Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Holiday Island Resort

V tyrkysových vodách Indického oceánu se nachází jeden z Čechy nejnavštěvovanějších resortů na Maledivách. Léty prověřený Holiday Island. Tento jednoduchý resort je oblíbený díky své přátelské atmosféře a příznivé ceně, díky které často slouží jako první zkušenost s dovolenou na Maledivách.

Obecný popis

Holiday Island Resort ***

Jednoduchý resort Holiday Island bude díky přátelské atmosféře a nádhernému prostředí vyhovovat návštěvníkům, kteří netouží po luxusu,ale přesto chtějí vyzkoušet exotickou dovolenou v tomto tropickém ráji. Svým hostům nabízí ubytování ve 142 pokojích typu superior beach bungalow. Obklopuje ho azurové moře a bílá písečná pláž. Ve volném čase lze vyzkoušet vodní a plážové sporty či relaxovat v Aramu SPA.

Zábava

Pro hosty Holiday Island Resort & SPA je k dispozici hlavní restaurace, kavárna, hlavní bar a plážový bar, potápěčské centrum PADI, windsurfing, katamarány, kanoe, vodní lyže, jízda na banánu, fun tubing, kneeboard,wake board, jet ski, široká nabídka výletů (poznávání ostrovů, šnorchlování a barbeque během výletů, návštěva neobydleného ostrova, ranní i noční rybaření, výlet lodí s proskleným dnem, potápění za žralokem obrovským, ap.), hudební večery, maledivské kulturní show (Boduberu), karaoke večery, volejbal, biliard, tenis, badminton, stolní tenis, posilovna. Relaxovat můžete v Aramu SPA s nabídkou různých masáží, tělových i obličejových procedur, saunou, párou, jacuzzi a manikúrou a pedikúrou. Holiday Island Resort & SPA je hned vedle Sun Islandu Resort & SPA a mezi oběma resorty jezdí 2-3 denně člun, takže hosté mohou navštívit i sousední resort.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s polopenzí. Za příplatek možnost plné penze s rozlévanou vodou zdarma nebo all inclusive.

All inclusive

Za příplatek je možnost stravování formou all inclusive, které zahrnuje plnou penzi, nealkoholické rozlévané nápoje, rozlévané džusy, balenou vodu, běžné značky alkoholických nápojů (whisky, gin, vodka), rozlévané stolní víno a pivo. Klasická káva – speciální druhy káv (espresso, cappuccino a další) za příplatek. V ceně jsou dále zahrnuty plážové aktivity (volejbal, šnorchlování), tenis (bez nočního osvětlení). Při pobytu nad 6 nocí je možnost jedenkrát během pobytu využít nabídky nočního rybaření. All inclusive bar je otevřen od 10:00 do 01:00 h. Nealko minibar doplňovaný 1 x denně (2x Coca Cola 300 ml, 2x Sprite 300 ml, 2x soda). V menu jsou vždy označeny prémiové značky nápojů a koktejlů za příplatek.

Pláž

Holiday Island Resort & Spa obklopuje příjemná pláž s bílým pískem.

Poloha

Holiday Island Resort & SPA se nachází na jižním okraji Ari atolu, 112 km od mezinárodního letiště Male, transfer vnitrostátním letem trvá 17 min + přibližně 10 minutová jízda člunem na resort.

Vybavení

Holiday Island Resort & SPA nabízí svým hostům ubytování ve 142 pokojích typu superior beach bungalow. K dispozici je hlavní restaurace, kavárna Coffee Shop, hlavní bar, bar na pláži, obchod se suvenýry, zlatnictví, lékař, posilovna, Aramu SPA, tenisové, badmintonové a volejbalové kurty, stolní tenis, biliard, centrum vodních sportů, potápěčská škola PADI, administrativní výpomoc, prádelna. Wi-Fi zdarma v hlavním baru.V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

V resortu Holiday Island Resort & SPA se nachází 142 pokojů. Všechny superior beach bungalovy mají privátní terasu s výhledem na Indický oceán a jsou vybaveny konferenčním stolkem s křesly, klimatizací, větrákem, vanou, bidetem, venkovní sprchou, vysoušečem vlasů, IDD telefonem, minibarem, televizí se satelitními programy, trezorem a kávovarem. Hosté mají k dispozici osušky a lehátka na pláži. 24 hodinová pokojová služba za poplatek. Zdarma lahev vody 500 ml na osobu a den.

Naše zkušenosti

Jednoduchý avšak velice příjemný resort, který i přes své stáří patří díky příznivé ceně mezi velice oblíbené resorty.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

V resortu Holiday Island Resort & SPA se nachází 142 plážových bungalovů Superior, které mají privátní terasu a výhled na tyrkysové vody Indického oceánu.

Superior Beach Bungalow (25 m2)

V základním vybavení bungalovů, které mají privátní terasu s výhledem na Indický oceán patří konferenční stolek s křesly, klimatizace, větrák, vana, bidet, venkovní sprcha, vysoušeč vlasů, IDD telefon, minibar, televize se satelitními programy, trezor a kávovar. V Superior Beach Bungalow lze ubytovat 2 dospělé osoby a 1 dítě mladší 12ti let nebo 3 dospělé osoby.

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
86 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.