Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Lily Beach Resort & Spa

Překrásný resort Lily Beach Resort & Spa nacházející na ostrůvku Huvahendhoo je se svou zelení, bělostným pískem, tyrkysovým oceánem a platinum all inclusive programem skutečným rájem na Zemi. Návštěvníci do prvního okamžiku zapomenou na starosti všedních dní a ještě dlouho po návratu zpět budou na svůj pobyt vzpomínat.

Obecný popis

Lily Beach Resort & Spa *****

Luxusní pětihvězdičkový resort Lily Beach Resort & Spa na maledivském ostrůvku Huvahendhoo nabízí svým hostům 120 krásných vil a bungalovů různých kategorií, jedinečný platinum all inclusive koncept, čtyři restaurace, tři bary, spa s širokou nabídkou procedur, sportovní centrum s posilovnou, stolním tenisem, tenisovým kurtem, kurtem na plážový volejbal, hodiny jogy, zumby a cvičení v bazénu. Potápěčské centrum a bohaté možnosti vodních vodních i suchozemských aktivit.

Zábava

Pro hosty hotelu Lily Beach Resort & Spa jsou k dispozici 4 restaurace, 3 bary, spa lázně s širokou nabídkou procedur, sportovní centrum s posilovnou, stolním tenisem, tenisovým kurtem, kurtem na plážový volejbal, hodiny jogy, zumby a cvičení v bazénu. Potápěčské centrum a bohaté možnosti vodních vodních i suchozemských aktivit. Mezi množstvím možných zábavních aktivit na prvním místě stojí potápění s hned 50 místy vhodnými k potápění v okolí, dále pak musíme zmínit motorizované i nemotorizované vodní sporty, výlety po ostrovech, rybaření, šnorchlování, piknik na pláži, večerní zábavu s živou hudbou či relaxaci v lázních.

Pláž

Lily Beach Resort & Spa se nachází na nádherné pláži s bělostným pískem.

Poloha

Resort Lily Beach Resort & Spa se nachází na ostrově Huvahendhoo, jenž je součástí atolu Ari. Transfer z mezinárodního letiště v Malé zabere 25 minut letu hydroplánem.

Vybavení

Luxusní resort Lily Beach Resort & Spa nabízí svým hostům ubytování ve 120 vilách a bungalovech různých kategorií, čtyři tématické restaurace - hlavní restaurace Lily Maa s mezinárodní kuchyní, á la carte restaurace Tamarind se specialitami orientu a Indie, jedinečná japonská restaurace Teppanyaki, kde jídlo připravují přímo před očima návštěvníků a Les Turquoise D´Aqua perla mezi maledivskými restauracemi, 3 bary, dva bazény, sportovní centrum s posilovnou, centrum vodních sportů a potápění, osvětlený tenisový kurt, stolní tenis, plážový volejbal, kulečník, šipky a lázně nabízející moderní i tradiční masáže a jiné procedury. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Lily Beach Resort & Spa má pro své hosty připraveno 120 krásných vil a bungalovů různých kategorií. Jako základní typ ubytování nabízíme prostorné plážové vily (Beach Villa), které jsou vybaveny vlastní terasou s přímým vstupem na pláž. Všechny vily jsou vybaveny wifi, klimatizací, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem, kávovarem Nespresso a setem pro přípravu čaje a kávy.

Naše zkušenosti

Jedná se o vysoce hodnocený, luxusní resort s krásnou lokalitou a širokou nabídkou aktivit, mezi jehož veliké přednosti patří skutečně všezahrnující, all-inclusive, „platinum“ plán.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětský klub (Turtel Kids Club), který je určen pro děti ve věku od 3 do 12ti let a hotel zároveň připravuje různé programy pro děti v průběhu pobytu a speciální koutek s jídlem pro nejmenší v restauraci Lily Maa.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Lily Beach Resort & Spa má pro své hosty připraveno 120 krásných vil a bungalovů různých kategorií. Od plážových vil s přímým vstupem na písečnou pláž, přes nádherné vodní vily deluxe až po rodinné vily přizpůsobené pro rodiny s dětmi.

Beach Villa (68 m2)

Základní typ ubytování v tomto nádherném resortu. Prostorné plážové vily (Beach Villa) jsou vybaveny vlastní terasou s přímým vstupem na pláž. Všechny vily jsou vybaveny wifi, klimatizací, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem, kávovarem Nespresso a setem pro přípravu čaje a kávy.

Deluxe Water Villa (126 m2)

Nádherné vodní vily bohaté na prostor, které mají k dispozici privátní bazén. Všechny vily jsou vybaveny wifi, klimatizací, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem, kávovarem Nespresso a setem pro přípravu čaje a kávy.

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
67 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.