Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Bali Reef Resort

V krásné autentické rybářské vesničce na poloostrově Tanjung Benoa se přímo u pláže nachází příjemný Bali Reef Resort. Rozlehlé tropické zahrady, nádherná písčitá pláž a pohodlné ubytování mezinárodního standardu s dotykem balijského ducha skýtají dokonalé zázemí pro prožití krásné dovolené.

Obecný popis

Bali Reef Resort ****

Zábava

Widsurfing, parasailing, kánoje, šnorchlování, masáže, lázně, salon krásy, sauna, bazény a obchůdky.

Pláž

Krásná písčitá u hotelu.

Poloha

Nachází se na poloostrově Tanjung Benoa v rybářské vesnici. V hotelu tak zažijete autentický zážitek a pravou indonéskou atmosféru.

Vybavení

Restaurace servírující indonéskou, asijskou a evropskou kuchyni, bar, bazén, směnárna, drogerie, obchod se suvenýry, internet - wifi zdarma v lobby i restauraci, salón krásy, lázně (mléčné koupele, zábaly, peelingy, masáže), kadeřnictví, masážní salon, manikúra, pedikúra a zábavné show a módní přehlídky.

Ubytování

Ubytovat se můžete v 28 luxusních bungalovech, které jsou situovány v tropické zahradě přímo u pláže. Pokoje jsou vybaveny nastavitelnou klimatizací, satelitní televizí, telefonem, ledničkou s minibarem, koupelnou se sprchou a vysoušečem vlasů. Součástí každého bungalovu je balkon.

Naše zkušenosti

Velice příjemný hotel v kouzelném prostředí.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Guest Room (32 m2)

Počasí tento měsíc
27 °C Silný déšť
27 °C Teplota vody
90 mm Srážek
Mapa