Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Diamonds Athuruga

Elegantní plážové bungalovy, prostorné apartmány a nádherné vodní vily zračící se na tyrkysové hladině Indického oceánu vítají při příjezdu své hosty. Luxusní tropický ráj pouhých 25 minut letu od mezinárodního letiště v Malé je dokonalým únikem od všednosti běžných dnů.

Obecný popis

Diamonds Athuruga *****

Elegantní pětihvězdičkový resort na atolu Ari má pro své hosty připraveno 70 bungalovů a vil rozdělených do několika kategorií, 5 restaurací, 3 bary, wellness centrum Serena Spa s širokou nabídkou procedur, boutique, umělecká galerie, bohatá nabídka výletů, služba prádelny, centrum vodních sportů, kurty na plážový volejbal, hodiny jógy a pilates a PADI potápěčské centrum s vybavením Nitrox.

Zábava

Kromě objevování podmořského světa formou potápění či šnorchlování si hosté hotelu mohou užit širokou nabídku vodních sportů jako jsou například windsurfing nebo kanoe. Dále jsou k dispozici kurty na plážový volejbal, široká nabídka exkurzí, wellness centrum s bohatým výběrem relaxačních procedur a pět restaurací a tři bary.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s all inclusive.

Pláž

Nádherná pláž s bílým pískem se táhne kolem celého ostrova.

Poloha

Diamonds Athuruga se nachází na atolu Ari přibližně 25 minut letu hydroplánem od mezinárodního letiště v Malé.

Vybavení

Pětihvězdičkový resort Diamonds Athuruga má pro své hosty připraveno 70 bungalovů a vil rozdělených do několika kategorií, 5 restaurací, 3 bary, wellness centrum Serena Spa, boutique, uměleckou galerii, prádelnu, směnárnu, centrum vodních sportů, kurty na plážový volejbal, hodiny jógy a pilates a PADI potápěčské centrum s vybavením Nitrox. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Diamonds Athuruga má k dispozici celkem 70 ubytovacích jednotek, které jsou rozděleny do několika kategorií. Od základních plážových bungalovů, přes plážové junior suity až po romantické vodní vily s jacuzzi či bez.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Diamonds Athuruga má pro své hosty připraveno 31 plážových bungalovů, 16 plážových junior suit, 14 vodních vil, 7 vodních vil s jacuzzi a 2 dvouložnicové vodní vily. Všechny jsou zařizeny ve světlých barvách s elegantními italským dekorem a vybaveny moderními technologiemi.

Beach Bungalow (35 m2)

Základní typ ubytování s privátním terasou. Všechny bungalovy jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, TV/SAT, telefonem, trezorem, minibarem a prostornou koupelnou s venkovní sprchou.

Water Villa (60 m2)

Romantické vodní vily se nachází nad hladinou Indického oceánu a nabízí prostornou terasu s přímým vstupem do teplých vod oceánu. Všechny vily jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, postelí velikosti King, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje, kávovarem Espresso, TV/SAT, trezorem, Wi-Fi a prostornou koupelnou s přímým vstupem na terasu.

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
67 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.