Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

The Phoenix Hotel Yogyakarta

Hotel Phoenix Yogyakarta je jedním z nejproslulejších luxusních hotelů v oblasti Malioboro, neboť byl postaven již v roce 1918. Hotel se tak může pyšnit elegantním vzhledem a oblíbeností již po téměř sto let. Hotelové pokoje spojující evropskou a asijskou tradici, hotelové restaurace, vinný bar, lázně či perfektní konferenční vybavení svědčí o všestrannosti hotelu, který plně uspokojí všechny návštěvníky.

Obecný popis

The Phoenix Hotel Yogyakarta  ****

Zábava

Vodní sporty, plážové sporty, restaurace, bary, kluby, obchody, fitness centrum, sauna, lázeňské procedury, masáže, bazény, výlety.

Poloha

Hotel se nachází v exotické oblasti Malioboro, je obkopen krásnou zahradou a neposkvrněnou tropickou přírodou. Pokud však toužíte po zábavě, obchodech a restauracích, pak jste na správném místě, neboť také ty se nachází v blízkosti hotelu.

Vybavení

V hotelu se nachází elegantní restaurace servírující exotické pokrmy i tradiční mezinárodní kuchyni. Návštěvníci mají k dispozici také dva bary, business a konferenční centrum, fitness centrum, sauna, masážní pokoje, lázeňské procedury, butiky, vnitřní bazén, venkovní bazén. Mezi další vybavení patří čistírna, dětská pečovatelka, centrum plánování výletů, půjčovna aut a parkoviště.

Ubytování

Ubytovat se můžete v 144 pokojích různých kategorií, které jsou klimatizovány a luxusně zařízeny. Součástí pokojů jsou také balkony. Pokoje jsou vybaveny televizí, minibarem, setem na přípravu kávy a čaje, telefonem, sejfem, fénem a internetem.

Naše zkušenosti

Luxusní hotel s dlouholetou prověřenou tradicí.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Superior Heritage (25 m2)

Nádherné pokoje v tradičním balisijském stylu jsou základním typem ubytování v hotelu The Phoenix Hotel Yogyakarta. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem, telefonem, psacím stolem, TV/SAT, Wi-Fi, setem pro přípravu kávy a čaje, minibarem a koupelnou se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů.

Počasí tento měsíc
26 °C Oblačno
27 °C Teplota vody
68 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od The Phoenix Hotel Yogyakarta ****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.