Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Shangri-La's Villingili Resort & Spa

Dokonalý resort Shangri-La´s Villingili Resort & Spa je definicí luxusu, místem, kde jsou všechny zážitky přizpůsobeny vášním návštěvníků, kteří se mohou strávit svůj únik za hranice reality v jedné ze soukromých vil nacházejících se nad vrcholy smaragdově zelené džungle nebo na tyrkysovém pobřeží omývaném Indickým oceánem. Luxusní prostory skýtají ideální útočiště pro zamilované páry, ale i celé rodiny. Shangri-La´s Villingili Resort & Spa je resortem, odkud se již nebudete chtít vrátit a navždy na pobyt zde budete s láskou vzpomínat.

Obecný popis

Shangri-La's Villingili Resort & Spa ******

Luxusní tropický resort Shangri-La’s Villingili Resort & Spa se rozprostírá na 3 kilometry dlouhém maledivském ostrově Villingili, jež je součástí atolu Addu nacházejícího se jižně od rovníku. Zde se budete cítit jednoduše jako v ráji! Resort je prodchnut idylickou atmosférou, kterou vytváří bujná tropická zeleň, korálový útes a mystické vody Indického oceánu. Prostorných 132 různých typů vil navržených v butikovém stylu příjemně překvapí svým vkusným moderním designem a lokalita nadchne hosty nádhernými písčitými plážemi a průzračně čistými lagunami. Na hosty zde čekají také tři vynikající restaurace, 2 bary a M- Lounge, 9ti jamkové golfové hřiště, lázně CHI The SPA, dětský klub a výborné podmínky pro vodní sporty a potápění.

Zábava

Pro hosty hotelu Shangri-La’s Villingili Resort & Spa jsou k dispozici 3 restaurace, 2 bary a M-Lounge, spa lázně CHI The Spa s širokou nabídkou procedur pro zklidnění těla i ducha, bohatá nabídka vodních sportů a ideální podmínky pro šnorchlování či potápění nadchnou milovníky podmořského světa. Malé i velké hosty jistě nadchne atraktivní plavba za delfíny, procházka džunglí nebo noční rybaření. V resortu Shangri-La´s Villingili nechybí ani zábavní centrum zpříjemňující pobyt na tomto okouzlujícím ostrově. Hosté mají možnost zahrát si golf na devítijamkovém hřišti o délce 1.111 yardů. Shangri-La's Villingili Resort & Spa byl prvním resortem na Maledivách, který začal nabízet golfistům možnost vychutnat si příjemnou rekreační hru v tropickém prostředí s úžasnými výhledy na oceán.

Pláž

Hosté se mohou těšit na dva kilometry dlouhou pláž s bílým pískem, který ostře kontrastuje s azurovými vodami oceánu a jasně modrou oblohou.

Poloha

Hotel Shangri-La´s Villingili Resort & Spa se nachází na ostrově Villingili, jež je součástí atolu Addu. Lze se na něj dostat z letiště Gan Airport na Addu atolu, které je vzdáleno pouze 8 minut jízdy lodí. Let z mezinárodního letiště v hlavním městě Malé trvá 70 minut, zajímavostí je, že při tomto letu překročíte rovník!

Vybavení

Luxusní resort Shangri-La’s Villingili Resort & Spa nabízí svým hostům ubytování ve 132 vilách různých kategorií se službou IT butlera. V resortu jsou tři restaurace. Mezinárodní kuchyni naleznete v Javvu, Dr. Ali´s nabízí asijské, indické, kantonské a vietnamské speciality a restaurace Fashala se specializuje na čerstvé ryby a plody moře. Příjemné osvěžení a odpočinek skýtají bary Endheri, Manzaru a M-Lounge. Venkovní bazén, lázně CHI The Spa s pavilonem pro jógu a parní lázní nabízející asijské masáže a ajurvédské procedury, kadeřnictví a kosmetika. Dále lze využít dva tenisové kurty, posilovnu nebo centrum vodních sportů a potápění. K dispozici je hostům také business centrum poskytující přístup na internet, sekretářské a kurýrní služby, kopírování, fax a další vybavení. Pro milovníky golfu je k dispozici 9-ti jamkové golfové hřiště. V hotelu lze platit kreditními kartami nebo využít směnárnu. Pro případ potřeby je k dispozici doktor na telefonu a na resortu se nachází dekompresní komora. Pro zájemce o neoficiální svatební obřad slouží speciální pavilonek, za poplatek lze objednat fotografa. Zájemci o přírodu se mohou dozvědět zajímavé informace v místním Eco centru.

Ubytování

V resortu Shangri-La’s Villingili Resort & Spa se nachází 132 poklidných exkluzivních vil, které jsou vystavěny v současném asijském stylu s blízkovýchodními a indickými vlivy a nabízejí plný komfort. Hosté mají na výběr z osmi odlišných typů ubytování. Možnosti zahrnují vodní a plážové vily, stejně jako vily s vlastním bazénem či vily v korunách stromů. Všechny kromě báječné vyhlídky a terasy se sedací soupravou nabízejí klimatizaci, 40ti palcovou LCD televizi, DVD přehrávač, IDD telefon s hlasovou schránkou, iPod přípojku, zdarma vysokorychlostní připojení k internetu, bezpečnostní schránku, Nespresso kávovar, minibar, a koupelnu s luxusní vanou a vnitřní i venkovní sprchou. Jako základní typ ubytování nabízíme vilu s bazénem. Všechny vilky mají k dispozici jízdní kolo a šnorchlovací set.

Naše zkušenosti

Jedná se o exkluzivní maledivský resort, který se nachází v překrásné lokalitě a nabízí skutečně luxusní ubytování a vynikající služby.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětský klub Cool Zone, který je určen pro děti ve věku od 4 do 12ti let. Kromě zajímavých hraček jsou připraveny i různé zábavní a vzdělávací aktivity, díky kterým si děti odvážejí z dovolené spoustu skvělých zážitků. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí za poplatek.

Konfigurace pobytu

Odlet

Vyberte datum :

Délka pobytu

Pokoj

Stravování

Vyhledat

Výsledky hledání  

Termín Dnů Nocí Odlet Dospělý Dítě
Pokoje

Kategorie pokojů

V resortu Shangri-La’s Villingili Resort & Spa se nachází 132 poklidných, exkluzivních vil, které jsou vystavěny v současném asijském stylu s blízkovýchodními a indickými vlivy a nabízejí svým hostům plný komfort. Hosté mají na výběr z několika typů ubytování. Od prostorných vil se soukromým bazénem, přes romantické vodní vily až po víceložnicové vily pro nejnáročnější klientelu.

Pool Villa (133 m2)

Základní typ ubytování v resortu Shangri-La´s Villingili. Pool Vily jsou vybaveny vlastní terasou a soukromým bazénem. V základním vybavení pokoje naleznete wifi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. V Pool vilách lze ubytovat 2 dospělé osoby a dvě děti mladší 12ti let nebo 3 dospělé osoby.

Vodní vila (166 m2)

Romantické vodní vily tyčící se nad tyrkysovými vodami Indického oceánu si zamilujete od prvního okamžiku. Vodní vily jsou vybaveny soukromou terasou a venkovní sprchou. V základním vybavení pokoje naleznete wifi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. Ve vodních vilách lze ubytovat 2 dospělé osoby a dvě děti mladší 12ti let nebo 3 dospělé osoby.

Tree House Villa (231 m2)

Jedinečná vila jejíž terasa se soukromým bazénem se nachází v úrovni korun tropických stromů, které celou vilu obklopují a přes něž se naskýtá jedinečný výhled na Indický oceán. V základním vybavení těchto prostorných vil naleznete wifi, klimatizaci, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, TV/SAT, minibar a set pro přípravu čaje a kávy. V Pool vilách lze ubytovat 2 dospělé osoby a dvě děti mladší 12ti let nebo 3 dospělé osoby.

Počasí tento měsíc
31 °C Slunečno
29 °C Teplota vody
138 mm Srážek
Mapa