Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Diamonds Athuruga

Elegantní plážové bungalovy, prostorné apartmány a nádherné vodní vily zračící se na tyrkysové hladině Indického oceánu vítají při příjezdu své hosty. Luxusní tropický ráj pouhých 25 minut letu od mezinárodního letiště v Malé je dokonalým únikem od všednosti běžných dnů.

Obecný popis

Diamonds Athuruga *****

Elegantní pětihvězdičkový resort na atolu Ari má pro své hosty připraveno 70 bungalovů a vil rozdělených do několika kategorií, 5 restaurací, 3 bary, wellness centrum Serena Spa s širokou nabídkou procedur, boutique, umělecká galerie, bohatá nabídka výletů, služba prádelny, centrum vodních sportů, kurty na plážový volejbal, hodiny jógy a pilates a PADI potápěčské centrum s vybavením Nitrox.

Zábava

Kromě objevování podmořského světa formou potápění či šnorchlování si hosté hotelu mohou užit širokou nabídku vodních sportů jako jsou například windsurfing nebo kanoe. Dále jsou k dispozici kurty na plážový volejbal, široká nabídka exkurzí, wellness centrum s bohatým výběrem relaxačních procedur a pět restaurací a tři bary.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s all inclusive.

Pláž

Nádherná pláž s bílým pískem se táhne kolem celého ostrova.

Poloha

Diamonds Athuruga se nachází na atolu Ari přibližně 25 minut letu hydroplánem od mezinárodního letiště v Malé.

Vybavení

Pětihvězdičkový resort Diamonds Athuruga má pro své hosty připraveno 70 bungalovů a vil rozdělených do několika kategorií, 5 restaurací, 3 bary, wellness centrum Serena Spa, boutique, uměleckou galerii, prádelnu, směnárnu, centrum vodních sportů, kurty na plážový volejbal, hodiny jógy a pilates a PADI potápěčské centrum s vybavením Nitrox. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Diamonds Athuruga má k dispozici celkem 70 ubytovacích jednotek, které jsou rozděleny do několika kategorií. Od základních plážových bungalovů, přes plážové junior suity až po romantické vodní vily s jacuzzi či bez.

Konfigurace pobytu

Odlet

Vyberte datum :

Délka pobytu

Pokoj

Stravování

Vyhledat

Výsledky hledání  

Termín Dnů Nocí Odlet Dospělý Dítě
Pokoje

Kategorie pokojů

Diamonds Athuruga má pro své hosty připraveno 31 plážových bungalovů, 16 plážových junior suit, 14 vodních vil, 7 vodních vil s jacuzzi a 2 dvouložnicové vodní vily. Všechny jsou zařizeny ve světlých barvách s elegantními italským dekorem a vybaveny moderními technologiemi.

Beach Bungalow (35 m2)

Základní typ ubytování s privátním terasou. Všechny bungalovy jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, TV/SAT, telefonem, trezorem, minibarem a prostornou koupelnou s venkovní sprchou.

Water Villa (60 m2)

Romantické vodní vily se nachází nad hladinou Indického oceánu a nabízí prostornou terasu s přímým vstupem do teplých vod oceánu. Všechny vily jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, postelí velikosti King, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje, kávovarem Espresso, TV/SAT, trezorem, Wi-Fi a prostornou koupelnou s přímým vstupem na terasu.

Počasí tento měsíc
31 °C Slunečno
29 °C Teplota vody
155 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.