Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Melia Bali

Resort Melia Bali Villas & Spa Resort je synonymem exotického luxusu a komfortu. Procházet se můžete nádhernou tropickou zahradou s lotosovými jezírky a sochami místních bohů či jen tak relaxovat na písčité pláži Nusa Dua. Pokud toužíte po harmonické dovolené v krásném prostředí, pak je tento resort tou pravou volbou.

Obecný popis

Melia Bali *****

Zábava

Plážové a vodní sporty (kánoje, windsurfing, šnorchlování atd.), lázně (masáže, vířivka, salon krásy), tenis, badminton, squash, fitness centrum, stolní tenis, biliár, večerní show.

Pláž

Hotel se nachází přímo na písečné pláži.

Poloha

Je situován v severní části Tanjung Benoa, vzdálenost od Denpasaru je 35 km, jízda na letiště trvá asi 15 minut.

Vybavení

V hotelu jsou 3 restaurace, 2 bary, bazén ve tvaru laguny, vířivka, lázně, salón krásy a kadeřnictví, dva tenisové kurty, badmintonový a squashový kurt, fitness centrum, běžecká stezka, konferenční místnost, business centrum, obchůdky, půjčovna aut, směnárna, prádelna a lékařský servis. Pro děti je k dispozci dětská pečovatelka a dětské centrum.

Ubytování

Ubytovat se můžete v klimatizovaných pokojích, jejichž součástí je minibar, set na přípravu kávy a čaje, televize, telefon a trezor. V pokojích najdete i balkón nebo terasu, koupelnu s vysoušečem vlasů.

Naše zkušenosti

Velmi pěkný hotel v krásném prostředí.

Pro děti

Služba hlídání dětí, dětský klub.

Konfigurace pobytu

Odlet

Vyberte datum :

Délka pobytu

Pokoj

Stravování

Vyhledat

Výsledky hledání  

Termín Dnů Nocí Odlet Dospělý Dítě
Pokoje

Kategorie pokojů

Melia Guest Room

Počasí tento měsíc
27 °C Silný déšť
27 °C Teplota vody
90 mm Srážek
Mapa