Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

LUX* South Ari Atoll

Ať už se chcete potápět, nebo si jen tak užívat tropického ráje, přepychový pětihvězdičkový ostrovní resort LUX* South Ari Atoll Vás uchvátí svým kouzlem. Sněhobílá pláž, tyrkysová laguna, tropické palmy, ale i nejmodernější vybavení, výtečné restaurace a příjemné bary - to vše podtrhuje svěží koncept resortů LUX*, který místo přebujelé opulence nabízí nové chápání luxusu, jež se nevzdaluje, ale přibližuje přírodě.

Obecný popis

LUX* South Ari Atoll *****

Moderní pětihvězdičkový resort LUX* South Ari Atoll nabízí svým hostům 187 pokojů a vil různých kategorií, osm restaurací, pět barů, kavárnu, lázně LUX* Me Spa, fitness centrum, širokou nabídku vodních sportů, výborné podmínky pro potápění, PADI potápěčské centrum, dva tenisové kurty, biliard, stolní tenis, stolní fotbal, konferenční centrum, dětský klub, Wi-Fi napříč resortem, dva bazény a čtyři kilometry dlouhou pláž.

Zábava

Resort bez nejmenších potíží dostojí skvělé pověsti Malediv, co se týče podmínek pro vodní sporty, šnorchlování a potápění. Certifikované potápěčské centrum pořádá pravidelné výpravy na nejkrásnější lokality v okolí, kde je možné obdivovat krásu podmořského světa. Mezi další možné aktivity patří vyhlídkové plavby na katamaránu či motorovém člunu, návštěvy okolních ostrovů nebo rybaření. Kdo by si chtěl na chvíli odpočinout od moře, může navštívit fitness centrum, zahrát si tenis, dopřát si masáž v lázních, vychutnat si kulinářské umění místních kuchařů v jedné z mnoha restaurací nebo předvést své taneční umění v nočním klubu.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno se snídaní, polopenzí, plnou penzí i all inclusive.

Pláž

Celý ostrov obklopuje krásná, 4 kilometry dlouhá pláž s bílým pískem.

Poloha

Resort LUX* South Ari Atoll najdeme na ostrově Dhidhoofinolhu, jenž je součástí Jižního Ari atolu. Od mezinárodního letiště v hlavním městě Male ho dělí jen 25 minut letu hydroplánem.

Vybavení

Resort překypuje skvělými možnostmi, ať se jedná o jídlo, pití nebo sportovní a zábavní vyžití. Osmičku skvělých restaurací, které servírují čerstvé a lehké pokrmy maledivské i dalších světových kuchyní, doplňuje pětice příjemných barů včetně kavárny, plážového baru a nočního klubu. Lázeňské centrum nabízí vybrané menu masáží a jiných procedur, saunu či parní lázeň. Dále jsou k dispozici dva plavecké bazény, fitness centrum, centrum vodních sportů a potápění, dva tenisové kurty, herní místnost, počítačová místnost, prádelna nebo butik. Samozřejmostí je 24hodinová pokojová služba.

Ubytování

Hosté mají na výběr z luxusních, prostorných a vzdušných pokojů, vil a apartmá, které jsou rozesety podél pláže či se vznášejí nad hladinou oceánu a poskytují výjimečné vybavení, jež uspokojí i ty nejnáročnější. Zahrnuje klimatizaci, stropní větrák, satelitní televizi s DVD přehrávačem, telefon, bezdrátové připojení k internetu, minibar, bezpečnostní schránku, vysoušeč vlasů a koupelnu s vanou a sprchou. S krásným prostředím je pojí dřevěná terasa ideální k relaxaci. K dispozici jsou i propojené pokoje vhodné pro rodiny.

Naše zkušenosti

Jedná se o nádherný a špičkově vybavený maledivský ostrovní rezort, který je vhodný i pro tu nejnáročnější klientelu. Všechny již zmíněné přednosti podtrhuje ještě přátelský servis na nejvyšší úrovni.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky je připraven dětský klub a široká nabídka sportovních a zábavních aktivit.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Pro návštěvníky hotelu LUX South Ari Atol je připraveno 187 pokojů a vil. Hosté mají na výběr z luxusních, prostorných a vzdušných pokojů, vil a apartmá, které jsou rozesety podél pláže či se vznášejí nad hladinou oceánu a poskytují výjimečné vybavení, jež uspokojí i ty nejnáročnější.

Beach Pavilion (60 m2)

Základní typ ubytování v resortu LUX* South Ari Atoll. Ve vybavení pokoje hosté naleznou klimatizaci, stropní větrák, satelitní televizi s DVD přehrávačem, telefon, bezdrátové připojení k internetu, minibar, bezpečnostní schránku, vysoušeč vlasů a koupelnu s vanou a sprchou. S krásným okolním prostředím pokoje pojí dřevěná terasa ideální k relaxaci. V Beach Pavilion lze ubytovat 2 dospělé osoby a jedno dítě.

Beach Villa (95 m2)

Prostorné plážové vily nabízí svým hostům klimatizaci, stropní větrák, satelitní televizi s DVD přehrávačem, telefon, bezdrátové připojení k internetu, minibar, bezpečnostní schránku, vysoušeč vlasů a koupelnu s vanou a sprchou. S krásným okolním prostředím pokoje pojí dřevěná terasa ideální k relaxaci. V Beach Pavilion lze ubytovat 2 dospělé osoby a jedno dítě nebo 3 dospělé osoby.

Water Villa (98 m2)

Romantické ubytování nad hladinou oceánu. Ve vybavení vodních vil hosté naleznou klimatizaci, stropní větrák, satelitní televizi s DVD přehrávačem, telefon, bezdrátové připojení k internetu, minibar, bezpečnostní schránku, vysoušeč vlasů a koupelnu s vanou a sprchou. S krásným okolním prostředím pokoje pojí dřevěná terasa ideální k relaxaci. Ve vodní vile lze ubytovat 2 dospělé osoby a jedno dítě nebo 3 dospělé osoby.

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
67 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.