Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Kuramathi Island Resort

Jeden z nejlepších rodinných resortů na Maledivách se skrývá severně od atolu Ari, na malém atolu Rasdhoo. Nádherné pláže, tyrkysové moře a nebývalá velikost tohoto maledivského resortu zaujme na první pohled, hned na ten druhý to bude vynikající zázemí pro nejmenší návštěvníky a cestovatele. Kuramathi Island Resort je opravdovým pokladem pro každou rodinu, ať už s jedním či více ratolestmi.

Obecný popis

Kuramathi Island Resort ****

Příjemný čtyřhvězdičkový hotel Kuramathi Island Resort & SPA na atolu Rasdhoo nabízí svým hostům ubytování ve 360 vilách různých kategorií, 11 restaurací, 7 barů, kavárnu, zázemí pro provozování sportů na pláži či ve vodě a výborný dětský klub. Hotel Kuramathi Island Resort & Spa je vhodným místem jak pro aktivní páry, všem co touží po odpočinku, ale i pro rodiny s dětmi. Jelikož je resort velký každý má možnost najít si svůj vlastní prostor. Nádherné jsou procházky na písčitý konec ostrova při západu slunce.

Zábava

Pro hosty resortu Kuramathi Island Resort & SPA je k dispozici 8 tématických restaurací, 3 hlavní restaurace, 7 barů a kavárna pro zvláštní příležitosti restaurace za poplatek nachystají privátní večeři na pláži apod. Kuramathi SPA lázně s širokou nabídkou procedur s výběrem různých druhů olejů, kosmetika, manikura, pedikura, kadeřnictví a vodní odpočinkové zóny zvlášť pro muže a ženy s možností sauny, ochlazovacího bazénku, páry a dešťové sprchy. Bohatá nabídka vodních aktivit jako je šnorchlování (resort má k dispozici vlastní korálový útes), potápění se zázemím PADI/SSI, možnost plavání s mantami, windsurfing, katamarány, jízda na kajaku, parasailing, vodní lyže, wake boarding, výlety na lodích se skleněným dnem, jízda na banánu, denní rybaření na oceánu, výlety na katamaránech a rychlostních člunech, na lokální ostrovy apod. Sportovní centrum s posilovnou a tenisovým kurtem, bazén, jacuzzi a dva romantické infinity bazény. Večerní program zajistí živá hudba či promítání filmů na pláži.

Stravování

Ubytování v hotelu Kuramathi Island Resort & Spa je nabízeno s plnou penzí, all inclusive basic nebo all inclusive select.

All inclusive

All inclusive zahrnuje plnou penzi v bufetových restauracích Haruge, Malaafaiy nebo Farivalhu – restaurace je přidělena dle kategorie vily Odpolední káva nebo čaj (15:00 – 17:00) s drobným občerstvením podává Island Coffee Shop, Dhoni Bar nebo Farivalhu, pokmy vyjma all inclusive jsou v Island Coffee Shopu za poplatek Nápoje dostupné ve všech restauracích a barech*: rozlévané nealkoholické nápoje (Cola, Light Cola, Sprite, Fanta, Soda), rozlévané džusy (pomeranč, ananas, jablko) běžné značky alkoholických nápojů (whisky, gin, vodka) 3 druhy rozlévaného vína, pivo, koktejly* místní minerální voda čaj Earl Grey nebo ochucený, káva včetně kávových specialit (Espresso, Latte, Cappuccino) nealkoholické nápoje z minibaru a místní minerální voda – doplňované 1 x denně vybavení na šnorchlování a windsurfing na1 hod denně k zapůjčení v Aqua Sports & Fun centru, avšak lekce windsurfingu jsou za poplatek, hosté podepisují prohlášení za poplatek 18 USD před samostatným použitím 1 x výlet na sousední lokální ostrov Rasdhoo – nákupy suvenýrů 1 x sunset cruise *Šampaňské, lahvové víno a premiové značky nápojů a koktejly s nimi jsou za poplatek.

Pláž

Kuramathi Island Resort & SPA pěkná písečná pláž s hrubším žlutým pískem kolem celého ostrova.

Poloha

Kuramathi Island Resort & SPA je jedním z pěti ostrovů atolu Rasdhoo, který se nachází přibližně 20 minut letu hydroplánem od mezinárodního letiště v Malé nebo 2 hodiny jízdy rychločlunem . Během čekání na hydroplán si mohou hosté zpříjemnit čekání v Kuramati Lounge s bezplatným občerstvením a Wi-Fi.

Vybavení

Kuramathi Island Resort & SPA nabízí svým hostům ubytování ve 360 vilách různých kategorií, 3 hlavní restaurace dle kategorie vil, 8 tématických restaurací. Indickou kuchyni nabízí Tandoor Mahal, v restauraci Palm si vychutnáte středozemní kuchyni a domácí zmrzlinu, chutěmi Thajska je inspirována restaurace Siam Garden, mezinárodní kuchyni s širokou kolekcí vín naleznete v restauraci Duniye mezitím co restaurace Inguru nabízí lehké občerstvení po celý den a večeře v asijském fusion stylu, pro milovníky čerstvých ryb a mořských plodů bude ideální volbou restaurace The Reef, chuť pokrmů z grilu si užijete přímo na pláži v Island Barbeque a určitě nezapomenutelný zážitek z kulinářské show ve stylu teppanyaki si odnesete z restaurace Kobe, která se vznáší nad hladinou oceánu. Pro něco malého v průběhu celého dne se můžete stavit v Island Coffee shop s příjemným venkovním posezením. V resortu dále naleznete 7 barů, Kuramathi SPA, několik obchůdků, praní prádla, sportovní centrum, dětský klub, wifi, léčebné centrum s dekompresní komorou. Zajímavostí je Eco centrum, které získalo ocenění za svůj přínos pro životní prostředí. Pro zájemce o obnovení manželského slibu je nápomocen speciální tým pracovníků. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Kuramathi Island Resort & SPA má pro své hosty připraveno 360 vil různých kategorií: 12 zahradních vilek, 71 plážových vil, 33 plážových vil s jacuzzi, 35 superior plážových vil s jacuzzi, 31 deluxe plážových vil s jacuzzi, 35 dvouložnicových plážových domků, 50 vodních vil s jacuzzi, 30 deluxe vodních vil, 33 vodních vil s bazénem, 12 vil s bazénem, 16 thundi vodních vil s bazénem a 2 novomanželské plážové vily s bazénem. Jako základní typ ubytování nabízíme prostorné Garden Vily (45m2), které jsou vybaveny vlastní terasou s odpočinkovým sofa a nachází se uprostřed ostrova s krátkou docházkovou vzdáleností na pláž. Vila má polokrytou venkovní koupelnu s ručníky, osuškami a župany. Všechny vily jsou vybaveny klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, IDD telefonem, televizorem, DVD přehrávačem, nabíječkou na iPod, minibarem, konvicí nebo kávovarem na espresso a nabíjecí baterkou. Venku jsou k dispozici sluneční lehátka.

Naše zkušenosti

Velmi příjemný resort, vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. Nádherná příroda, super šnorchlování. Velkým zážitkem je krmení rejnoků, které probíhá každý večer u mola. Určitě můžeme doporučit.

Pro děti

Kuramathi Island Resort & SPA patří mezi nejlepší rodinné resorty na Maledivách. Dětský bazén. Děti mají zázemí v dětském klubu „Bageecha“ což v překladu znamená park nebo zahrada. Otevřeno je denně od 8:30 do 17:00. Vítány jsou děti ve věku 3 – 12 let. Pro každou věkovou kategorii je připravená specifická aktivita např. procházka po ostrově, hledání pokladu, hry na pláži, studijní programy o mořském životě ve spolupráci s Eco centrem, programy související s různými svátky a oslavami. Za poplatek je možno využít služby dětského klubu i v čase od 17:00 do 22:00. Rodiče si mohou prohlédnout fotografie na stránkách Facebooku hotelu. Program klubu je na místě vyvěšen. Bageecha Kids club má zázemí o velikosti 300 m2, ve tvaru tradiční lodi dhoni, vnitřní hernu, jídelnu s malou kuchyní, kde kapitán a jeho posádka servíruje obědy. Herna pro maličké piráty do 3 let s dohledem posádky. Hlídání dětí do 3 let na vyžádání za poplatek. Bageecha má také velký venkovní prostor s vybavením jako velrybí houpačka, klouzačka, tělocvična, pískoviště, prostor na barbeque a sportoviště, kde lze hrát badminton, rugby, fotbal, stolní tenis, baseball a basketbal.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Kuramathi Island Resort & SPA má pro své hosty připraveno 360 vil různých kategorií: 12 zahradních vilek, 71 plážových vil, 33 plážových vil s jacuzzi, 35 superior plážových vil s jacuzzi, 31 deluxe plážových vil s jacuzzi, 35 dvouložnicových plážových domků, 50 vodních vil s jacuzzi, 30 deluxe vodních vil, 33 vodních vil s bazénem, 12 vil s bazénem, 16 thundi vodních vil s bazénem a 2 novomanželské plážové vily s bazénem.

Beach Villa (70 m2)

Prostorné Beach Vily mají k dispozici vlastní terasu s odpočinkovým sofa a nachází se mezi zelení jen pár kroků od pláže. Vila má polokrytou venkovní koupelnu s ručníky, osuškami a župany. Všechny vily jsou vybaveny klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, IDD telefonem, televizorem, DVD přehrávačem, nabíječkou na iPod, minibarem, konvicí nebo kávovarem na espresso.

Beach Villa s jacuzzi (90 m2)

Beach Vily s jacuzzi nabízí stejné vybavení jako Beach Vily, ale jak je již z názvu patrné mají k dispozici vlastní jacuzzi, které pohodlí svých návštěvníků může posunout na další úroveň, dále jsou vybaveny vlastní terasou s odpočinkovým sofa a nachází se mezi zelení jen pár kroků od pláže. Vila má polokrytou venkovní koupelnu s ručníky, osuškami a župany. Všechny vily jsou vybaveny klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, IDD telefonem, televizorem, DVD přehrávačem, nabíječkou na iPod, minibarem, konvicí nebo kávovarem na espresso.

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
86 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.