Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Manava Beach Resort & Spa Moorea

Přímo na pohádkové písčité pláži na severním pobřeží ostrova Moorea se nachází resort Manava Beach Resort & Spa Moorea. V jeho pozadí se tyčí hory porostlé krásnou tropickou vegetací, které v kombinaci s tyrkysovou hladinou oceánu dokreslují nezapomenutelné pozadí dokonalé dovolené.

Obecný popis

Manava Beach Resort & Spa Moorea ****

Zábava

Pro zpestření pobytu se hosté mohou věnovat vodním sportům jako je vodní lyžování či jet skiing, šnorchlování a potápění, pro nějž jsou v okolí vynikající podmínky, jízdě na kánoi či na kajaku, rybaření nebo turistice, zahrát si badminton, pétanque nebo volejbal, projet se na koni nebo na džípu skrze tropickou přírodu, vyrazit na vyhlídkovou plavbu na katamaránu, pozorovat delfíny a velryby, prozkoumat podmořský svět na plavbě lodí se skleněným dnem, dopřát si masáž v lázních nebo se zúčastnit tematických večerů a kulturních představení.

Pláž

Písčitá pláž se rozprostírá přímo před hotelem.

Poloha

Hotel se nachází na severním pobřeží ostrova Moorea. Od letiště je vzdálen asi pět minut cesty a od přístaviště lodí ho dělí 10 minut.

Vybavení

V pokrmech připravovaných ve dvou hotelových restauracích se mísí prvky francouzské a tradiční polynéské kuchyně, ke klidnému posezení láká hotelový bar. Dále je k dispozici venkovní bazén, lázně, tradiční polynéský tetovací salón, potápěčské centrum, obchody, půjčovna aut, prádelna, konferenční místnost, směnárna a pokojová služba.

Ubytování

V hotelu je připraveno 30 pokojů, 28 zahradních bungalovů, 9 plážových bungalovů a konečně 28 bungalovů vystavěných přímo nad hladinou moře, které jsou doplněny o terasu k opalování a mají přímý přístup do laguny. Jejich vybavení zahrnuje klimatizaci a stropní větrák, varnou konvici, minibar, vysoušeč vlasů, bezpečnostní schránku, televizi a telefon s možností mezinárodních hovorů.

Naše zkušenosti

Vynikající hotel s kvalitními službami na nádherném místě, ve kterém se díky jeho široké nabídce možných aktivit rozhodně nikdo nudit nebude.

Pro děti

Na vyžádání je k dispozici služba hlídání dětí.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Hotel Manava Beach Resort & Spa Moorea má pro své hosty připraveno 90 pokojů, plážových bungalovů a romantických vodních bungalovů zařízených v tradičním polynéském stylu, které nadchnou každého návštěvníka.

Garden View Room (44 m2)

Základní typ ubytování v resortu Manava Beach Resort & Spa Moorea se nachází v hlavní dvoupatrové budově přibližně 50 metrů od pláže. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, postelí velikosti King, telefonem, minibarem, žehličkou s žehlícím prknem, trezorem, TV/SAT, Wi-Fi a koupelnu se sprchovým koutem.

Počasí tento měsíc
30 °C Slunečno
26 °C Teplota vody
53 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Manava Beach Resort & Spa Moorea****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.