Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Le Taha’a Island Resort & Spa

Exkluzivní resort disponuje úžasnou polohou na korálovém atolu Motu Tautau a z jedné strany nabízí vyhlídku na nedaleký ostrov Taha’a a z druhé na ostrov Bora Bora. Nádherné písčité pláže, tyrkysové vody oceánu a 60 vodních i plážových bungalovů je připraveno uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Obecný popis

Le Taha’a Island Resort & Spa *****

Zábava

Možnosti zábavy zahrnují nepřeberné vodní sporty (windsurfing, vodní lyžování, jet skiiing...), šnorchlování a potápění pro které jsou zde vynikající podmínky, jízdu na kajaku, kánoi či šlapadlech, tenis, volejbal, pétanque, plážový volejbal, stolní tenis, vyhlídkové plavby, různé výlety (safari, vanilková plantáž, perlová farma, krmení žraloků...), vyhlídkové lety helikoptérou, romantický piknik na odlehlém ostrůvku či masáže a jiné uvolňující procedury v lázních.

Pláž

Hotel se nachází přímo na krásné písčité pláži.

Poloha

Hotel leží na atolu Motu Tautau a od ostrova Taha’a ho dělí pět minut cesty lodí. Cesta z ostrova Raiatea, na němž se nachází letiště, zabere 35 minut lodí.

Vybavení

O uspokojení kulinářských potřeb hostů se postarají tři restaurace, které podávají polynéské pokrmy, jídla z čerstvých mořských plodů nebo pořádají plážové barbecue. Dále jsou k dispozici dva bary, sladkovodní bazén s lehátky, osvětlený tenisový kurt, volejbalový kurt, jacuzzi, lázně, centrum potápění a vodních sportů, dva butiky, prádelna, směnárna, knihovna a pokojová služba.

Ubytování

Pro hosty je připraveno 48 vodních a 12 plážových bungalovů, které svou rozlohou přesahující 100 m2 a svým luxusním zařízením hravě předčí většinu ostatních hotelů v oblasti. Plážové vily disponují vlastním bazénem, tropickou zahradou a obehnány kamennou zdí, aby tak poskytly co maximální soukromí. Vodní zase nabízejí přímý přístup do laguny a terasu s lehátky. Vybavení bungalovů zahrnuje klimatizaci, stropní větrák, minibar, varnou konvici, telefon s možností mezinárodních hovorů, kabelovou televizi, rádio, CD přehrávač, bezpečnostní schránku, vysoušeč vlasů a koupelnu s vanou a sprchou.

Naše zkušenosti

Báječné místo pro přepychovou dovolenou vhodné pro zamilované dvojice nebo příznivce vodních sportů a potápění.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Le Taha´a Island Resort & Spa má pro své hosty připraveno 57 apartmánů a vil rozdělených do 3 kategorií. Základním typem ubytování jsou jedinečné vodní apartmány, které jsou dokonalým místem pro zamilované páry, dále jsou k dispozici prostorné plážové vily a pro nejnáročnější klienty má resort připraveny dvě královské vily se dvěma ložnicemi a vlastním bazénem.

Taha´a Overwater Suite (90 m2)

Nádherné ubytování tyčící se nad hladinou oceánu nabízí dokonalý romantický únik do skutečného ráje. Všechny prostorné vodní bungalovy jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, postelí velikosti King, psacím stolem, trezorem, TV/SAT, setem pro přípravu kávy a čaje, Wi-Fi, koupelnou s oddělenou vanou a sprchovým koutem a terasou s přímým vstupem do moře.

Počasí tento měsíc
30 °C Slunečno
27 °C Teplota vody
102 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Le Taha’a Island Resort & Spa*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.