Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Intercontinental Tahiti Resort & Spa

Romantická poloha na písčitém břehu laguny s nádherným výhledem na ostrov Moorea, to je hotel Intercontinental Tahiti Resort & Spa stejnojmenné světoznámé sítě hotelů. Hotel je vystaven v příjemném polynéském stylu uprostřed bujné tropické zahrady.

Obecný popis

Intercontinental Tahiti Resort & Spa *****

Zábava

Hosté se mohou věnovat nejrůznějším vodním sportům (šnorchlování, potápění, jízda na kajaku, jet skiing, vodní lyžování...), rybaření, zahrát si tenis, plážový tenis, pétanque, volejbal, fotbal či golf (18jamkové hřiště je od hotelu vzdáleno 40 kilometrů), zacvičit si vodní aerobik, zúčastnit se pozorování velryb či pravidelných tanečních představení nebo ukázek polynéských tradic a řemesel, dopřát si masáž, nebo se vydat na vyhlídkou plavbu na katamaránu či na lodi se skleněným dnem.

Pláž

Písčitá pláž se rozprostírá přímo před hotelem.

Poloha

Hotel se nachází na západním pobřeží ostrova Tahiti. Od mezinárodního letiště je vzdálen pouhé dva kilometry a od hlavního města a kulturního centra ostrova Pepeete ho dělí jen 10 kilometrů.

Vybavení

Mezi hotelové vybavení patří hlavní restaurace v tahitském stylu s vyhlídkou, gurmánská restaurace nad hladinou laguny, několik barů (jeden z nich pravidelnou živou hudbou), dva bazény s jacuzzi, lázně nabízející řadu druhů masáží a relaxačních procedur, přírodní akvárium, potápěčské centrum, dva tenisové kurty, dva obchody, prádelna, půjčovna automobilů a pokojová služba.

Ubytování

Hotel nabízí více jak 200 pokojů, z nichž část disponuje vyhlídkou do tropické zahrady a zbytek na mořskou lagunu, a 30 vodních bungalovů. Jejich vybavení zahrnuje nastavitelnou klimatizaci, chlazený minibar, varnou konvici, bezpečnostní schránku, satelitní televizi, rádio, vysokorychlostní připojení k internetu, telefon s možností mezinárodních hovorů, vysoušeč vlasů, žehlicí prkno, balkón či terasu a koupelnu s vanou a sprchou.

Naše zkušenosti

Díky své blízkosti k letišti je tento hotel často využíván pouze k přenocování, nicméně kvůli svým kvalitním službám, přátelskému personálu a široké nabídce aktivit má rozhodně co nabídnout i pro delší pobyt.

Pro děti

Pro nejmenší hosty a jejich rodiče je připravena služba hlídání dětí.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Intercontinental Tahiti Resort & Spa má pro své hosty připraveno 246 pokojů a vodních bungalovů, které nabízí výhled do bujných zahrad resortu nebo na tyrkysové hladiny oceánu. Všechny pokoje i bungalovy jsou zařízeny v tradičním polynéském stylu s využitím přírodních materiálu a spousty venkovního světla.

Standard Room (29 m2)

Základní typ ubytování v resortu Intercontinental Tahiti Resort & Spa s vlastním balkonem. Všechny pokoje jsou zařízeny v tradičním polynéském stylu s využitím dřeva a přírodního světla. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, telefonem, trezorem, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje, vysoušečem vlasů a žehličkou s žehlícím prknem.

Počasí tento měsíc
30 °C Slunečno
26 °C Teplota vody
53 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Intercontinental Tahiti Resort & Spa*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.