlování), tenis (bez nočního osvětlení) . Při pobytu nad 6 nocí 1 x noční rybaření. All inclusive bar je otevřen od 10:00 do 01:00 h. Nealko minibar doplňovaný 1 x denně (2 x Coca Cola 300 ml, 2 x Sprite 300 ml, 2 x soda). V menu jsou vždy označeny prémiové značky nápojů a koktejlů za příplatek, espresso, cappuccino a další speciální druhy káv za poplatek.

Pláž

Krásná pláž s bílým pískem obklopuje celý ostrov.

Poloha

Sun Island Resort & Spa se nachází na okraji jižního Ari atolu ostrově Nalaguraidhoo, v atolu Alifu Dhaalu, 113 km od mezinárodního letiště Male, transfer vnitrostátním letem trvá 17 min + krátká jízda cca 10 minut člunem. Délka ostrova je cca 1600 metrů a šířka cca 440 metrů.

Vybavení

Sun Island Resort & Spa nabízí svým hostům ubytování ve 458 pokojích různých typů. K dispozici je hlavní bufetová restaurace Maaniya pro hosty ubytované na pláži a Southern Star pro hosty ubytované ve vodních bungalovech, Sun Star a la carte restaurace zaměřená na thajskou kuchyni, kavárna Vaani Coffee Shop, italská restaurace s japonským koutkem Al´Pontile, grilované speciality ochutnáte v Island BBQ, Mekunu bar, Sunrise beach bar na pláži, Golf bar, Lobby bar a bar u bazénu. Obchod se suvenýry, zlatnictví, photo shop, SPA butique, obchod s elektronikou, Sting Ray shop, obchod s uměleckými předměty, lékař, posilovna, Aramu SPA, tenisové, badmintonové, volejbalové kurty, stolní tenis, biliard, centrum vodních sportů, bazén o velikosti 1800 m3, potápěčská škola PADI, Business centrum, prádelna, služba pro organizování svateb, konferenční místnost až 200 osob. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

V Sun Island Resort & Spa nabízí svým hostům ubytování ve 458 pokojích, mezi které patří standardní a nadstandardní plážové bungalovy, vodní vily a také čtyři exkluzivní prezidentská apartmá. Jako základní typ ubytování nabízíme Standard Beach bungalow vybavený konferenčním stolkem a křesly, klimatizací, větrákem, venkovní sprchou, vysoušečem vlasů, IDD telefonem, minibarem, barevnou televizí se satelitními programy, trezorem, kávovarem a verandou s křesly. Hosté mají k dispozici osušky a lehátka na pláži. 24 hodinová pokojová služba za poplatek. Zdarma lahev vody 500 ml na osobu a den.

Naše zkušenosti

Jedná se o jeden z nejdostupnějších a nejoblíbenějších maledivských resortů. Široké možnosti sportovního i zábavního vyžití ho předurčují pro aktivní dovolenou. Vhodný je i pro rodiny s dětmi.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Sun Island Resort & Spa nabízí svým hostům ubytování ve 458 pokojích různých kategorií. Základní typem ubytování je Standard Beach Bungalow, kterých se na ostrově nachází 106, nejpočetnějším typem ubytování je o něco větší Superior Beach Bungalow a vily rozdělené do kategorií Sun a Sunset. Samozřejmostí je signifikantní ubytování na Maledivách v podobě 64 vodních bungalowů vznášejících se nad vodní hladinou. Nejvyšším typem ubytování v resortu Sun Island Resort & Spa jsou 4 exkluzivní prezidentská apartmá.

Standard Beach Bungalow (21 m2)

Základní typ ubytování vybavený konferenčním stolkem a křesly, klimatizací, větrákem, venkovní sprchou, vysoušečem vlasů, IDD telefonem, minibarem, barevnou televizí se satelitními programy, trezorem, kávovarem a verandou s křesly. Hosté mají k dispozici osušky a lehátka na pláži. 24 hodinová pokojová služba za poplatek. Zdarma lahev vody 500 ml na osobu a den.

Sun Villa (28 m2)

V tropických zahradách resortu Sun Island Resort & Spa se skrývají Sun Vily vybavené konferenčním stolkem a křesly, klimatizací, větrákem, venkovní sprchou, vysoušečem vlasů, IDD telefonem, minibarem, barevnou televizí se satelitními programy, trezorem, kávovarem a verandou s křesly. Hosté mají k dispozici osušky a lehátka na pláži. 24 hodinová pokojová služba za poplatek. Zdarma lahev vody 500 ml na osobu a den.

Water Bungalow (32 m2)

Romantické vodní bungalovy vznášející se nad hladinou Indického oceánu jsou vybaveny konferenčním stolkem a křesly, klimatizací, větrákem, venkovní sprchou, vysoušečem vlasů, IDD telefonem, minibarem, barevnou televizí se satelitními programy, trezorem, kávovarem a dřevěnou terasou s přímým vstupem do oceánu. Zdarma lahev vody 500 ml na osobu a den.

Počasí tento měsíc
32 °C Polojasno
30 °C Teplota vody
192 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.