Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Constance Halaveli Resort

Jedinečný resort Constance Halaveli najdeme na pohádkovém tropickém ostrově, který se vznáší v Indickém oceánu ve tvaru tradiční maledivské lodi dhoni. Zelené listoví palem ostře kontrastuje s bílým pískem a modří okolní vody a vytváří tak místo, kde jako by se zastavil čas.

Obecný popis

Constance Halaveli Resort *****

Luxusní pětihvězdičkový resort Constance Halaveli, který se nachází v severní části atolu Ari, nabízí svým hostům ubytování v 86 nádherných plážových a vodních vilách, několik restaurací a barů, lázeňské centrum, skvělé podmínky pro provozování vodních i suchozemských sportů a pestrá nabídka aktivit pro děti.

Zábava

Pro hosty Constance Halaveli Resortu jsou připraveny nezapomenutelné aktivity, jako jsou romantické výlety po okolních ostrovech, plavby při západu slunce, výlety za delfíny, noční rybaření nebo třeba potápění a šnorchlování u místních korálů. Návštěvníci se mohou věnovat i rozmanitým vodním sportům, plážovým aktivitám, cvičit fitness či si jen tak užívat tropického ráje. K dispozici jsou kurty na plážový volejbal, plážový fotbal, badminton, stůl na stolní tenis a lekce jógy. Resort má své lázeňské centrum “ U Spa by Constance “, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky procedur nebo si zajít do sauny či páry.

Stravování

Snídaně, polopenze či all inclusive.

Pláž

Tento úžasný resort leží na krásné, sněhobílé písčité pláži, která se táhne kolem celého ostrova.

Poloha

Constance Halaveli Resort se nachází v severní části atolu Ari vzdáleného 25 minut letu hydroplánem od mezinárodního letiště nebo 75 minut jízdy motorovým člunem.

Vybavení

V Constance Halaveli resortu je k uspokojení chuťových pohárků hostů připravena hlavní bufetová restaurace Jahaz, podávající mezinárodní kuchyni, doplněná o restauraci Jing s obsluhou, která servíruje nápaditá fusion jídla, plážový gril a sushi bar. K posezení u skleničky lákají dva bary s příjemnou atmosférou. Další vybavení resortu zahrnuje plavecký bazén, tenisový kurt, fitness centrum, lázeňské centrum se saunou a vířivkou nabízející bohatou nabídku masáží a dalších procedur, potápěčské centrum, lékaře, lékárnu, televizní místnost, prádelnu nebo dvojici butiků.

Ubytování

Nad tyrkysovou lagunou resortu Constance Halaveli se sklání 86 nádherných plážových a vodních vil. Jako základní typ ubytování nabízíme vodní vilky. Všechny vily jsou zařízené s použitím ušlechtilého dřeva a mramoru a na ploše minimálně 100 m2 nabízejí exkluzivní vybavení jako je soukromý bazének, terasa na opalování, klimatizace, satelitní televize, DVD přehrávač, bezdrátový přístup k internetu, telefon, minibar, lednička na vína, varná konvice, bezpečnostní schránka, psací stůl nebo sedací prostor. K dispozici jsou plážové a vodní vily pro dvě osoby (s možností přistýlky), ale také prostorné rodinné vily až pro pětičlennou rodinu.

Naše zkušenosti

Jedinečné místo pro klidnou dovolenou, která se vám do paměti zapíše na celý život. Krásu ostrova podtrhují výborné služby resortu.

Pro děti

Nejmenší hosté se mohou těšit na dětský klub s četnými animačními aktivitami, dětským bazénem, hernou s videohrami a uměleckým kroužkem.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Nad tyrkysovou lagunou resortu Constance Halaveli se sklání 86 nádherných plážových a vodních vil. Jako základní typ ubytování nabízíme vodní vily se soukromým bazénem a prostornou terasou, Pro zamilované páry jsou k dispozici plážové vily a pro větší rodiny má resort připraveny prostorné rodinné vily, které ubytují až pětičlennou rodinu.

Vodní vila (100 m2)

Základní typ ubytování v resortu Constance Halaveli. Všechny vily jsou zařízené s použitím ušlechtilého dřeva a mramoru a na ploše minimálně 100 m2 nabízejí exkluzivní vybavení jako je soukromý bazének, terasa na opalování, klimatizace, satelitní televize, DVD přehrávač, bezdrátový přístup k internetu, telefon, minibar, lednička na vína, varná konvice, bezpečnostní schránka, psací stůl nebo sedací prostor. Ve vodních vilách lze ubytovat až 2 dospělé osoby a jedno dítě mladší 12ti let.

Beach Villa (350 m2)

Velmi prostorné plážové vily ocení primárně zamilované páry hledající soukromí. Všechny vily nabízejí exkluzivní vybavení jako je soukromý bazének, terasa na opalování, klimatizace, satelitní televize, DVD přehrávač, bezdrátový přístup k internetu, telefon, minibar, lednička na vína, varná konvice, bezpečnostní schránka, psací stůl nebo sedací prostor. V plážových vilách lze ubytovat až 2 dospělé osoby a dítě mladší 2 let.

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
67 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.