Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Constance Moofushi Resort

Nádherný all inclusive resort Constance Moofushi patřící do stejnojmenné sítě luxusních hotelů Constance je ideální místem pro návštěvníky, kteří hledají klid, služby na vysoké úrovni a atmosféru klidného, rodinného resortu. Kvalitní gastronomie, bělostné pláže a tyrkysové moře v kontrastu s modrou oblohou zanechají nesmazatelnou stopu v paměti každého návštěvníka.

Obecný popis

Constance Moofushi Resort *****

All inclusive resort Constance Moofushi se nachází v tropickém ráji na jedné z nejlepších potápěčských adres Malediv. V ideální kombinaci se zde snoubí nádherná, pohádková lokalita a nejvyšší kvalita ubytování a služeb luxusního hotelu. Hosté se mohou těšit na plážové nebo vodní vily, dvě restaurace a dva bary, lázeňské centrum a báječné podmínky pro vodní sporty.

Zábava

Pro hosty hotelu Constance Moofushi jsou k dispzici 2 restaurace a 2 bary, široká nabídka fakultativních výletů, od romantických plaveb při západu slunce, přes pozorování delfínů, noční rybaření nebo návštěvy okolních vesnic, až po úžasné potápění a šnorchlování. Hosté se také samozřejmě mohou věnovat rozmanitým vodním sportům, cvičit fitness, hrát plážový volejbal, relaxovat při masáži nebo si jen tak užívat krásy této prosluněné lokality.

All inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, jednou za pobyt možnost večeře v á la carte restauraci (při pobytu minimálně 7 nocí), značkové alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje (10.00–01.00 hod.), nápoje v minibaru (víno, pivo, nealkoholické nápoje – minibar doplňován 1x denně), odpolední čaj (16.30–17.30 hod.), vybavení na šnorchlování, jednou za pobyt výlet člunem dhoni (cca 1,5 hod.), fitness, nemotorizované vodní sporty, 1 úvodní ponor v bazénu (nutná rezervace v Bluetribe Diving Centre), vojejbal, šlapadla, kajak. Nápoje konzumované mimo uvedené hodiny a během výletů jsou za poplatek, čerstvé džusy a značkový alkohol nejsou součástí all inclusive

Pláž

Krásná pláž s bílým pískem obklopuje ostrov ze všech stran.

Poloha

Resort Constance Moofushi se nachází v jižní části atolu Ari vzdáleného přibližně 30 minut letu hydroplánem z mezinárodního letiště.

Vybavení

Resort Constance Moofushi nabízí svým hostům ubytování ve 110 vilách různých kategorií, dvojici restaurací - hlavní restauraci Manta, kde se připravují místní i mezinárodní speciality a á la carte plážovou restauraci Alizée s grilovanými specialitami, dva bary, které jsou místem klidného a příjemného posezení, bazén, spa centrum nabízející pestrou nabídku procedur, jóga pavilon, posilovnu, centrum vodních sportů, společenskou místnost, butik a prádelnu. V resortu lze platit platebními kartami.

Ubytování

Constance Moofushi má pro své hosty připraveno 110 vil různých kategorií. Mezi jejich vybavení patří klimatizace, stropní větrák, televize, DVD přehrávač, bezdrátové připojení k internetu, telefon, minibar, bezpečnostní schránka, varná konvice, vysoušeč vlasů, obývací prostor a dřevěná terasa. K dispozici je také exkluzivní varianta u obzvláště prostorných vodních vil typu Senior, které se mohou pochlubit navíc venkovní vanou a houpací sítí.

Naše zkušenosti

Příjemný resort s rodinnou atmosférou, kteří si užijí jak rodiny s dětmi, tak zamilované páry.

Pro děti

Rodiny s dětmi mohou využít službu hlídání dětí.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Constance Moofushi má pro své hosty připraveno 110 vil různých kategorií. Od nádherných vil umístěných na pláži přes romantické vodní vily až po exkluzivní vodní vily typu Senior, které se mohou pochlubit navíc venkovní vanou a houpací sítí.

Beach Villa (57 m2)

Základní typ ubytování v Constance Moofushi Resort. Plážové vily mají k dispozici vlastní terasu. Všechny vily jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, televizí, DVD přehrávačem, Wi-Fi, telefonem, minibarem, bezpečnostní schránkou, vysoušečem vlasů a setem pro přípravu kávy a čaje. V plážových vilách lze ubytovat 2 dospělé osoby a dítě mladší 12ti let.

Water Villa (66 m2)

Nádherné ubytování nad hladinou oceánu v Constance Moofushi Resort. Vodní vily mají k dispozici vlastní terasu. Všechny vily jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, televizí, DVD přehrávačem, Wi-Fi, telefonem, minibarem, bezpečnostní schránkou, vysoušečem vlasů a setem pro přípravu kávy a čaje. V plážových vilách lze ubytovat 2 dospělé osoby a dítě mladší 12ti let.

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
86 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.