Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Novotel Yogyakarta

Jedním z nejlepších čtyřhvězdičkových hotelů v oblasti Yogyakarta je příjemný Novotel Yogyakarta, člen slavné mezinárodní sítě hotelů. Spojuje v sobě luxusní vybavení, pohodlí a polohu v krásném prostředí nedaleko zachovalých jávských památek, včetně Sultan Palace.

Obecný popis

Novotel Yogyakarta  ****

Zábava

Vodní sporty, plážové sporty, restaurace, bary, bazén, sauna, salon krásy, fitness centrum, golf, výlety.

Pláž

Písčitá nedaleko od hotelu.

Poloha

Hotel má strategickou polohu, neboť se nachází pouhých pět kilometrů od letiště Adisucipto či nedaleko železniční stanice Tugu. V jeho blízkosti se nachází také palác Kraton a svatyně Ratu Boko.

Vybavení

V hotelu se nachází restaurace servírující místní speciality i mezinárodní kuchyni a dva bary, ve kterých si užijete svěží nápoje a živou hudbu. Pro obchodní účely je k dispozici business centrum s přístupem na internet a potřebným audiovisuálním vybavením. V resortu se nachází také fitness centrum, bazén, sauna, salon krásy a butiky. Mezi další vybavení patří parkoviště, čistírna, centrum plánování výletů, půjčovna aut a dětské hřiště.

Ubytování

Ubytovat se můžete v 200 suitách, které jsou krásně zařízeny. Součástí jejich vybavení je klimatizace, minibar, sejfy, detektory kouře, televize či internet. K dispozici máte také pokojový servis a nekuřácké pokoje.

Naše zkušenosti

Velice pěkný čtyřhvězdičkový hotel.

Pro děti

Dětské hřiště, služba hlídání dětí.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Standard Room

Počasí tento měsíc
26 °C Bouřky a déšť
28 °C Teplota vody
278 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Novotel Yogyakarta ****