Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Shangri-La's Villingili Resort & Spa

Dokonalý resort Shangri-La´s Villingili Resort & Spa je definicí luxusu, místem, kde jsou všechny zážitky přizpůsobeny vášním návštěvníků, kteří se mohou strávit svůj únik za hranice reality v jedné ze soukromých vil nacházejících se nad vrcholy smaragdově zelené džungle nebo na tyrkysovém pobřeží omývaném Indickým oceánem. Luxusní prostory skýtají ideální útočiště pro zamilované páry, ale i celé rodiny. Shangri-La´s Villingili Resort & Spa je resortem, odkud se již nebudete chtít vrátit a navždy na pobyt zde budete s láskou vzpomínat.

Obecný popis

Shangri-La's Villingili Resort & Spa *****

Luxusní tropický resort Shangri-La’s Villingili Resort & Spa se rozprostírá na 3 kilometry dlouhém maledivském ostrově Villingili, jež je součástí atolu Addu nacházejícího se jižně od rovníku. Zde se budete cítit jednoduše jako v ráji! Resort je prodchnut idylickou atmosférou, kterou vytváří bujná tropická zeleň, korálový útes a mystické vody Indického oceánu. Prostorných 132 různých typů vil navržených v butikovém stylu příjemně překvapí svým vkusným moderním designem a lokalita nadchne hosty nádhernými písčitými plážemi a průzračně čistými lagunami. Na hosty zde čekají také tři vynikající restaurace, 2 bary a M- Lounge, 9ti jamkové golfové hřiště, lázně CHI The SPA, dětský klub a výborné podmínky pro vodní sporty a potápění.

Zábava

Pro hosty hotelu Shangri-La’s Villingili Resort & Spa jsou k dispozici 3 restaurace, 2 bary a M-Lounge, spa lázně CHI The Spa s širokou nabídkou procedur pro zklidnění těla i ducha, bohatá nabídka vodních sportů a ideální podmínky pro šnorchlování či potápění nadchnou milovníky podmořského světa. Malé i velké hosty jistě nadchne atraktivní plavba za delfíny, procházka džunglí nebo noční rybaření. V resortu Shangri-La´s Villingili nechybí ani zábavní centrum zpříjemňující pobyt na tomto okouzlujícím ostrově. Hosté mají možnost zahrát si golf na devítijamkovém hřišti o délce 1.111 yardů. Shangri-La's Villingili Resort & Spa byl prvním resortem na Maledivách, který začal nabízet golfistům možnost vychutnat si příjemnou rekreační hru v tropickém prostředí s úžasnými výhledy na oceán.

Pláž

Hosté se mohou těšit na dva kilometry dlouhou pláž s bílým pískem, který ostře kontrastuje s azurovými vodami oceánu a jasně modrou oblohou.

Poloha

Hotel Shangri-La´s Villingili Resort & Spa se nachází na ostrově Villingili, jež je součástí atolu Addu. Lze se na něj dostat z letiště Gan Airport na Addu atolu, které je vzdáleno pouze 8 minut jízdy lodí. Let z mezinárodního letiště v hlavním městě Malé trvá 70 minut, zajímavostí je, že při tomto letu překročíte rovník!

Vybavení

Luxusní resort Shangri-La’s Villingili Resort & Spa nabízí svým hostům ubytování ve 132 vilách různých kategorií se službou IT butlera. V resortu jsou tři restaurace. Mezinárodní kuchyni naleznete v Javvu, Dr. Ali´s nabízí asijské, indické, kantonské a vietnamské speciality a restaurace Fashala se specializuje na čerstvé ryby a plody moře. Příjemné osvěžení a odpočinek skýtají bary Endheri, Manzaru a M-Lounge. Venkovní bazén, lázně CHI The Spa s pavilonem pro jógu a parní lázní nabízející asijské masáže a ajurvédské procedury, kadeřnictví a kosmetika. Dále lze využít dva tenisové kurty, posilovnu nebo centrum vodních sportů a potápění. K dispozici je hostům také business centrum poskytující přístup na internet, sekretářské a kurýrní služby, kopírování, fax a další vybavení. Pro milovníky golfu je k dispozici 9-ti jamkové golfové hřiště. V hotelu lze platit kreditními kartami nebo využít směnárnu. Pro případ potřeby je k dispozici doktor na telefonu a na resortu se nachází dekompresní komora. Pro zájemce o neoficiální svatební obřad slouží speciální pavilonek, za poplatek lze objednat fotografa. Zájemci o přírodu se mohou dozvědět zajímavé informace v místním Eco centru.

Ubytování

V resortu Shangri-La’s Villingili Resort & Spa se nachází 132 poklidných exkluzivních vil, které jsou vystavěny v současném asijském stylu s blízkovýchodními a indickými vlivy a nabízejí plný komfort. Hosté mají na výběr z osmi odlišných typů ubytování. Možnosti zahrnují vodní a plážové vily, stejně jako vily s vlastním bazénem či vily v korunách stromů. Všechny kromě báječné vyhlídky a terasy se sedací soupravou nabízejí klimatizaci, 40ti palcovou LCD televizi, DVD přehrávač, IDD telefon s hlasovou schránkou, iPod přípojku, zdarma vysokorychlostní připojení k internetu, bezpečnostní schránku, Nespresso kávovar, minibar, a koupelnu s luxusní vanou a vnitřní i venkovní sprchou. Jako základní typ ubytování nabízíme vilu s bazénem. Všechny vilky mají k dispozici jízdní kolo a šnorchlovací set.

Naše zkušenosti

Jedná se o exkluzivní maledivský resort, který se nachází v překrásné lokalitě a nabízí skutečně luxusní ubytování a vynikající služby.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětský klub Cool Zone, který je určen pro děti ve věku od 4 do 12ti let. Kromě zajímavých hraček jsou připraveny i různé zábavní a vzdělávací aktivity, díky kterým si děti odvážejí z dovolené spoustu skvělých zážitků. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí za poplatek.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

V resortu Shangri-La’s Villingili Resort & Spa se nachází 132 poklidných, exkluzivních vil, které jsou vystavěny v současném asijském stylu s blízkovýchodními a indickými vlivy a nabízejí svým hostům plný komfort. Hosté mají na výběr z několika typů ubytování. Od prostorných vil se soukromým bazénem, přes romantické vodní vily až po víceložnicové vily pro nejnáročnější klientelu.

Tree House Villa (231 m2)

Jedinečná vila jejíž terasa se soukromým bazénem se nachází v úrovni korun tropických stromů, které celou vilu obklopují a přes něž se naskýtá jedinečný výhled na Indický oceán. V základním vybavení těchto prostorných vil naleznete wifi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. V Pool vilách lze ubytovat 2 dospělé osoby a dvě děti mladší 12ti let nebo 3 dospělé osoby.

Ocean View Villa with Pool (133 m2)

Základní typ ubytování v resortu Shangri-La´s Villingili. Pool Vily jsou vybaveny vlastní terasou a soukromým bazénem. V základním vybavení pokoje naleznete wifi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. V Pool vilách lze ubytovat 2 dospělé osoby a dvě děti mladší 12ti let nebo 3 dospělé osoby.

Sunset Over Water Villa (166 m2)

Romantické vodní vily tyčící se nad tyrkysovými vodami Indického oceánu si zamilujete od prvního okamžiku. Vodní vily jsou vybaveny soukromou terasou a venkovní sprchou. V základním vybavení pokoje naleznete wifi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. Ve vodních vilách lze ubytovat 2 dospělé osoby a dvě děti mladší 12ti let nebo 3 dospělé osoby.

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
30 °C Teplota vody
23 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.