Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Diamonds Thudufushi

Na západním cípu atolu Ari se nachází příjemný čtyřhvězdičkový resort Diamonds Thudufushi, který láká své hosty na nezapomenutelnou dovolenou v pozemském ráji. Elegantní plážové bungalovy, luxusní vodní vily, program all inclusive a špičkové wellness centrum jsou jen střípky toho co tento resort nabízí.

Obecný popis

Diamonds Thudufushi *****

Čtyřhvězdičkový resort Diamonds Thudufushi na západním cípu atolu Ari nabízí svým hostům ubytování v 70ti bungalovech a vilách, 5 tématických restaurací, all inclusive koncept, Wi-Fi, knihovnu, směnárnu, wellness centrum, boutique, posilovnu, centrum vodních sportů a dětský koutek.

Zábava

Pro hosty hotelu Diamonds Thudufushi je k dispozici 5 tématických restaurací, centrum vodních sportů s bohatou nabídkou aktivit jako je windsurfing, vodní lyže, wakeboarding, šnorchlování ap. Dále je k dispozici wellness centrum s širokou nabídkou procedur, kurty na plážový volejbal, hodiny jógy a pilates a nabídka exkurzí.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s all inclusive.

Pláž

Kolem celého ostrova se táhne nádherná pláž s bílým pískem.

Poloha

Resort Diamonds Thudufushi se nachází na západním cípu jižního Ari Atolu přibližně 25 minut letu z mezinárodního letiště v Male hydroplánem.

Vybavení

Čtyřhvězdičkový resort Diamonds Thudufushi nabízí 70 bungalovů a vil různých kategorií, 5 tématických restaurací - hlavní restauraci Maakana, restauraci Aqua nacházející se nad hladinou oceánu, maledivskou restauraci Farivalhu, japonskou restaurci Thila a na mořské speciality zaměřenou restauraci Kakuni, spa a wellness centrum s širokou nabídkou relaxačních procedur, centrum vodních sportů, knihovnu, směnárnu a dětský koutek. V restauraci lze platit platebními kartami.

Ubytování

Hotel má pro své hosty připraveno 70 bungalovů, apartmán a vil, které jsou rozděleny do několika kategorií. Od prostorných plážových bungalovů s přímým vstupem na nádhernou pláž s bílým pískem, přes romantické vodní vily tyčící se nad tyrkysovou hladinou Indického oceánu až po luxusní dvouložnicové vodní vily.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětský klub.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Příjemné ubytování v panenské přírodě, které je rozděleno do několika kategorií. Od prostorných plážových bungalovů s přímým vstupem na nádhernou pláž s bílým pískem až po romantické vodní vily tyčící se nad tyrkysovou hladinou Indického oceánu.

Beach Bungalow (35 m2)

Příjemné plážové bungalovy se soukromou terasou a přímým vstupem na panenskou pláž omývanou tyrkysovými vodami Indického oceánu. Všechny bungalovy jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, TV/SAT, telefonem, trezorem, kávovarem Espresso, minibarem a prostornou koupelnou s venkovní sprchou.

Water Villa (60 m2)

Romantické vodní vily nacházející nad hladinou Indického oceánu nabízí prostornou terasu s přímým vstupem do teplých vod oceánu. Všechny vily jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje, TV/SAT, trezorem, Wi-Fi a prostornou koupelnou s privátním vstupem na terasu.

Počasí tento měsíc
32 °C Polojasno
30 °C Teplota vody
192 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Diamonds Thudufushi*****


Video


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.